151 DE: Невероятно, но факт - слънце грее пак!

  • 27 413
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521
Теми 1-146
147 DE> Адвент, след Адвент отминава, среща с подаръците наближава
148 DE - Купонът продължава, Фашинг наближава!
149-DE, С (пред)пролетното настроение се заредете и наш'та немска тема посетете!
150 ДЕ: Ура!Ура! Скоро ще се боядисват в немско яйца

Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами  



Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, бяла лястовица , niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeli,  Grami, Сердика,  asyalein, Nat,  Milli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower, vanche_mamche, Сбъдваща мечти, ~Бубето~ , Iva_T, mayarm02, Малката Госпожица Мърморана, mama_mi, SMG, Toni4ka

Ако някой иска да бъде добавен в списъка да ми прати едно ЛС!

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 10:29 от surfline

# 1
  • Мнения: 11 333
Слънце грее и облачната прогноза отива да се разсейва. Whistling

# 2
  • Мнения: 1 693
Сърфи мерси за темата.   bouquet
Тук също пече слънце и е топло. Да не повярвам вече четвърти ден е така.
Татяна, как си?
Сърфи много неприятно. Дано се оправиш по бързо.  Hug

# 3
  • Мнения: 7 605
Добро да е!

Мале, Сърфи, голяма гадост. А възможно ли е изобщо едни стрептококи от един сладолед да действат толкова бързо?  newsm78  Аз бих се обадила в гезундхайтсамт. Не за да йм правиш мръсно, но да предпазиш други, особено деца.

Вики-Хриса, мерси, по-добре съм, но не съм добре още. Ще му трябва малко време явно, но аз съм спокойна, защото съм в добри ръце  Wink

Лек ден ви желая, ние сме вкъщи с Милена, която вчера беше с Т  Thinking  Баща й днес го няма но ще си дойде след обяд, а останалите дни на седмицата ще работи от вкъщи - една положителна страна на облака. Ааа, в актуалния нюслетер на хотел.де заглавието е "Hotels für wenig Asche"  Mr. Green  (Asche = пари  Wink )

# 4
  • Мнения: 1 190
Олеле Сърфи, на мен ми се е случвало подобно нещо, абе с всяка минута усещаш как ти става все по-зле и по-зле и не можеш да го спреш  Stop
Бързо и ефикасно оздравяване Hug

При нас е слънчево също от няколко дни, но и прогнозата за следващите 2 седмици е чудесна, с много малки изключения   Nature Sunny

# 5
  • Мнения: 166
Сърфи вярно ли толкова бързо се развиват тези бактерии? А Симона как е, размина ли и се?

Мерси за темата   bouquet
ХУбав ден от мен, отивам на къра

# 6
  • Немция
  • Мнения: 6 976
Сърф, и от мен едно  Hug zа каръшкото иzпълнение.
Не zнам дали е въzможно толкова бърzо да се проявят стрептококите, но zнам , 4е сестра ми прихвана салмонела от сладоледоджийница( в ДЕ) , на вси4кото отгоре беше бременна ooooh!, zа щастие нямаше опасност zа бебето. При нея сравнително бърzо се проявиха приzнаците> е, не толкова светкави4но както при теб...

# 7
  • Мнения: 3 521
Ами ние ядохме два различни типа сладолед, но пък предишния път, когато ситното яде само сладолед 4 часа по-късно и започна т.нар. нойровирус, дето го морихме една камара време(преди седмица-две писах...) и за който аз още тогава не бях убедена, че е вирус, но детския каза, че невижда смисъл да и прави МБ-изследване и не сме пускали, което сега се чудя дали не е било грешка Thinking .
Т.е. нямам представа дали е възможно стрептококова инфекция да се развие толкова бързо, но някак двете случки ми се струват прекалено силен съвпадък Thinking . А и съдя по себе си - предишните дни нямах ама грам признак за разболяване.
Мерси боку за съчувствията - ще пия един чай за вас Mr. Green.

# 8
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 879
Сърфо, пусни и на ситната един тест Peace

# 9
  • Мнения: 30
Сърфи, аз подкрепям Татянка, прати им Gesundheitsamt-а особено пък щом имаш съмнения, че и малката може да е лепнала нещо от там.

Слънце пече, много е добре... Whistling

# 10
  • Мнения: 11 333
И от мен един глас за гезундхайтсамта.
Сърфи, пий си бонбоните и да оздравяваш!  Peace

Имам една молба. Бях ви споделила, че Лилибон чака бебче. То се е родило и има някакъв проблем, тя е много притеснена.
Искам да се помолим всички заедно бебчето да оздравее и всичко да е наред!  Praynig

# 11
  • Мнения: 7 605
Милата!  Cry  Стискаме, разбира се. С нещо друго можем ли да помогнем?

# 12
  • Мнения: 11 333
Милата!  Cry  Стискаме, разбира се. С нещо друго можем ли да помогнем?
Не пожела да сподели. Много и е свито сърцето. Само знам, че е момиченце на име София.

# 13
  • Мнения: 3 521
Милата, дано всичко се оправи при тях. Стискам силно палци Praynig .



Баси, за една опаковка Добендан и едно малко шише Ехинацин в аптеката се разделих с 20 евро. 40 кинта-лева-дм! Shocked
Прав е Сърфов дето вика, че като влезеш и излезеш от аптеката и ти става ясно, че през следващите 6 месеца каквото и да хванеш ще го мориш с Аспирин и лимони ooooh! .

# 14
  • Мнения: 638
Здравейте!
Татяна,Сърфлайн,бързо оздравяване!
jabata_dil,да ви е жив и здрав малкият син и вие здрави да му се радвате на успехите! Simple Smile
Тинаина,ти как си?
Имам една молба. Бях ви споделила, че Лилибон чака бебче. То се е родило и има някакъв проблем, тя е много притеснена.
Искам да се помолим всички заедно бебчето да оздравее и всичко да е наред!  Praynig
Дай Боже,София да се оправи! Praynig



Общи условия

Активация на акаунт