Мъж телец

  • 122 450
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 231
 Grinning Grinning Grinning....не знам да ли знаете....но темите за телето вече са 10  Hug Peace  така ,че ако искате да пишете заповядайте там  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=766917.0с удоволствие ще ви чета  Grinning  bouquet
Пекрасен ден ви пожелавам  Wink Peace Grinning

# 751
  • Мнения: 14
Привет на всички. Темата е много интересна и определено има какво да кажа за мъж Телец!! Що за чудо е той? Аз съм Близнак с много Лъв в себе си! Наскоро приключих една връзка с мъж Скорпион и след него определено не ми е до "мъже" Наскоро ме запознаха с мъж Телец, когато ми каза каква зодия е...ми се допувръща.   Embarassed Разбирам се със земни знаци, Близнаци със всички се разбираме но не всички ни стимулират емоционално. Та този индивид...още от първата среща искаше секс.... хахах  Joy Е не е попаднал на човека но пък е забавен. Не сме един за друг в това съм сигурна на 200 % прекалено е материален, а аз прекалено духовна. Той е супер ама супер дръпнат, затворен, надут, глезен. Положителното е, че цени женската красотта ( но само външната ) обича изкуството, рисува, моден дизайнер е, умен, забавен, интелигентен, чаровен. Как да кажа... колкото ме отблъсква, толкова и ме привлича. Привлича ме в това, че е като заключена кутия и ми е интересно какво има в нея. Но не запознахме добре. Дразни ме, че са супер не постояни в отношенията си. Един ден ми казва " не ми пука какво ще си помислиш" и се държи грубо и студено, безразлично...ти си казваш ок, всичко хубаво. На следващия ти звъни и се държи супер приятелски!  Shocked Тея мъже са ЛУДИ.  newsm78

# 752
  • Мнения: 0
Ако се държи така,не е сигурен в себе си и в теб все още или по-скоро те изпитва до колко ще го изтърпиш в кризисни моменти. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Е.. може и да не съм съвсем права!Не знам.  Embarassed Rolling Eyes

# 753
  • Мнения: 271
Добър ден и от мен в групата на телците мъже.
Т.е моят случай е различен и по-скоро се нуждая от съвет.
Харесахме се с един мъж телец,аз съм риба Blush Това е една добра комбинация.
Но аз съм някакси мнителна,чела съм много за тази зодия,четох и вашите постове.
Но засега комуникацията е само писмена,много искам да му задържа внианието към мен,защото определено го има.
Но преди беше по -словоохотлив, а напоследък не е....и се тревожа да не се е отказал от мен Confused
Гледам да не съм досадна,да не задавм излишни въпроси,вярвам му......но не знам.....
Някой път му вадя думите с ченгели.....знам че телците са малко темерутести....но какво да направя? Да изчакам ли?Защото се съмнявам че не ме иска вече.....
Знам че при тях нещата стават бавно,че са инати.....
много си паснахе душевно,това е важно за мен...сигурно и за него
как да провокирам интереса му? да спра да му пиша и отговарям ли?

ако те решат да сложат край на нещо, как го правят? какви знаци да търся за да разбира желае ли да комуникира с мен още или не?
помагайте Wink

Общи условия

Активация на акаунт