Отношения с етърва , моля за съвет.

  • 24 548
  • 130
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Момичета , беше ми интересно да разбера ,тези които имат етърви какви са им отношенията с тях има ли някаква конкуренция
дразни ли ги нещо и тем подобни.
Сега разбрах ,че явно доста от вас имат перфектни отношения с етървите ,което само може да ме радва.Дай боже всекиму такива Peace
Понеже ние със свекарва ми през по-голямата част от нашето познанство бяхме в пререкания и достатъчно много ми е вдигала нервите , тъкмо бяхме постигнали някакви нормални отношения и се опасявах да не назрее отново някаква интрига .А на мен изобщо не ми се занимава вече с роднински простотии.Било то от моята или от страната на мъжа ми.

# 46
  • Мнения: 230
 newsm78 не се занимавай!!!!...защо тогава се ядосваш????

# 47
  • София
  • Мнения: 17 349
И аз се чудя собственика на апартамента някой питал ли го е иска ли новоизлюпено гадже да му се мотка из къщата 3 дена?  newsm78

# 48
  • Мнения: 0
Не сте ли забелязали,че идването на нов член в един колектив или семейство винаги притеснява останалите,защото не знаят какъв е той,какво цели,дали няма да ни измести.Дори при децата е така

# 49
  • Мнения: 182
Тя все още не ти е етърва, може и никога да не стане Simple Smile И другото което е...прави това, което смяташ, че е необходимо. За неща, които ти се виждат прекалени, отклонявай ги, за да не се ядосваш. В общи линии гледай си своя живот...

# 50
  • София
  • Мнения: 1 652
Момичета , беше ми интересно да разбера ,тези които имат етърви какви са им отношенията с тях има ли някаква конкуренция
дразни ли ги нещо и тем подобни.
Сега разбрах ,че явно доста от вас имат перфектни отношения с етървите ,което само може да ме радва.Дай боже всекиму такива Peace
Понеже ние със свекарва ми през по-голямата част от нашето познанство бяхме в пререкания и достатъчно много ми е вдигала нервите , тъкмо бяхме постигнали някакви нормални отношения и се опасявах да не назрее отново някаква интрига .А на мен изобщо не ми се занимава вече с роднински простотии.Било то от моята или от страната на мъжа ми.

Като не искаш да назрее интрига - поне се опитай ти да не даваш своя принос в назряването. Другото вече зависи и от останалите лица в тази семейна драма. Но те са големи хора и нито можеш да ги промениш, нито трябва да се опитваш. Пак ти казвам, не се занимавай с глупости, ами си гледай семейството и се опитай да си малко по-положителна и добронамерена.

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 17:11 от Flip Fantasia

# 51
  • Мнения: 0
Интересно какво мисли девер ти по въпроса....Жена,която познава едва от един месец,в негово отсъствие иска ключ от дома му,за да шета ...Ако бях на мястото на свекърва ти първо бих го попитала по телефона дали е съгласен,все пак! На мен също ми изглежда странно.Аз лично не бих се натрапвала по този начин и не бих ангажирала хора да ме взимат от гарите като безпомощно дете...

Да и на мен това ми е странно.

# 52
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Имах етърва... за съжаление почина преди 16 години. Но... докато беше жива се разбирахме прекрасно. Споделяхме и решавахме заедно много проблеми. Това ли искаше да прочетеш - не разбирам?!? newsm78

# 53
  • Мнения: 103
Ти къде се буташ дето не ти е работа не мога да разбера Shocked.Извинявай, ама заради такива като теб стават интригите.Най мразя от нищо нещо да се спретва като в твоя случай, че чак и тема си пуснала, много те гложди явно, то бива ревност, ама чак пък толкова, горко и на свекърва ти ако недай си Боже хареса другото момиче повече от теб и по някакъв начин го покаже, ми то война ще стане.Най-естественото, което сигурно ще стане във вашия случай е да скараш двамата братя, и хич няма да се изненадам.
Извинявай, че ти говоря така, ама си го търсиш, и ако навреме не се усетиш, ще стане такава гадна интрига от която само ти ще загубиш, може би и мъжа ти.
За протокола, имам етърва и свекърва, всички живеем в една къща и се разбираме чудесно.Никой не бърка в канчето на другия, защото всеки си е самостоятелно семейство.Имаме си достатъчно грижи, за да се занимаваме с маловажни неща и да им обръщаме внимание като теб.

# 54
  • Мнения: 1 128
Аз пък не разбирам защо нападате авторката. Аз разбирам проблема и така: имали са планове с мъжа и, но свеки звъни, и без да се съобразява с плановете им заявява на мъжа и, че трябва да вземе от гарата проекто-снахата и заедно с нея(авторката) да отидат да се видят. А нея накой питал ли я е дали иска? Ей от такива егоисти, дето не са свикнали да се съобразяват с желанията на другите, направо ми се...

# 55
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Не разбирам напъните ти. В подобни теми, винаги се споменава, че подобни роднински отношения са един вид "натрапени". Ти нямаш право на избор на родата, та от това следва, че не си и длъжна да се сприятеляваш. Поддържай добър тон на комуникация, възпитан и приветлив, а останалото не го мисли.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 652
Аз пък не разбирам защо нападате авторката. Аз разбирам проблема и така: имали са планове с мъжа и, но свеки звъни, и без да се съобразява с плановете им заявява на мъжа и, че трябва да вземе от гарата проекто-снахата и заедно с нея(авторката) да отидат да се видят. 

 newsm50

Като не искаш да се видиш с някой - отказваш. Като искаш - обаждаш му се. Какво е виновна жената? И да се натрапва на девера - от това тя няма да спечели, не я мислете! Абе, как не ви писва да си врете носа в чужди работи, не разбирам!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 762
Я викай свекърва ти тука да я попитаме, като как я мисли тая работа  newsm78
Малко прибързана и обсебваща ми се вижда кандидат снахата  Naughty Да не е и тя накъмто таз възраст / кандидатката де/ и да гони влака.............
Какви са тез напористи жени, бре. Мале, и аз снаха скоро ще чакам  ooooh!
Барабанче, не го мисли отсега, мила  Peace Гледай си мъжлето и детето и най- вече гледай им саира на тях  Laughing

# 58
  • Мнения: 0
Я викай свекърва ти тука да я попитаме, като как я мисли тая работа  newsm78
Малко прибързана и обсебваща ми се вижда кандидат снахата  Naughty Да не е и тя накъмто таз възраст / кандидатката де/ и да гони влака.............
Какви са тез напористи жени, бре. Мале, и аз снаха скоро ще чакам  ooooh!
Барабанче, не го мисли отсега, мила  Peace Гледай си мъжлето и детето и най- вече гледай им саира на тях  Laughing

Да накъмто таз възраст е и като че ли и тя гони влака ...но няма значение ...всеки сам знае себе си Peace
Факт е ,че определено за себе си видях ,че е било полезно от пускането на темата.
За себе си ,си извадих някои поуки.

# 59
  • Мнения: 4 965
Единственото странно в цялата работа е как така свекървата дава ключ от апартамента на сина си на непозната жена и защо я наричаш етърва, когато те са заедно едва от 1 месец.
Ако майка ми даде ключ от апартамента ми на чужд човек или чужд човек реши да ми домакинства в мое отсъствие, сигурно цяла София ще ме чуе как крещя. Пък и дали после всичко ще е почистено или ще има "почистени" и разни пари, техника, бижута...

Общи условия

Активация на акаунт