Отговори
# 45
  • Мнения: 414
Нося ви добра вест: Моята колежка Диди (не Бозгунова) снощи е родила момиченце Зорница. Мама и бебе са добре! Нека малката Зорница расте здраво, весело и умно детенце за радост на семейството!   bouquet

# 46
  • Мнения: 893
О, много хубава новина  Grinning Още едно бебче в работилничката  Grinning
Много се радвам, че двете са добре  Grinning
Мая, поздрави я то всичко нас, като се чуете  Wink

# 47
  • Мнения: 893

Промяна в плана за неделя!

8,30 пред В+ на Краков, от там ще вземем тортата от (Раличка), Верчето и Дени с Никол.

# 48
  • Мнения: 135
Рапорт даден-рапорт приет!!!  Wink Mr. Green
Много се радвам за колежката на Майчето! Да е жива и здрава Зорничка, пожелава голямата Деничка!!! Heart Eyes  bouquet
Никол е ентусиазирана, утре ще ляга рааааано, за да стане раааано и д аима сили!!! Laughing

# 49
  • Мнения: 263
Ехеее, още едно бебче!!!  Party Party Party
Диди, да сте много щастливи с малкото чудо! Пожелавам ти ящно, спящо и засмяно дете!   bouquet

Можи ли някоя от вас, пракрасни дами, да ми даде телефона на Ралиар на ЛС.  Praynig

# 50
  • Мнения: 135
МАрти, не мога да помогна.....вчера се запознах с едно Рали, но не знам кое.... Simple Smile
Празника в Страхилово според мен мина чудесно!!!!  Mr. Green
Децата се забавляваха, танцуваха и мнооооого дивяха!!!  Laughing Определено е трудно да се укротят 60 деца едновременно.... Wink
Добре че Дани анимейшън са с техника и усилваха миркофона, за да могат на моменти да надделеят гласово  Mr. Green
Подаръците бяха бързо разопаковани и не се знае в крайна сметка кой с какво остана. Много ми беше подтискащо, че нямат свое пространство тези деца, но вие сигурно сте свикнали с това.... Sad
Прекарасния Денис ни помага мнооооого, а Никол сякаш си беше глътнала граматиката и лекооооо даде на заден ход и се беше засрамила. Иначе е много доволна, особено от тортата, която яде по път!!!  Laughing ВАжното е, че следващия път ще иска пак да отидем!!!
Не съм много наясно кой, къде и какво, само разбрах, че 4 момичета на възраст 7-8 години ще имат нужда от 4 поли. Но това наистина ще трябва да се доуточни....

# 51
  • Мнения: 893
Празника наистина мина много добре, особено като се има предвид че бяхме в салона. Имаше състезания по танци (по двойки), беше много забавно. Незнайно защо децата обръщаха почти всичко на кючек  Grinning (наистина ми е странно защото в дома не се слуша такава музика, а до колкото зная малка част ходят при родителите си).

Част от децата ще участвав в събора в Обединение в края на месеца и на Ромския празник в Търново, в началото на следващия. Полите са момичетата, които ще участват в Търново, трябват им и дайрета, яко някой види някъде по детските магазини - да свирка.

# 52
  • Мнения: 135
И още една хубава новина.... Дидка Бозгунова си има още един мъж-цели 3.600кг на име Боян!!! ДА им е жив и здрав! Да слуша мама и тати, както и бати!!! Честито Диде!!!!  bouquet Heart Eyes Hug

# 53
  • Мнения: 263
Еееее, чудесна новина!  Party Party Party
Тъкмо се чудех днес какво направи Дидето, че никаква не се обади...
Бозгунова, пожелавам ти и на теб ящно, спящо и послушно дете! Да расте момък за чудо и приказ с това прекрасното име!   bouquet

# 54
  • Мнения: 893
Още едно newsm32 в работилничката ...  супер  Grinning

Диде, надявам се и двамата да се добре и всичко да е минало по план  Wink

Тая вечер ще си заредя батериите на фотоапарата, утре следобед може да проверите за снимки и клипчета  Wink

# 55
  • Мнения: 414
Диде, честито и от мен! Боян да расте здрав и весел за радост на цялото семейство!  bouquet

# 56
  • BG
  • Мнения: 793
Да са живи и здрави и госпожицата и младия господин. Да радват мама и тати. На мамите пожелавам бързо възстановяване   bouquet
Виждам, че купон сте имали, радвам се за децата. Много ми се иска някой път да отида и да ги видя, засега преговарям с Вальо да си направим една среща с децата през оградата, ама знам, че няма да се получимного цивилизовано и засега стискам зъби  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 192
Честито на нашите мами.  HugДа са им живи и здрави малките съкровища и само да ги радват. Hug

# 58
  • Мнения: 135
Само да напиша набързо, че ще взема 4 дайрета в неделя, да не би някой да ме изпревари!!!  Wink Mr. Green
Васето и Ива са се заели с костюмите на момичетата. Дано мерките на Никол не изпортят работата!!!  Crazy

# 59
  • Мнения: 414
Здравейте, Simple Smile

От три дни да пиша и все не сколасвам. Писах миналата седмица, че се свърза с мен Зорница (Сердика в този форум), която живее в Германия и заедно със свои съмишленици е организирала събиране на дарение за децата от Страхилово. В сряда дарението е пристигнало в Страхилово с транспорт, организиран от тях. Дарението се състои от дрешки, обувки и играчки! Огромни благодарности, Зори, на теб и на всички, които са се включили!  Hug

Ако има нужда от помощ с шиенето, мога да се наема, стига да е скроено. После мога да дам нещата на една от възпитателките в дома, с която имам връзка и живее много близо до нас, както се оказа Wink. Дени, дайретата мога да взема, ако се уговорим за среща в парка един ден другата седмица.

Общи условия

Активация на акаунт