Подсъзнанието може всичко 24 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 615
  • 603
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 568
Дааа, за кръстчетата съм чувала на Кръстова гора, имам камъче от там.

# 541
# 542
  • Мнения: 105
Добро утро,мили феи!
Ето и моя сутрешен поздрав към вас   http://www.youtube.com/watch?v=xf8-KtfDcAY&feature=related

# 543
  • Шотландия
  • Мнения: 2 863
Лени, честит имен ден със закъснение! Много здраве, радост и успешно сбъдване на всички мечти! И отново огромни благодарности за всичко, което правиш за тази темичка!

# 544
  • Мнения: 79
Някой знае ли защо темите, преди 20 не могат да бъдат намерени в архивите?

# 545
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На ръба

"Елате на ръба" , каза той .
"Страх ни е ", отвърнаха те.
"Елате на ръба", каза той.Те дойдоха.
Той ги бутна ... и те полятяхя.

Гийом Аполинер


Чувал ли си тази стара леганда за това как един човек се страхувал да се доближи до ръба на скалата, защото можел да падне, но после го бутнали и той ПОЛЕТЯЛ ? Е , ти можеш да направиш същото, когато си в безисходица .... ПОЛЕТИ.
Ако се страхуваш от височини или да летиш, може никога да не отидеш никъде. Не е толкова трудно да се научиш да летиш.Дори да се разбиеш долу , поне ще си опитал късмета си и ще си усетил тръпката от летенето.(Колко оптимистично , нали!) Затова давай , пробвай!
Нямам предвид да рискуваш безмислено живота или състоянието си. Казвам, че не трябва да се живее в страх и че трябва да си позволиш да изследваш собствените си граници. Ако искаш да се криеш на дъното на гнездото си цял живот, няма проблем , но няма де си живял истински, докато не рискуваш , не дойдеш на ръба, не повярваш в себе си и не скочиш в живота.



Следващия път , когато почустваш, че си на ръба, спомни си , че страхът те държи окован ; всяко действие ще ти позволи да се освободиш и да полетиш .




Из Балсам за душата
на д-р Бърни С. Сийгъл





# 546
  • Мнения: 3 219
Някой знае ли защо темите, преди 20 не могат да бъдат намерени в архивите?

В момента правят някакви промени в архива Simple Smile

# 547
  • Costa Rica
  • Мнения: 551

Чувал ли си тази стара леганда за това как един човек се страхувал да се доближи до ръба на скалата, защото можел да падне, но после го бутнали и той ПОЛЕТЯЛ ? Е , ти можеш да направиш същото, когато си в безисходица .... ПОЛЕТИ.
Чудесно е!

Ето една от любимите ми мисли по темата:

# 548
  • Мнения: 13
DESS,
Благодаря, за На Ръба, страхотно е и е пълно с живот Hug

# 549
# 550
  • Canada
  • Мнения: 277
Здравейте момичета!

Темата е страхотна, браво! Peace
Много благодаря на mijjjka, че ни я препоръ4а  Hug

# 551
  • Мнения: 1 568
Имам нужда да споделя какво ми се случи днес  Hug
Най-големите ми желания са свързани с това да получавам знаци, да усещам Бога в себе си, да имам изявена интуиция, да чувам вътрешният си глас и се радвам на всяко едно такова усещане в живота ми  Hug

Днес си бях легнала за малко и ми се случи следната случка.
Бях изморена в сънят си и реших да си легна  Joy
Та наяве и насън си бях легнала Hug
Изведнъж започвам да "виждам" светлина, както са ми затворени очите и тогава зачаках да видя какво ще ми се даде, защото знаех че е от ония знаци които чакам.
Видях няколко картини една след друга или по точно  ситуации, но не мисля че запомних всички.
Едната беше змия , увита на кълбо, беше пред лицето ми , страх ме беше , но исках да не гоня този образ , а да го задържа , защото това беше важно за мен, да видя какво ще стане.
Змията беше на кълбо , в нея имаше зелени люти чушки  #Crazy
Изведнъж тя се изправи , започна да доближава лицето ми , една ръка обаче и подаде люта чушка и тя започна щастлива да я яде, Знаех че това е добра змия  Shocked

Последва отново светлина и друга картина...космос, вселената , планети, звезди, бях щастлива защото знаех че съм част от това.

Не знам защо го споделям , но искам  Hug
Благодаря че ме изслушахте  Hug

# 552
  • Мнения: 125
Обърках темите Embarassed

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 08:32 от juliet

# 553
# 554
  • Мнения: 10 759
ЧЕСТИТ ДА НИ Е СВЕТЛИЯТ ПРАЗНИК НА СЛАВЯНСКАТА ПИСМЕНОСТ И КУЛТУРА!!!
НЕКА ДА ОТДАДЕМ ПОЧИТ НА НАИСТИНА ВЕЛИКОТО ДЕЛО НА ДВАМАТА БРАТЯ, КОИТО НИ ДАДОХА НЕ САМО СЛОВО И АЗБУКА, НО И НЕИЗМЕРИМО МНОГО ПОВЕЧЕ - ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ТВОРИМ ЧРЕЗ РОДНИЯ СИ ЕЗИК!!!
   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт