Мъж телец

  • 122 512
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 426
Ето това ме озадачава най-много. В какъв смисъл не показва - че не говори за тях, ясно, това го разбирам и сама. Чувствам, че страшно си е паднал по мен и го показва с внимание и т.н., но дума не обелва по въпроса, дори като го предразполагам. И се чудя дали е нещо повече от сексуално привличане, защото така го чувствам или си въобразявам, само защото не говори за чувства. Но ме интересува като физическа изява на чувствата и там ли е така, в смисъл нежност и т.н., защото той отлага моментът със сексуалната близост, което ми се случва за пръв път с мъж...

Завиждам ти заради телеца!


Все по-грозно започвам да завиждам!
Остави телеца да се развива, не го принуждавай, не го питай, не го притискай /телецът е свободолюбив и, ако усети, че решението не идва от самия него, а му е продиктувано или вменено, веднага бяга!/
Ето така ме спечели моя Телец. ( И аз съм Телец) Всичко вече сте казали, няма какво да добавя. Освен че в нашия случай той е този, който постоянно повтаря "Обичам те", а аз отвръщам "И аз".  Crazy Макар иначе да не показва емоциите си. Ако говорим за чувства и минало, трябва да му вадя думите с ченгели от устата.

# 46
  • Мнения: 8
 hahaha За мелеза между овен и телец - нашето семейство - той е телец, аз овен. Сложничко е понякога, аз обиам да ври и кипи около мен, бурни емоции, той често ми охлажда ентусиазма. Не обича да го притискат, има си свой свят, не обича да дава обяснения, потаен е, ако искам да постигна нещо с него, не трябва да подхождам с рогата напред, както обикновено  Laughing !

# 47
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
Прочетох всичко до тук казано за мъжа телец, но честно казано не е само до зодия. Аз съм жив пример, живях на семейни начала с телец няколко години-малък ад.След него пак телец  hahaha  пак провал. За капак се омъжих за телец  bowuu не съм имала по добри отношения.Тримата са родени на близки дати.Първият беше мързел от класа, а вторият-деспот. Като  сексуални партньори също са различи.За мен просто мотото: зодията е важна не важи.Тримата телци в моя живот са от три различни континента: това оказва по-голямо влияние, отколкото зодията.   Crazy

# 48
  • Мнения: 49
ако искам да постигна нещо с него, не трябва да подхождам с рогата напред

А как? Какво се прави - отдръпваш се и правиш на разсеяна (женски номера) или...?! Това ми убягва, защото съм човек на действието и емоцията и това стопиране на нещата ме побърква  Crazy

# 49
  • Мнения: 73
Не с отдръпване Лари. Ако ти се отдръпнеш и той ще го направи.
Трябва да си много търпелива и дипломатична, но в същото време постоянна и настойчива. В никакъв случай не го притискай, но търпеливо от време на време му давай да разбере какво очакваш от него. Важното е как ще му го преподнасяш. С намеци, логически доводи, във вид на безобидни шеги. Избягвай изненади в поведението си, те не ги обичат. Обвивай отношенията ви в ореол на романтика и детска наивност, идеализираност. Глези го като малко дете, грижи се за него и го подкрепяй. Показвай му не само любов но и уважение. Тактиката си прокарвай тактично и деликатно. Показвай одобрение и възхищение. Не критикувай и не поучавай. Учи се да готвиш вкусно. Mr. Green Твоят телец ще го оцени много. За него като никой друг важи правилото че любовта минава през стомаха.
Помни че преди да се поддаде на чувства, той ще анализира ситуацията в детайли, ще се бави и съмнява. Целта ти е да го накараш да изпитва постоянна потребност в твоето присъствие. Видиш ли че с нетърпение очаква срещата ви, птичката значи полека влиза в клетката. Laughing Колкото повече време прекарваш с него, толкова по-привързан ще става. Телецът трябва непрекъснато да те вижда, усеща и докосва. Не го карай да се чувства ненужен- ще се отдръпне. Тънко му намеквай че именно теб е чакал толкова дълго и за теб е мечтал. Бъди мила и привлекателна. Давай му да разбере че ти си му духовна опора. Помни че той те преценява за ролята на съпруга още от самото начало. Наблюдава всяка твоя реакция и преценява дали му подхождаш. Той дълго ще преценява, защото нали помниш, телеца не се развежда. Wink Така че ще те анализира и проверява много внимателно. Може дори да те провоцира да си разкриеш душата. Той ще поиска да се убеди че ти си финансово самостоятелна и няма да разчиташ на неговата издръжка. Не създавай впечатление на прахосница или сметкаджийка. Внимавай да не го вкарваш в големи разходи когато излизате и не поръчвай прекалено скъпи неща по ресторантите. Mr. Green

