Мъж телец

  • 122 447
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 876
Според вас, може ли да съществува мелез между Овен и Телец  Whistling

Може и се казва овцебик.

# 31
  • Мнения: 73
Ее, много внимание се обръща на Телците в последно време. Айде малко за огнените зодии -те са по интересни  bowuu Стига сте говорили за Чичо Скруч  Laughing

Добре! За Овните, примерно.
Според вас, може ли да съществува мелез между Овен и Телец  Whistling

Мелези съществуват между всички зодии. Тогава когато човек е роден на границата или има асцендент в друга, силно влияние на други планети и т.н. Характеристиките в чист вид рядко се срещат. Много хора като прочетат някоя характеристика която не им отговаря и веднага са склонни да слагат кръст принципно на астрологията и упорито твърдят "не вярвам в такива глупости".

Жозефина, твоите 3-4 месеца са нищо покрай моите 3-4 години тънка финна политика на подготовка към мисъл за емиграция. Laughing Е няма по-голямо упорство просто. Да го накараш в един момент да започне да мисли че това е негова идея всъщност, се иска много женска хитрост и дипломация.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 906
Според вас, може ли да съществува мелез между Овен и Телец  Whistling

Може и се казва овцебик.



Мерси! Забравила съм, че съм публикувала своя снимка в нета  Blush

# 33
  • Мнения: 426


Мелези съществуват между всички зодии. Тогава когато човек е роден на границата
Тук ще те коригирам ,защото това което съм чела от Линда Гудман е че човек е или едната, или другата зодия . Тя казва: "Не може една крушка хем да е запалена, хем да е изгасена". Такова сравнение дава. Няма значение че някой роден на границата- той е или Овен или Телец. А това, че може да се държи като човек от съседна зодия, е защото има други планетарни влияния в хороскопа. Хубаво е хората, които са родени на гранични дати, да си знаят часа на раждане и така най-точно може да се изчисли от опитен астролог точно в коя зодия е било Слънцето в мига на рождането.

# 34
  • Мнения: 73
Тук ще те коригирам ,защото това което съм чела от Линда Гудман е че човек е или едната, или другата зодия . Тя казва: "Не може една крушка хем да е запалена, хем да е изгасена". Такова сравнение дава. Няма значение че някой роден на границата- той е или Овен или Телец. А това, че може да се държи като човек от съседна зодия, е защото има други планетарни влияния в хороскопа. Хубаво е хората, които са родени на гранични дати, да си знаят часа на раждане и така най-точно може да се изчисли от опитен астролог точно в коя зодия е било Слънцето в мига на рождането.

Няма съмнение в това. Винаги е с преобладаващите си качества на своята зодия. Но един човек роден на границата е с много силно влияние от съседната зодия сравнително с останалите. Предполагам също че  влиянието на асцендента не при всички е в еднаква степен изразено. При мен например е много силен, при други почти не съм забелязвала черти от асцендента.

# 35
  • Мнения: 241
Голям инат и твърдоглавец е. Все той е прав,другите криви.Страшно властолюбив,лаком за пари,земи,апартаменти,коли.Чревоугодник,дето иска само удоволствия,без да мисли за резултатите,ревнивец и к---р от класа. Че и мързелив,държи като робовладелец, и всеки трябва да му е роб.

# 36
  • Мнения: X
Голям инат и твърдоглавец е. Все той е прав,другите криви.Страшно властолюбив,лаком за пари,земи,апартаменти,коли.Чревоугодник,дето иска само удоволствия,без да мисли за резултатите,ревнивец и к---р от класа. Че и мързелив,държи като робовладелец, и всеки трябва да му е роб.

ДА!   Peace
По-далеч от мъж-телец...живота с него е толкова труден,че не си струва нервите!

# 37
  • Мнения: 211
Чак пък труден Thinking
Моят е много лесен,май аз съм по трудна и чепата Mr. Green
Той,да му мисли Heart Eyes

# 38
  • Мнения: X
Познавам двама Телци-и мъж,и жена.
Винаги търсят "На хляба-мекото,на работата-лекото!"
Много неконтактни са,необщителни,инати до глупост,особено като не са прави,сребролюбци, стиснати,мрачни,не умеят на нищо да се зарадват,ужасно прибрани откъм емоции,т.е. никакви ги няма,егоисти -винаги мислят първо за себе си...

