Отговори
# 735
  • гр. София
  • Мнения: 252
Дейзи, честито бебче!!

Бръм, благодаря за инфото за ягодите- включвам се веднага, защото едва ли някоя от вас е изяла толкова колкото мен през бременността- жадувах за тях от зимата- тогава само замръзените ме спасяваха  #Crazy. Сега домашните знаят , че всеки ден трябва да има по една тарелка хихихихихихи Толкова много ги обичам, че си предствях колко ще ми е гадно през лятото, когато са най- вкусни да ги подминавам newsm78
Слънчева страхотно коремче newsm10

# 736
  • Мнения: 2 558
Мишенка, добре завърнали се вкъщи  Hug Видях снимките, Марти е супер сладурче, да го нацелуваш хубаво  Heart Eyes

Слънчева, и аз съм съгласна с Ани да си постоиш още така бременна - много си сладка  Hug

# 737
  • Мнения: 9
Дейзи,честито! Само да ви радва малкия Никола Hug

Я разкажи как мина раждането като имаш повече свободно време Blush

[color=orange ]mishenka[/color] еее вече сте си на спокойствие.Марти е просто бонбон Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 0
ДЕЙЗИ,ШАНДИ,ЛЕЙДИ И ПЕТЯ Честити ви бебчета, нека растат здрави и щастливи    ura

Браво на мамите с бебоците вече в къщи   bouquet

# 739
# 740
  • Мнения: 32
Дейзи, честито, мила, да ти е живо и здраво малкото съкровище, много да си се обичкате, радвате и гушкате Simple Smile

Крисчана, това просто не е честно!!!!! Искам ПЪК!!!

Някой ще пуска ли поръчка от АСДА????

# 741
  • Мнения: 2 558
хахха krischana, ти си нямаше друга работа  Joy

# 742
  • Мнения: 51
Ето ме и мен да се запиша за последно в тая темичка ......че много бързо се изписват


Дейзи честито ти бебече Никола newsm32 Бързо  да наддава малкият мъж....

Мишенка много сладък твоя Марти  love001Да си хапва мъничето и да нямате грижи занапред Peace

Аз току що се върнах от Макдоналдс със малкия бяхме,че видях Кристи и Илейна по случайност и стана срещичка...Въпреки че Дани не ни остави да се наприказваме..все той да е центъра на внимание Crossing Arms

Хайде няма ли да има бебчета  уйкенда...??????

# 743
  • Мнения: 36
Честито на всички мамчета за сладките дребосъци!!! Да са ви живи и здрави и много послушни

И аз се надявах скоро да се похваля с бебче защото вече мноооого искам да идва, но уви - явно ще си чака до термина. Тази седмица във вторник бяхме на преглед при нашата лекарка и определено е доста убедена, че няма да подрани много след като ми каза да спра Фраксипарина на 30.04 (трябвало 1-2 седмици преди раждането да се спре). Бебо е вече 3 - 3.100кг и тъй като много мърда не можа пак да направи хубав запис на тоновете. Иначе каза, че ако всичко върви така няма проблеми за естествено раждане, каквото определено искам и изобщо не се опита да ме убеждава за секцио (това го казвам за да докажа, че все още има клиники, които не предпочитат секциото). От 28.04 трябва да съм в София защото започваме със записи всеки ден, изследвания и т.н. Тъй че мога и аз да се присъединя към някоя от Софийските срещички  Rolling Eyes  Embarassed а и да посетя някоя от лекциите.

Ние си взехме като бяхме в София легълцето за бебо - ще ползваме това на сестрата на любимия ми, тъй като тя вече има 2 дечица и мисли скоро да не и трябва Simple Smile Взех си и пратката от mothercare с последните покупки - бейбифон BT и чаршафчета и завивки и килимче от серията My jungle Family. Всичко естествено бе сглобено и подредено щом се прибрахме във Враца и легълцето със всичките му чаршафи и пеещи играчки, че дори и мече вътре бяха показани на родата, която мина на инспекция  Joy И така...всичко вече е налице и одобрено и май всички бъдещи баби и дядовци са по-нетърпеливи и от мен.

За изписването аз съм приготвила пелена, оплетена специално от моята баба за бебо и комплектче с ританки, горна блузка с ръкавички и шапка, но съм сложила и едно цяло гащеризонче за всеки случай, да не би да се окаже дълъг малкия и да не му стане комплектчето, което е за размер 50  newsm78. Сега ще си правя списък за багажчето за София, че все пак се очаква около 2 седмици да съм там и ще си ми трябват дрешки и др. работи...

Чудя се още за в количката какво да слагам - като постелка и завивка, а и дали трябва възглавничка, гледам че продават някви комплекти за количка с възглавници  #Crazy newsm78

И докато съм писала ест 5-6-7 нови отговора Simple Smile
Много е сладък малкия Марти Simple Smile
Марая и аз похапвам всяка вечер Wink ама си разделяме по една с милия, че и той им е фен на ягодките.

Последна редакция: пт, 23 апр 2010, 18:51 от jojinko

# 744
  • Мнения: 32
Момичета, ЗАПОВЯДАЙТЕ в новата ни темичка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт