САМО за фенове на Стивън Кинг! - 4 част

  • 33 668
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • España
  • Мнения: 342
Вив, те тука ореваха света че "Под купола" струва 30 евро с твърди корици, представям си ако я пуснат в 2 части по 25 евро всяка какво щеше да е...
За книгата няма да ви казвам нищо повече за да ви разваля удоволствието и изненадата от нея. Само да кажа, че развръзката и края са малко странни и интересни, нещо което само Кинг може да измисли и напише.
Весито, стискам палци скоро да пише, от новия ви дом.

# 586
  • София
  • Мнения: 10 858
Е, значи не само ние роптаем срещу цената  Mr. Green Какво да се прави, такива са реалностите.

Весито, радвам се че се появи!   bouquet Хайде, пожелаваме ти скорошно приключване и настаняване в новия дом, и да си четеш Кулата и Под купула на топличко, новичко и уютничко!  Hug

П.п ще има какво да си коментирале, и аз не съм чела Кулата, нищо че от две години вече съм я събрала поредицата  Embarassed

# 587
  • Мнения: 2 809
Май всички сме в тая позиция  Laughing с налична първа част, и чакащи втората  Heart Eyes
И аз няма да я почвам, ама ме яде отвътре ... мале мила  Mr. Green
Лошото е, че втората излиза чак на 25-ти, но какво да се прави ... удоволствието от пристигането е в пътуването, нали така  Flutter

Е нали на 15 ноември трябваше да излезе втора част?

Аз от буктрейдинг мисля да си ги поръчам, до сега обаче от там не съм си поръчвала.
Вив ти от там я взе твоята или...?

Тези "Отмъстители" как ми се четат, това пък е най-най неоткриваемата от неоткриваемите му книги, аз до сега никога не съм я срещала по сергиите и ...никъде.
Само в читанка  Grinning, ама не ми се чете от там.

# 588
  • София
  • Мнения: 10 858
Ами беше, ама са го променили  Tired http://www.pleiadbooks.com/books?page=shop.product_details&f … manufacturer_id=3

Да, Сами, аз от Буктрейдинг си я поръчах. Принципно оттам поръчвам книги и съм много доволна.
А относно четенето в Читанка ... аз там четох Град Отчаяние. Малей като си спомня беше ме обзела някаква болест направо. Ставах като лудите посред нощ, преди да са се събудили децата, правя си кафе и сядам да чета в тъмното. Много хубав спомен ми е останал. вярно, не е приятно да се дзвериш в монитора, ама то е толкова интересно, че не те оставя  Mr. Green
А иначе Отмъстителите я има в Книжен пазар в момента обаче естествено й искат луди пари! Аз ще си я чакам преиздадена. Все ще дойде и този миг  Mr. Green  http://knizhen-pazar.net/index.php?option=add_book&id=37255& … D0%B8%D1%82%D0%B5

# 589
  • София
  • Мнения: 4 910
Преди малко попаднах на един много интересен линк за антикварни книги.
Търсачката е малко куцо направена, но за сметка на това има огромен набор от заглавия, а книгите се движат като цена между 15-20лв. Мернах и заглавия на Кинг и на Кунц, но трябваше да излизам и не съм разглеждала подробно.

# 590
  • Мнения: 307
Да се похваля и аз - завърших Дума Ки! Голям страх брах на моменти,защото все я четях след полунощ,но си заслужаваше. И днес цял ден ми се върти едно изречение в главата - "Ще поискаш,но не бива." Ех,още ми е тъжно в сърцето,явно. Макар че,точно към края имах мн весел момент с превода на Лазаровски на едно изречение - "От къде я извади тази гаубица" - или нещо подобно. JoyЕвала за избора на дума. hahaha
Мисля за малко да си почина със страховитите романи и сега подхващам  "Не се обръщай" на Джефри Дивър.

# 591
  • Мнения: 87
http://www.youtube.com/watch?v=TRPS0x66ncM
Трейлър на новелата "A Good Marriage" от сборника "Full Dark, No Stars", който излезе днес в Щатите и Великобритания.

# 592
  • София
  • Мнения: 5 832
Този трейлър на филм, който правят по новелата ли е  newsm78

# 593
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
....
Лиляна, от библиотеката ли ще я взимаш? Щом си се записала - сигурно (аз малко сама си говоря, извинявай  Wink) Страхотна е, да знаеш  Crazy
...
В "Предай нататък книга" се записах. Аз и в библиотеката съм записана, но скоро не съм взимала от там, че имам доста за четене.

....
Лиляна, бих искала да те попитам за някакви отзиви за книгата, от която е цитата в подписа ти. Доста е популярна тук, чудех се дали да си я купя.
"Сянката на вятъра" е много прекрасна книга. За мен е като класика. Има си от всичко, много интересно и пълно с обрати е развитието на сюжета. Има и продължение "Играта на ангела", но за него още не ми е дошъл редът.
Мисля, че няма да съжаляваш, ако си я вземеш. Но да знаеш, че няма нищо общо с Кинг, доколкото го познавам.

# 594
  • София
  • Мнения: 10 858
Да се похваля и аз - завърших Дума Ки! Голям страх брах на моменти,защото все я четях след полунощ,но си заслужаваше. И днес цял ден ми се върти едно изречение в главата - "Ще поискаш,но не бива." Ех,още ми е тъжно в сърцето,явно. Макар че,точно към края имах мн весел момент с превода на Лазаровски на едно изречение - "От къде я извади тази гаубица" - или нещо подобно. JoyЕвала за избора на дума. hahaha
Мисля за малко да си почина със страховитите романи и сега подхващам  "Не се обръщай" на Джефри Дивър.

Абсолютно  Peace След Дума Ки наистина остава едно такова чувство, пустота, празнота, емоционално изчерпване. Толкова е прекрасна, че тъжнотата (извинявам се за думата) след като я свършиш е много силна. А от друга страна си зареден  Heart Eyes

# 595
  • Мнения: 307

Абсолютно  Peace След Дума Ки наистина остава едно такова чувство, пустота, празнота, емоционално изчерпване. Толкова е прекрасна, че тъжнотата (извинявам се за думата) след като я свършиш е много силна. А от друга страна си зареден  Heart Eyes

Значи в такъв случай ми е изключително любопитно,какво ще напишеш за Кулата,щом й дойде реда и приключиш пътуването. Hug

# 596
  • Мнения: 87
Този трейлър на филм, който правят по новелата ли е  newsm78
Не, това е един от промоционалните трейлъри на книгата, които са общо 5 (един за цялата книга и по 1 за всяка от четирите новели в нея). През последните години в САЩ стана практика да се пускат трейлъри на предстоящи книги.

# 597
  • София
  • Мнения: 10 858

Абсолютно  Peace След Дума Ки наистина остава едно такова чувство, пустота, празнота, емоционално изчерпване. Толкова е прекрасна, че тъжнотата (извинявам се за думата) след като я свършиш е много силна. А от друга страна си зареден  Heart Eyes

Значи в такъв случай ми е изключително любопитно,какво ще напишеш за Кулата,щом й дойде реда и приключиш пътуването. Hug

Представям си!
Вече е крайно време да я прочета, между другото  Embarassed

# 598
  • София
  • Мнения: 5 832
Този трейлър на филм, който правят по новелата ли е  newsm78
Не, това е един от промоционалните трейлъри на книгата, които са общо 5 (един за цялата книга и по 1 за всяка от четирите новели в нея). През последните години в САЩ стана практика да се пускат трейлъри на предстоящи книги.

Много интересно, не знаех, че и на книгите правят трейлъри.

Аз прочетох Игрите на глада и захапах Покани ме да вляза, докато си чакам втората на Игрите  Simple Smile
Снощи глътнах 50 страници на един дъх, увлече ме, ама много ми се доспа, че беше късно. Довечера продължавам Simple Smile

# 599
  • España
  • Мнения: 342
Лиляна, благодаря ти за отзива.
"Отмъстителите" я четох в читанката.
Някой скоро спомена тук "Дългата разходка" и реших да я препрочета.  Това е книга, която ми причинява физическа болка направо, сякаш аз се разхождах с тях.  Снощи седях до 2 часа за да я завърша, в резултат на което днес без малко не се успах, но все пак успях да заведа децата навреме.

Общи условия

Активация на акаунт