Стоматолози- гр. Варна

  • 959 095
  • 2 780
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 10
Тая история ще има продължение, но ще разкажа като приключи,че съм суеверна. Confused

# 796
  • Мнения: 781
Някой може ли да ми каже тел. на д-р Демирев ?

# 797
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
306609

# 798
  • Мнения: 781
Laluni , благодаря   bouquet
Даже си запазих час вече  Grinning

# 799
  • Мнения: 2
Приятели, не ме хокайте, моля, чета темата от самото начало, но моля за настоящи адреси и телефони на д-р Едрев, утре съм в града, снощи разбрах, а трябва и да му се обадя, също приблизителни цени за вадене на мъдрец, защото времето ме притиска, отивам да си правя рентгенови снимки. Ще чакам някой да се отзове  Praynig

# 800
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
611211
Много съм добра с телефоните Mr. Green
При д-р Демиреви ходя за пломби, че са ми на 2 мин. от в къщи.
д-р Едрев ми е вадил мъдрец. Много бях доволна. За цена не мога да ти кажа обаче...

# 801
  • Варна
  • Мнения: 17 934
Приятели, не ме хокайте, моля, чета темата от самото начало, но моля за настоящи адреси и телефони на д-р Едрев, утре съм в града, снощи разбрах, а трябва и да му се обадя, също приблизителни цени за вадене на мъдрец, защото времето ме притиска, отивам да си правя рентгенови снимки. Ще чакам някой да се отзове  Praynig

Ваденето е между 60 и 200 лв, зависи какъв ти е случая. Пращам мобилния му номер на лични. Peace

# 802
  • Мнения: 2
Благодаря, благодаря  Hug Проблемът не е много сложен, но той ще прецени Simple Smile

# 803
  • Мнения: 398
Здравейте! Някой има ли свежа информация и впечатления за Стоматологичен център Д-р Матеев на улица царевец и по конкретно за д-р Василев.

# 804
  • Варна
  • Мнения: 640
 Някой да е посещавал кабинета на д-р Боян Кънев, "Свети Антипа" се казва центъра, в Чайка е и ми е удобно, но с търсачката никаква информация не откривам за него...

Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 14:44 от ЛюбОff

# 805
  • Мнения: 635
Моля ви препоръчайте ми доъбр детски стоматолог, сменихме трима и незнам вече , имаме големи проблеми със зъбките на 5г. е детето ми

# 806
  • Варна
  • Мнения: 316
Моля ви препоръчайте ми доъбр детски стоматолог, сменихме трима и незнам вече , имаме големи проблеми със зъбките на 5г. е детето ми

И на мен ми трябва. При двама ходихме. Имаме избило ново зъбче, което стана колкото старото, а старото не пада. Единият вика трябва да се извади, другият вика не трябва преди да се разклати старото зъбче Rolling Eyes Та сега съм в чуденка търсим трети  Simple Smile

# 807
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Моля ви препоръчайте ми доъбр детски стоматолог, сменихме трима и незнам вече , имаме големи проблеми със зъбките на 5г. е детето ми
Моля ви препоръчайте ми доъбр детски стоматолог, сменихме трима и незнам вече , имаме големи проблеми със зъбките на 5г. е детето ми

И на мен ми трябва. При двама ходихме. Имаме избило ново зъбче, което стана колкото старото, а старото не пада. Единият вика трябва да се извади, другият вика не трябва преди да се разклати старото зъбче Rolling Eyes Та сега съм в чуденка търсим трети  Simple Smile
Доволна съм от д-р Божилова. Извади на сина ми 4ри зъба растящи по подобен начин. Не чакахме да се разкащат допълнително, няма да ходи с два реда зъби.
Кабинета се намира зад Рощок, телефон: 052/616 831 .
Сина ми ходи без страх на зъболекар. Накрая на всяко посещение получава дреба играчка от д-рката или кутийка за съхранение на изваденото зъбче - голяма гордост Simple Smile.

# 808
  • Варна
  • Мнения: 316
Моля ви препоръчайте ми доъбр детски стоматолог, сменихме трима и незнам вече , имаме големи проблеми със зъбките на 5г. е детето ми
Моля ви препоръчайте ми доъбр детски стоматолог, сменихме трима и незнам вече , имаме големи проблеми със зъбките на 5г. е детето ми

И на мен ми трябва. При двама ходихме. Имаме избило ново зъбче, което стана колкото старото, а старото не пада. Единият вика трябва да се извади, другият вика не трябва преди да се разклати старото зъбче Rolling Eyes Та сега съм в чуденка търсим трети  Simple Smile
Доволна съм от д-р Божилова. Извади на сина ми 4ри зъба растящи по подобен начин. Не чакахме да се разкащат допълнително, няма да ходи с два реда зъби.
Кабинета се намира зад Рощок, телефон: 052/616 831 .
Сина ми ходи без страх на зъболекар. Накрая на всяко посещение получава дреба играчка от д-рката или кутийка за съхранение на изваденото зъбче - голяма гордост Simple Smile.
А със здравната каса работи ли?

# 809
  • Мнения: 5 178
Божилова работи със ЗК и ние сме доволни

Общи условия

Активация на акаунт