Отговори
# 675
  • Мнения: 5 140


Реаааа ще ходим на море на Златниии и ще ви видя с Диманааа  Hug Hug Hug

Кога бе? Само с Димана ще се виждаш така ли? Crossing Arms А с мен ? Сръд  Crossing Arms

абе ти полудяяяяя, ще ви видя и дветеееееееееее Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyesама тебе предимнооооооооооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 02 юни 2010, 21:59 от Синеоч

# 676
  • Мнения: 5 140
  Реа  ,   Hug Hug Hug  душко  не четеш  май - пише   "ще   ви  видя" ............   Блазе ви  ,че  ще  се  видите , че  ние тук  не  можем .........???? Thinking

аааааааа и стеб ще се видим, може сега събота и неделя, ако можеш и искаш  Rolling Eyes Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 677
  • София
  • Мнения: 964
   Разбира  се  ,че  искам  - аз откога  чакам ......... Hug Hug Hug  love001  ( Ще се  разберем  допълнително  на  скайпа  или  тел. ) Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


   Кога  ще заминаваш на  морето - още студенко  ми се  струва  ааааааааа???..... Wink cold  Nature Partly Sunny

# 678
  • Мнения: 430
Чери  ,  Hug  - браво  сега  вече  ще си   спокойна !   bouquet  bouquet  bouquet

  А  искам да  попитам какво ти  каза  Ганчева  за  това  възпаление   на  влагалищната стена - в смисъл от какво е  предизвикано ?  От бактерии или от НРV ?  А  тази  ІІІ  Д  гр. от цитото  след конизацията  ти , заради  възпалението  ли е писана  досега ? А   нали  имаше  и  бели  петна  - за тях какво  ти  каза  , те  от какво са  предизвикани ? На мен , когато  ми  изкарваха  ІІІ Д гр. от Онко  диспансера  - я  свързваха  именно с белези на  НРV  и  заради  тях  - веднага   ІІІ Д. И  само  Изопринозин  и алое  ли ти  изписа  за  възпалението ? Все пак  Изопринозина  е антивирусно  средство , а  в каква дозировка  ти  го  назначи  за  тези   3 мес.?


 Чудно  ми е ,че  ти  казваш ,че  нямаш никакви  симптоми - пък имаш възпаление
  Поздрави  на  всички  от мен , аз  днес ще  ходя  до личната   за  направление  за  УНГ .


  Хубав  и  слънчев ден  ви  пожелавам ! Hug Hug Hug Peace Peace
Да още на първия преглед ми каза за възпалението и сега се потвърди. Нямам бактерии така че е от ЧПВ.
Изопринозина го пия защото е имуностимулатор и алоето също. Белите петна са изследвани и са безопасни, не се налага третиране.
Да възпалението не го усещам по никакъв начин, но там ако нямаш някакви гъби или бактерии, няма много усещания, така че и това е нормално.
Схемата по която пия лекарствата е 3х2 т. на ден 5 дни
20 дни почивка , през това време пия алоето и така още два месеца и на преглед.

# 679
  • София
  • Мнения: 964
Чери  ,   Hug Heart Eyes  мерси  за  изчерпателния отговор  !  Peace  Значи   може  да  има  и  наличие  на  бели  петна ,които  да не  са  опасни - това исках да питам .


 Лека  нощ на  всички!  smile3524

# 680
  • Мнения: 199
Момичета не съм ви чела още, но от днес съм гроги и в начален етап. Отидох в Дървеница с направление за ехограф на малък таз и преглед при Ганчева в 9 ч.
Влязох на ехограф в 10,30 и докторката каза че с този не могла да ми види матката и яйчника newsm78. Каза че трябва скенер, но и обясних че нямам направление и излишни 80 лв за скенера. Каза да си купя контрастно вещество и да изчакам всички да минат и след като се прибера да намеря направление и да го доставя в болницата за да не плащам.Ок, отидох при Ганчева и и казах какво са ми казали и тя каза че има много операции но да отида да направя скенера и после в частния кабинет. На скенера пише:
Черния дроб е с тенденция за начална хепатомегалия.Дифузно понижена плътност, както при начална стеатоза.Не се визуализират огнищни      лезии.Състояние след конизация на шийката на матката и абразио. Хетероденсна структура на нивото на шийката на матката. Кавум утери не се демаркира. Десен яйчник 32/44. Левият се визуализира вентрално от фундуса на матката  и е с размер 34/46мм. Структурата е хетероденсна. Не се визуализират солидни или течно- еквивалентни лезии.
Отидох при Ганчева, каза резултата е горе долу добър. Направи ми преглед, гледа ме с колпоскоп и ми взе цито. Каза, че шийката е много добре. Има съмнение за  Ендометриоза. Изписа ми антибиотик и хормонални таблетки по схема, тъй като не се повлиях от миналото лечение. Каза че ако съм с болки след лечението и с такъв обилен цикъл след два месеца
,, след като мине лечението ще правим лапароскопия

# 681
  • Мнения: 199
След което каза да ида при моята гинеколожка евентуално за направление и да говоря ако съм още с болки за удължаване на болничните. Цитото ще ми каже по тел в сряда.
След като се прибрах от София отидох при моята гинеколожка. Видя изследванията, след което ме попита да ли някой ме е погледнал с влагалищен ехограф защото тя имаше съмнение  за полип. Като разбра че не са тя ми направи и каза че матката е уголемена и е 50мм и че лигавицата била смъкната или нещо такова/ не помня вече/ което било признак за Ендометриоза. Каза че трябва да вляза в нашето онко и да ми се направи хистероскопия и ако има нещо щяло да се маха по време на изследването. Ако и това не доведе до резултат ще правим консултации с гастроентериолог и невролог, заради болките ниско долу. Тези изследвания са с пълни упойки, аз съм и с асма и за малко да не ме оперират миналия път, а сега пак да рискувам. Не знам на кого да вярвам. Отидох за направление, а останах раздвоена и още повече изплашена. Ганчева не работи със здравна каса. Не знам какво да правя а моята докторка иска утре да почнем да оправяме документите и другата седмица да се прави хистероскопия. А след като съм била под пълна упойка преди2 месеца и малко не е ли опасно? Ох, главата ме цепи вече... Сори за дългите постове                               

# 682
  • Мнения: 23 389
Ива,Ганчева работи в Онкологията ,можеш да минеш по здравна каса.Мен ме оперира в Доверие по ЗК,плащах само престоя в болницата.Говори с нея,ако държиш тя да те лекува докрай.
Това вместо запис.Изпуснах ви дирите напослдък,нямам време да се обърна и предимно чета из форума.Децата все са болни ,а големия вече е ваканция и имам двойно повече ангажименти.Simple Smile

# 683
  • Мнения: 199
Аз съм оперирана в Дървеница, с направление бях ,платих избор на екип. Трябваше да мина този преглед пак там но тя беше в операции и тъй като се наложи и скенер стана 14,30 и нямаше начин тя там да ме прегледа, затова ми каза да отида в частния   кабинет.

# 684
  • Мнения: 5 140
охххххх Ивеееее, що така  Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Егати, човек вече не знае на кого да вярва, ейййй...ама моят съвет е да се довериш на Ганчева, просто така го усещам.  Praynig Praynig Praynig

Джес на морето чак от 2-ри август, има време ще се затопли  Laughing
А с теб да се организираме и да се видим най накрая, ако иска някой друг да свиркаааааа  Whistling

# 685
  • Мнения: 199
Цяла нощ не можах да спя, и аз реших така. Няма да се подлагам само на изследвания с упойки. Ще пия лекарствата от Ганчева и ако не стане ще трябва лапароскопията да направим.

# 686
  • Мнения: 5 140
Иве не се плаши от лапарото и на мен и е правено, преди 9 г...благодарение на него имам Ния  Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 115
Здравйете,

днес бях на втора консултация, при друг лекар, общо взето ми каза, че нямало смисъл сега да взима цитонамазка, защото резултатите щяли да бъдат неясни и неточни и да дойда чак след като стане 6 месеца от раждането. Кърменето имало значение за резултатът от цитонамазката. И сега ще чакам, ..........е ще си направя още една консултация, имам час и за д-р Ганчева, след 1 месец, да видя и тя какво ще каже...........

# 688
  • Мнения: 638
Здравейте момичета!

Виждам, че това е една тема, в която сте много задружни и се подкрепяте взаймно!  Hug

До сега не съм я посещавала. И аз като повечето си казвах, че това за мен не се отнася.  Embarassed Всяко година съм си правила цитонамазка и до сега всичко е било наред. След раждането обаче, улисана в детето и две години не бях ходила на гинеколог. Ето че тази седмица получих неприятна новина. Цитонамазката ми е Пап 3а. Докторката ме изпрати за ЧПВ тест и сега чакам резултата.  Praynig  Тя изглеждаше много сигурна като ми обясняваше, че това се лекува, но...  тия гадни вируси  #2gunfire   Доколкото разбрах, от темата, се пие някакво лекарство за стимулиране на имуннатта система и се чака организма  да се справи сам. Кажете ми коя е Д-р Ганчева?  Embarassed Виждам, че всички за нея говорите. 

# 689
  • Мнения: 5 140
д-р Ганчева е Онко Гинеколог, работи в Онкото в Дървеница и е добър специалист.
На колпоскоп гледаха ли те?


е цял ден я слушам, не може да не я споделя с вас http://www.youtube.com/watch?v=2Tc-xH863BQ

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 14:28 от Синеоч

Общи условия

Активация на акаунт