Стоматолози- гр. Варна

  • 961 260
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 210
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
аз последно съм ползвала този телефон 611 211. Това е в кабинета на ул Цар Асен

# 211
  • Мнения: 13
Не видях в темата отзиви за Златеви.
Преди работеха долу до ЖП гара,на улица Каварна,сега са на бул."Вл.Варненчик",между спирка Патриарха и МакДрайв,до Булсатком.
Семейство са,много сме доволни и от двамата.
С мъжа ми ходим само при тях от 12 години.
Те ме насочиха към Читалова когато имах проблем нуждаещ се от хирургична намеса.

А знаете ли горе долу на какви цени работят. Става въпрос за пломбиране на зъби. Също искам да попитам работят ли със здравната каса.

# 212
  • Мнения: 13 512
Ходих днес при д-р Читалова и останах много разчарована. Само не ме изгони от клиниката, защото ме е страх повече, отколкото трябва. Така крещеше, че огласи цялата клиника. Прати ме при Едрев, защото само той слагал пълна упойка, което било неморално. Та някой ще ми даде ли телефон на д-р  Едрев? Видях тук няколко и незнам кой е валиден? Как се отнася той с пациентите? С моя панически ужас, неснам как ще отида.
Изненадана съм за Читалова, не знаех,че е истерична.
Аз също изпитвам панически страх и ходя при бивпия и съпруг. Много внимателен, как ме изтрайва- той си знае. Ама и аз взимам мерки преди да отида при него. Хомеопатия, Бах терапия...и така. Последния път бях толкова спокойна преди да отида на зъболекар, че блъснах една кола и не мо мигна окото...толкова бях "подготвена " за зъболекар.
Но аз също смятам за неморално и вредно да се слага пълна упойка.

# 213
  • Мнения: 17 407
Читалова е странна птица, да. Истерична не бих я нарекла/може й да е/. Имам й доверие, въпреки всичко.

# 214
  • Мнения: 13 512
Читалова е странна птица, да. Истерична не бих я нарекла/може й да е/. Имам й доверие, въпреки всичко.
Имам познати, които ходят при нея и съм чувала само хобави неща. Явно не понася"глезотии". Аз затова и май навремето не и станах на нея  пациент, макар че бяха в един кабинет с мъжа си. Много ми се видя серт. Но за професионалнитев и качества не мога да кажа лоша дума от това, което съм чувала

# 215
  • Мнения: 19

  Момичета имам въпрос- при проблем с венците, кой стоматолог бихте ми препоръчали? Ходила съм на 3-4 места и всички казват, че не било голяма грижа. Ама съм чела , че когато почнат да се отдрупват венците не е хубаво. Обикновенно ми чистят зъбен камък, но ефекта е за кратко...

# 216
  • Варна
  • Мнения: 1 241
vesella, не мога да ти помогна, но и мен ме интересува отговора на въпроса ти.  Sad
Имате ли информация за:
д-р Мариета Михайлова и
д-р Йоланта Димитрова
?

Hug
 

# 217
  • Варна
  • Мнения: 10 796

  Момичета имам въпрос- при проблем с венците, кой стоматолог бихте ми препоръчали? Ходила съм на 3-4 места и всички казват, че не било голяма грижа. Ама съм чела , че когато почнат да се отдрупват венците не е хубаво. Обикновенно ми чистят зъбен камък, но ефекта е за кратко...

За проблем с венците навремето моя стоматолог ми изписа някакви си хапчета, гел, май и вода за уста, но не съм ги купувала, щото ми бяха скъпички.

Ползвай паста за зъби специално против парадонтоза.