С една дума, бъди идеалната любяща, разбираща, подкрепяща, уважаваща, вярна, отличната домакиня, и потенциална любяща майка за децата му, и ти е в кърпа вързан. Wink Не предавай доверието му и не се отделяй от него за дълго.

# 50
  • Мнения: 924
Мъжо е телец, а пък аз съм риба. Laughing
Не ми е трудно да живея с него , вече съм свикнала на характера му, голям инат е, не обича промените, залага на сигурното. Спокоен е и много търпелив, обаче като избухне, по-добре да не си му насреща  #Crazy
Обича комфорта и хубавата храна, постоянно човърка и поправя нещо, не може да стои на едно място и да бездейства.
Не говори много за чувствата си, не е романтичен, ще разбереш от действията му, че те обича, понякога прави много скъпи подаръци.
Обича  децата и е готов на всичко заради тях, спазва винаги обещанията си.
Понеже аз съм риба, понякога неговия здрав материализъм ми идва в повече. Thinking
Сега прочетох какво е написала Delusion , абсолютно вярно Peace Peace Peace

# 51
  • Мнения: 73
Прочетох всичко до тук казано за мъжа телец, но честно казано не е само до зодия. Аз съм жив пример, живях на семейни начала с телец няколко години-малък ад.След него пак телец  hahaha  пак провал. За капак се омъжих за телец  bowuu не съм имала по добри отношения.Тримата са родени на близки дати.Първият беше мързел от класа, а вторият-деспот. Като  сексуални партньори също са различи.За мен просто мотото: зодията е важна не важи.Тримата телци в моя живот са от три различни континента: това оказва по-голямо влияние, отколкото зодията.   Crazy

Абсолютно характерно. Те могат да бъдат и двете. Могат да са и в едната крайност, и в другата. А могат да съчетават и двете качества в определана степен. Wink Това са си характерни черти и в каква степен ще се проявяват вече си е до лични особености.

Проявата на емоции също може да е различна при различните хора. Аз своя не намирам за потаен. Съвсем в нормални граници. Емоциите си показва и изказва. Често много трогателно и романтично, та те кара да се разтопиш просто. Наскоро в съвсем обичайна и сериозна битова ситуация ми изтърси съвсем неочаквано "коте, знаеш ли колко съм влюбен в теб?"  Grinning Влюбил се изведнъж след 20г брак. hahaha

Не знам как е с други телци, в нашите отношения има голяма доза инфантилизиране, коткаме се като малките деца с разни бебешки епитети.  Mr. Green Мисля че им се харесва, чувстват се обгрижвани.
Измисли му някакъв мил прякор! Това се харесва на всички.

# 52
  • Мнения: 5 370
Мъжо е телец, а пък аз съм риба. Laughing
Не ми е трудно да живея с него , вече съм свикнала на характера му, голям инат е, не обича промените, залага на сигурното. Спокоен е и много търпелив, обаче като избухне, по-добре да не си му насреща  #Crazy
Обича комфорта и хубавата храна, постоянно човърка и поправя нещо, не може да стои на едно място и да бездейства.
Не говори много за чувствата си, не е романтичен, ще разбереш от действията му, че те обича, понякога прави много скъпи подаръци.
Обича  децата и е готов на всичко заради тях, спазва винаги обещанията си.
Понеже аз съм риба, понякога неговия здрав материализъм ми идва в повече. Thinking
Сега прочетох какво е написала Delusion , абсолютно вярно Peace Peace Peace

Ха добър деееееен, викам, с тебе да основем клуб на рибите, женени за телци. Laughing

# 53
  • Мнения: X
Delusion ,  Peace
Всичко е много вярно,ама.....    Mr. Green   е ужасно трудно цял живот да играеш роли.
И не всеки го може.

Големият ми син е Телец.Знам идеално за какво става дума...И изобщо не завиждам на жената ,която ще се обвърже с него.   Laughing
От 6-7 годишен не приема чуждо мнение.Нито с добро ,нито с лошо..."Ни се води,ни се кара!"
Когато стана на 18,спрях да му се бъркам.
Аз съм му майка,винаги ще го обичам и ще прощавам,ама жените в живота му не знам дали ще имат същото търпение.   Mr. Green


# 54
  • Мнения: 49
Не с отдръпване Лари. Ако ти се отдръпнеш и той ще го направи.
Трябва да си много търпелива и дипломатична, но в същото време постоянна и настойчива. В никакъв случай не го притискай, но търпеливо от време на време му давай да разбере какво очакваш от него. Важното е как ще му го преподнасяш. С намеци, логически доводи, във вид на безобидни шеги. Избягвай изненади в поведението си, те не ги обичат. Обвивай отношенията ви в ореол на романтика и детска наивност, идеализираност. Глези го като малко дете, грижи се за него и го подкрепяй. Показвай му не само любов но и уважение. Тактиката си прокарвай тактично и деликатно. Показвай одобрение и възхищение. Не критикувай и не поучавай. Учи се да готвиш вкусно. Mr. Green Твоят телец ще го оцени много. За него като никой друг важи правилото че любовта минава през стомаха.
Помни че преди да се поддаде на чувства, той ще анализира ситуацията в детайли, ще се бави и съмнява. Целта ти е да го накараш да изпитва постоянна потребност в твоето присъствие. Видиш ли че с нетърпение очаква срещата ви, птичката значи полека влиза в клетката. Laughing Колкото повече време прекарваш с него, толкова по-привързан ще става. Телецът трябва непрекъснато да те вижда, усеща и докосва. Не го карай да се чувства ненужен- ще се отдръпне. Тънко му намеквай че именно теб е чакал толкова дълго и за теб е мечтал. Бъди мила и привлекателна. Давай му да разбере че ти си му духовна опора. Помни че той те преценява за ролята на съпруга още от самото начало. Наблюдава всяка твоя реакция и преценява дали му подхождаш. Той дълго ще преценява, защото нали помниш, телеца не се развежда. Wink Така че ще те анализира и проверява много внимателно. Може дори да те провоцира да си разкриеш душата. Той ще поиска да се убеди че ти си финансово самостоятелна и няма да разчиташ на неговата издръжка. Не създавай впечатление на прахосница или сметкаджийка. Внимавай да не го вкарваш в големи разходи когато излизате и не поръчвай прекалено скъпи неща по ресторантите. Mr. Green

С една дума, бъди идеалната любяща, разбираща, подкрепяща, уважаваща, вярна, отличната домакиня, и потенциална любяща майка за децата му, и ти е в кърпа вързан. Wink Не предавай доверието му и не се отделяй от него за дълго.

Ето това ми трябваше  Grinning Ще си го сложа в рамка (без майтап)!
А на теб блатодаря, уникална си   bouquet

# 55
  • Мнения: 924
краси.мира не играя роли  newsm78, той веднага ме усеща ако се опитам  Joy Joy, с него го раздавам по мъжки направо към проблема, без излишни емоции.
А ако се опитвам да прокарам някоя по- голяма моя идейка, започвам отдалече, толкова отдалече , че най-накрая като я приеме да си мисли , че е негова.

Не тази вечер, Жозефина!!! добра идея  Peace, оказва се че риби + теле е особено добра комбинация  Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 5 370
Delusion ,  Peace
Всичко е много вярно,ама.....    Mr. Green   е ужасно трудно цял живот да играеш роли.
И не всеки го може.



Да ти кажа, Краси.мира, аз лично роли не играя.Такава съм, каквато съм....Риба, дипломатична и хлъзгава-но не лицемерна. Явно Господ наистина си знае работата, защото в тази тема сме три такива комбинации. Не е лесно, ако кажа, че е, ще излъжа...Има си мноог трески за дялане. Но просто си е Той.

(мисля, че той самият знае, че освен мене малко други жени биха се комбинирали с него и го биха търпели  Laughing)

# 57
  • Мнения: 49
Рибите и с козирог успешно се комбинират и често бих казала. Явно мелят добре със земните зодии.

Но това за ролите с телеца - ами и аз стигам до тези изводи  Thinking Нужни са едни игрички, едни етюди, което ме затормозява. Дали само в началото или винаги е друг въпрос. Ако ще трябва винаги тази дипломация и това внимание, сякаш ходиш по яйца и внимаваш да не счупиш, то това не е работа за мен  Stop Колкото и да усещам, че струва...

# 58
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не с отдръпване Лари. Ако ти се отдръпнеш и той ще го направи.
Трябва да си много търпелива и дипломатична, но в същото време постоянна и настойчива. В никакъв случай не го притискай, но търпеливо от време на време му давай да разбере какво очакваш от него. Важното е как ще му го преподнасяш. С намеци, логически доводи, във вид на безобидни шеги. Избягвай изненади в поведението си, те не ги обичат. Обвивай отношенията ви в ореол на романтика и детска наивност, идеализираност. Глези го като малко дете, грижи се за него и го подкрепяй. Показвай му не само любов но и уважение. Тактиката си прокарвай тактично и деликатно. Показвай одобрение и възхищение. Не критикувай и не поучавай. Учи се да готвиш вкусно. Mr. Green Твоят телец ще го оцени много. За него като никой друг важи правилото че любовта минава през стомаха.
Помни че преди да се поддаде на чувства, той ще анализира ситуацията в детайли, ще се бави и съмнява. Целта ти е да го накараш да изпитва постоянна потребност в твоето присъствие. Видиш ли че с нетърпение очаква срещата ви, птичката значи полека влиза в клетката. Laughing Колкото повече време прекарваш с него, толкова по-привързан ще става. Телецът трябва непрекъснато да те вижда, усеща и докосва. Не го карай да се чувства ненужен- ще се отдръпне. Тънко му намеквай че именно теб е чакал толкова дълго и за теб е мечтал. Бъди мила и привлекателна. Давай му да разбере че ти си му духовна опора. Помни че той те преценява за ролята на съпруга още от самото начало. Наблюдава всяка твоя реакция и преценява дали му подхождаш. Той дълго ще преценява, защото нали помниш, телеца не се развежда. Wink Така че ще те анализира и проверява много внимателно. Може дори да те провоцира да си разкриеш душата. Той ще поиска да се убеди че ти си финансово самостоятелна и няма да разчиташ на неговата издръжка. Не създавай впечатление на прахосница или сметкаджийка. Внимавай да не го вкарваш в големи разходи когато излизате и не поръчвай прекалено скъпи неща по ресторантите. Mr. Green

С една дума, бъди идеалната любяща, разбираща, подкрепяща, уважаваща, вярна, отличната домакиня, и потенциална любяща майка за децата му, и ти е в кърпа вързан. Wink Не предавай доверието му и не се отделяй от него за дълго.

Ето това ми трябваше  Grinning Ще си го сложа в рамка (без майтап)!
А на теб блатодаря, уникална си   bouquet

Мисля, че точно това е отговора който търсиш... smile3521

# 59
  • Мнения: 78
А авторката на темата каква зодия е?
Много приятни впечатления имам от жените Риби.  Hug
Тези, които познавам са с мъже Козирог и са с мн.успешни бракове/може и да не е от зодията  Laughing/.

Delusion, би ли казала какво мислиш за комбинацията мъж Телец/ жена Дева. Благодаря ти.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт