Отговори
# 60
  • Мнения: 893
Ей, супер новини  Grinning

Мая, като е готов първия костюм ще ти го пратим да видим на кое дете ще стане и да се ориентираме за другите дали да са по-големи или по-малки.

# 61
  • Мнения: 135
Днес най-накрая успях да купя дайретата. На външен вид са ужасни-розови, но пък с картинка на BEN 10. За непросветените-това е герой от анимационен филм, ориентиран по-скоро към момченцата(не че и НИкол не го гледа). Пластмасови са, на мен са ми ужасно грозни, но честно казано за 1,50лв. не мога да искам нищо повече. И по-скъпо да беше, лошото е, че просто НЯМА. Или поне аз не намерих. Дано тези свършат работа....В краен случай може да залепим нещо върху картинката. Simple Smile Казвайте на кого и кога да ги дам! Simple Smile

# 62
  • Мнения: 414
Дени, браво на теб! Ако имаш ходене към парка, може да се видим тези дни и да ги взема.

# 63
  • Мнения: 192
Здравейте момичета.Ще ви пиша по съвсем друга тема, но отново благотворителна. Скоро по новините дадоха репортаж за едно изгубено дете в София , с аотизъм. Изчезнало е на 27 април и от тогава няма информация за него. Има ли желаещи да разлепим малко обяви за издирване на детето. Незнам дали ще има полза от това. Но да помогнем с каквото можем на това дете и на неговото семейство. Защото трагедията на тези хора  е огромна.
Ако някой иска да помогне обадете ми се утре сутринта, защото утре трябва да ги разлепим.

# 64
  • Мнения: 135
Верче, съжелявам, че едва сега се включвам.... Няма да супея да помогна с това, за съжаление.
Майче, надявам се скоро да се запознаем, но сега имам един болен юнак и днес ще сме по лекари... Sad
За кога ще трябват дайретата? Мислех си върху лепенките евентуално да залепим фолио и да напишем имената на момичетата.... Какво ще кажете? Ако сте ЗА, чакам за имената, може и на Skype...(търсете  denitcheto)
Много приятен и слънчев ден от мен!

# 65
  • Мнения: 893
Дени, дайретата са за мен  Mr. Green Ива даде много добро предложение, ще ги боядисаме целите или в сребристо или в златисто. Пиши ми в скайп кога мога да ги взема от теб ;o)

# 66
  • Мнения: 622
привет и от нас!
благодаря на всички за хубавите пожелание и -да ви се връща радостта и щастието,което това бебе  донесе в дома  ни!
радвам се за успешните акции,не виждам обаче да има движение по онази идея на абитуриентите от лясковец-да знае някой нещо по въпроса?
ще се включвам ,когато мога, Hug на всички!

# 67
  • Мнения: 893
Най-накрая е приключила процедурата по осиновяването на Асенчо  Grinning


http://www.borbabg.com/?action=news&news=5613

В мен има снимки, които не сме успели да залепим в албума му, ще трябва да намерим начин да им ги изпратим  Wink

# 68
  • Мнения: 263
Чудесна новина, Васе! Дай Боже все повече да са такива !

Диде, идеята с абитуриентите за 1ви юни ли беше? Понеже баловете минаха, а ние малко се разпиляхме, та може и да сме ги изпуснали.

Момичета, нещо плануваме ли за празника на детето?

# 69
  • Мнения: 893
И аз не знам нищо за абитуриентите, а за първи юни няма време, трябва с Ива спешно да нагласим костюмите на децата които ще участват другата седмица в детския ромски фестивал.

Репортаж по БТВ за Асенчо
http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/videos/video/1207069790-7god … _osinoviteli.html

# 70
  • Мнения: 192
Здравейте. Вася благодаря ти,че си публикувала линка за Асенчо. Много се радвам, че си намери добро семейство и има бъдеще в живота. Малко ми е тъжно, че повече никога няма да го видя. Дано Господ да го пази и да е щастлив!

# 71
  • Мнения: 414
И аз много се развълнувах от този репортаж. Дано Асенчо да е щастлив в новото си семейство, а на другите деца не им се налага да минат през неговите мъки, за да намерят семейства!

# 72
  • BG
  • Мнения: 793
Верче, ще вземем координати на Асенчо. Като се приберат в къщи, ще се обадя на братовчедка ми, тя живее през няколко къщи от тях и ще му помага с езика. Нямам търпение да се видим с него по скайп  Crazy
И най- лесно ще им изпратим всички снимки на Асенчо по e- mail. Те вече ме помолиа за това, но аз още не съм в кондиция и не съм го направила  Embarassed

# 73
  • Мнения: 893
Розали, супер. като имам време, ще му отделя снимките и ще ти ги пратя, само да ги препратиш.

Почти сме готови с костюмите на момичетата за детския ромски фестивал, в който ще участват другата седмица. Взехме им поли от индийския магазин, дайрета, и остана да доушим блузките. Много се вълнувам  Grinning все още не знам кога ще участват, дали в събота или в неделя, но като разберем, ще пишем  Wink

# 74
  • Мнения: 873
здравейте момичета!
Честито бебе на Бозгунова  bouquet
аз искам да напомня,че при нас е все още чакащо удостоверението за дарение,което направихте за децата в Златарица.някой да се свърже с мен на лични и да се разберем как да ви го дам Peace

Общи условия

Активация на акаунт