# 218
така, изчетох цялата тема от - до . Моето скромно мнение:
Д-р Юлия Христова - супер професионалист! Никакви забележки!Часовете се спазват абсолютно.Мълчалива е, което е за предпочитане вместо да "ръси" щуротии, което не значи, че е нелюбезна.В крайна сметка аз отивам там да се лекувам не да си правя "лафче".
Д-р Читалова - тука чета , че била "истерична" и някакви други тъпотии от тоя род.За мене това е специалист на световно ниво - хирург от класа! А колкото до това, че е била "странна"
това не е точната дума. За мене е много точна и интересна!А и к'во му е лошото да си странен ?!
д-р Мирослав Бакалов - мнооооого приказва тоз човек....аз лично не харесвам такова поведение, вечно усмихнат, постоянно те разпитва - мъжа ти как е....дрън-дрън-дрън....да не говорим , че постоянно идват някакви негови приятели и заради безкрайните им разговори " висиш" по 2-3 часа, че и повече и за каква здравна каса говорим? минимум 20 лв си " надолу" след всяко посещение  ( и това беше преди 4 години). Та ако си търсите някой усмихнат, не странен и тривиален дърдорко - това в вашия човек.Ако пък искате свестен стоматолог - по - горе съм писала за 2- ма Grinning
 Та така Grinning

# 219
  • Варна
  • Мнения: 567
Момичета можете ли да ми кажете нещо за д-р Златанова, тя е хирург,
кабинета й е на шишковата градинка!
Ако някой може да ми даде и телефон ще съм благодарна!

# 220

  Момичета имам въпрос- при проблем с венците, кой стоматолог бихте ми препоръчали? Ходила съм на 3-4 места и всички казват, че не било голяма грижа. Ама съм чела , че когато почнат да се отдрупват венците не е хубаво. Обикновенно ми чистят зъбен камък, но ефекта е за кратко...

При проблеми с венците можеш да се обърнеш към пародонтолог.
Препоръчвам ти ТВЪРДА четка за зъби, лакалут актив сутрин и вечер задължително + елудрил жабурене след измиване на зъбите. Също може да си вземеш и сенсигел който мажеш по венците и масажираш. Но най-важното е твърдата четка за зъби и "жулиш" яко. За около 2-3 седмици  ще имаш ефекта Simple Smile

# 221
  • Варна
  • Мнения: 10 796

  Момичета имам въпрос- при проблем с венците, кой стоматолог бихте ми препоръчали? Ходила съм на 3-4 места и всички казват, че не било голяма грижа. Ама съм чела , че когато почнат да се отдрупват венците не е хубаво. Обикновенно ми чистят зъбен камък, но ефекта е за кратко...

При проблеми с венците можеш да се обърнеш към пародонтолог.
Препоръчвам ти ТВЪРДА четка за зъби, лакалут актив сутрин и вечер задължително + елудрил жабурене след измиване на зъбите. Също може да си вземеш и сенсигел който мажеш по венците и масажираш. Но най-важното е твърдата четка за зъби и "жулиш" яко. За около 2-3 седмици  ще имаш ефекта Simple Smile

Твърда четка за проблемни венци???? Чуваш ли се???

# 222
Да напълно се чувам какво казвам!!!
Преди време и аз имах същия проблем и моя стоматолог ми препоръча точно това лечение, също бях скептично настроена, но действително ефекта на твърдата четка за зъби помогна. Венците се отдръпват от зъбен камък и задържане на храна под тях, с твърдата четка за зъби премахваш точно тази храна, която меката четка пропуска. Аз само препоръчвам никого не карам на сила. Но действително при мен ефекта беше поразителен.

# 223
  • Мнения: 573
От години посещавам д-р Нанева,много съм доволна .Страхотен специалист(като се има впредвид ,какъв страх имах преди да се наканя да започна каквото и да било лечение.Вече ходя с кеф при нея) Peace

# 224
  • Мнения: 19
  Някой има ли мнение за клиниката на д-р "Чаушев" - ориентираха ме към д-р Хараламбиев. Било по-скъпо, но работели качествено. Мнения? Също така за парадонтолог във Варна видях единствено сайта на д-р Пресиян Кръстев, но няма мнения за него?

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 19:56 от vesella

Общи условия

Активация на акаунт