Стоматолози- гр. Варна

  • 959 021
  • 2 780
  •   2
Отговори
# 1 170
  • Варна
  • Мнения: 2 263
mmilityy, последно водих големия миналата сряда. Графикът на доктора беше доста пълен. Днес малкият ми син има час, утре баткото. Разбрах, че доктор Бозуков ще е в отпуск цялата друга седмица, до 7. 4. Няма да го водя аз днес, но ако искаш пиши ЛС, ще опитам да съдействам за час.
Пиша ти.

# 1 171
  • Мнения: 606
Някой знае ли къде мога да си извадя ретиниран мъдрец във Варна.Препоръчаха ми доктор Едрев.Някой знае ли работи ли със здравна каса или не и колко взема? Simple Smile

МАЛКО КЪСНО ОТГОВАРЯМ-ДА Д-Р ЕДРЕВ Е НАЙ-ДОБРИЯ-ИДЕТЕ В ХИРУРГИЧНОТО ОТДЕЛЕНИЕ В СТОМАТОЛОГИЯТА И НАСТОЯВАЙТЕ ЗА НЕГО,ЗАЩОТО ИМА ШАНС ДА ВИ ПРАТЯТ ПРИ ДРУГ:) ДРУГИЯТ СЪЩО ТОЛКОВА ДОБЪР Е Д-Р ТИХОМИР ГЕОРГИЕВ,ТОЙ СТАНА ДОЦЕНТ,ПО ПРИНЦИП Е МЛАД И НАИСТИНА Е СТРАХОТЕН,НО СЪОТВЕТНО ВЗЕМА ПО-ВИСОКА СУМА:)

# 1 172
  • Мнения: 8
Здравейте преди години ходих при доктор Павлов в дома младост работил е и във първа частна в последствие изгубих координати а вече не работи на посочените места..някой да знае нещо?

# 1 173
  • Мнения: 1 495
Здравейте , трябва ми добър парадонтолог за гр.Варна .

# 1 174
  • Варна
  • Мнения: 334
Здравейте , трябва ми добър парадонтолог за гр.Варна .

Мога да ви препоръчам Д-р Пресян Кръстев, адреса лесно можете да го намерите в нета.

# 1 175
  • Мнения: 11 726
Здравейте , трябва ми добър парадонтолог за гр.Варна .

Мога да ви препоръчам Д-р Пресиян Кръстев, адреса лесно можете да го намерите в нета.
Много информация за този доктор в интернет. Гледам е специализирал в чужбина. Много представителен сайт. Всичко прекрасно, само цени няма ориентировъчни.  Simple Smile

# 1 176
  • Мнения: 1 495
Мога да ви препоръчам Д-р Пресян Кръстев, адреса лесно можете да го намерите в нета.
Благодаря , но наистина ако имаше ориентировъчни цени в сайта щеше да е супер  Simple Smile .

# 1 177
  • Мнения: 4
Не водете децата си в Стоматологични клиника д-р Мария Милчева, ако детето прояви какъвто и да е страх става ужасна, каза, че само и отнемаме от времето и с плача си нашето дете и гони пациентите. Детето ни е 5 години и при нея изживя голям стрес, разбрах, че и наши съседи са пострадали от нея, дори повече детето им още не може да се успокои като чуе зъболекар. Тази жена говори само колко е добра, как тя е единственият детски стоматолг във Варна, и не на последно място говори само за пари, как при нея всичко се заплаща, как и хабим калцуните и тем подобни.

# 1 178
  • Варна
  • Мнения: 10 525
Ужас !!!

# 1 179
  • Варна
  • Мнения: 613
Някой да се е свързвал с д-р Бозуков тези дни? Опитах с обаждане, смс, но няма отговор

# 1 180
  • Варна
  • Мнения: 10 525
Почти всеки ден минавам покрай кабинета му.

Нали се намира на ул.Македония или Бр.Миладинови? Бъркам ги...

Ако неговият е десния, много често свети, вчера включително. Минавам от там между 17,30-18ч.

# 1 181
  • Варна
  • Мнения: 2 263
На Бул. Цар Освободител, сградата на Дент. факултет му е кабинета, на 5-ти ет.Мин. месец успях да заведа дъщеря ми при него, добре че съфорумка ми съдейства.
Питах го на място на прегледа, тел. му е същият, но явно е бил доста зает и СМС не ми върна.
Но не знам дали е на работа сега или не.
Ако не успявате да се свържете най-добре проверете на място.

# 1 182
  • Варна
  • Мнения: 1 154
Моля за мнения за Бистра Иванова, работи в Марешки  Praynig

# 1 183
  • Варна
  • Мнения: 613
Моля препоръчайте ми детски стоматолог, с Бозуков не успявам да се свържа. В МЦ Марешки дали има?

# 1 184
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И мъжът ми се опитва от 10-тина дни да се свърже с Бозуков, не успява.  Rolling Eyes Къде му е кабинетът последно, за да отиде на място, че трябва да заведем малкия на зъболекар?

Общи условия

Активация на акаунт