Ами,труден е живота с такъв човек.
Особено ако си от другата крайност...не всеки го може.    Mr. Green   

# 39
  • Мнения: 49
Ужасно ме уморява и обезкуражава тази бавна подвижност, в смисъл, че искам да е по-активен спрямо мен. Прави една стъпка напред, дава надежди и тамън човек си помисли, че нещата се развиват добре (в любовен план) и той се дръпва отново и се прибира в себе си. Като се има предвид, че си научих урока и не го пришпорвам. Как мога да го накарам да атакува по-смело - с отдръпване от моя страна или какво? Дайте ми съвети в любовните дела с телеца, защото на моменти ми идва да приключа с него, същевременно много го харесвам и не ми се иска да се разминем така.

# 40
  • Мнения: 5 370
Голям инат и твърдоглавец е. Все той е прав,другите криви.Страшно властолюбив,лаком за пари,земи,апартаменти,коли.Чревоугодник,дето иска само удоволствия,без да мисли за резултатите,ревнивец и к---р от класа. Че и мързелив,държи като робовладелец, и всеки трябва да му е роб.
Мммммм....твърде крайно, бих казала.
1.Не се държи като робовладелец и работи доста.
2.И ревнивец не е (за другото за момента си мисля, че не е, въпреки че човек никога не може да е сигурен)

3. Това пък за земи, апартаменти и коли -  Stop

# 41
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Голям инат и твърдоглавец е. Все той е прав,другите криви.Страшно властолюбив,лаком за пари,земи,апартаменти,коли.Чревоугодник,дето иска само удоволствия,без да мисли за резултатите,ревнивец и к---р от класа. Че и мързелив,държи като робовладелец, и всеки трябва да му е роб.

ДА!   Peace
По-далеч от мъж-телец...живота с него е толкова труден,че не си струва нервите!



Изобщо не ми е труден живота с него. Може би защото мразя да се затормозявам с определени отговорности, а за него това е нещо естествено и не му представлява трудност. Говоря за неща като- плащане на сметки, данъци, бюрократщина, водене и взимане на деца от ДГ, училище, тренировки и т.н.
Вероятно си пасваме, защото аз съм зодия Риби и съм по-инертна, а той е здраво стъпил на земята.
Жоз, ти също беше Риби, нали?  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 0
Едно време имах много добри впечатления от тази зодия,но в последствия видях и тъмната им страна.Истината е,че са добри и чувствителни,грижовни и.т.н. но само до едно време или това е само част от положителните им страни.После стават безразлични,нагли,ревниви,егоисти.Въобще не се съобразяват с другите,много рязко слагат границата и си правят някакви заключения,без да имат основание,просто защото така са сметнали за добре.Дори не дават шанс на човека да покаже какъв е.После естествено си променят мнението,но не го показват,защото са прекалено горди.Гордостта им пречи почти през целият им живот.Често премълчават и са лицемерни.Обичат лукса.Големи инати са,абсолютни дебили когато поискат.
Тука чета,че някои жени завиждат,че имаш мъж тази зодия..... ooooh! не мерси,аз не съм от тях.
И все пак всичко опира и до човека и неговото възпитание,не е само от зодията.

Телеца е всичко ,но не и здраво стъпил на земята,по-скоро гледа отвисоко и е на принципа,ако на мен ми е зле и на другия няма да му е добре.отмъстителни и злобни са и много потайни....ужасни са. Naughty

# 43
  • Мнения: 5 370
Вероятно си пасваме, защото аз съм зодия Риби и съм по-инертна, а той е здраво стъпил на земята.
Жоз, ти също беше Риби, нали?  Simple Smile
Peace
Отмъстителни и злобни, може би зависи от човека. Потаен - оооо,да.

# 44
  • Мнения: 4
Мъжът телец който познавам аз е много работлив, голям чревоугодник /освен, че обича хубавата храна, готви превъзходно   chef/,
обича да прави от нищо нещо, държи много на семейството си, мълчалив, не показва емоциите си /преживява всичко вътре в себе си/, с невероятно чувство за хумор.

Общи условия

Активация на акаунт