Подсъзнанието може всичко 24 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 561
  • 603
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 163
запис, аз все още си чакам да ми се изпълни поне едно желание от списъците направени досега или от картата. Явно бъркам някъде.

# 76
  • Мнения: 515
запис, аз все още си чакам да ми се изпълни поне едно желание от списъците направени досега или от картата. Явно бъркам някъде.

 Laughing не не бъркаш, чакай.. На мен само 1 ми се е сбъднало и малко дребни материални неща. Това не е като " дай да направим картата и хоп до месец всичко е факт" изисква се търпение, постоянство, визуализации, ВЯРА  Simple Smile

Делфина фон Ю. много готино това за лимоните  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 684
Ленни глас и от мен  Peace
Лина,за да си "спестя"гневното човече аз даже и не казах на моят мъж за репортажа.Отказала съм се да убеждавам когото и да било в каквото и да било.Обаче и репортажа беше много слаб напълно съм съгласна с изказаните мнения.

# 78
  • България
  • Мнения: 0
Лени, мнооого БЛАГОДАРЯ и от мен за чудесното офрмление   bouquet
Срахотни сте момичета благодаря ви за заряда, които ми давате! Hug
Аз не пиша, защото все още нямам с какво да се похваля. Лошото при мен е, че съм много припряна и нетърпелива - искам всичко да стане СЕГА  Embarassed. Все пак имам известен напредък-вече виждам светлинка пред себе си и в момента съм "в процес на получаване на ....." Най-трудно ми се отдава да се справя с танейджъра в къщи /всичко знае, всичко отрича/ и понякога ме докарва до  #Crazy
Още веднъж искам да ви благодаря момичета, благодаря, че ви има - всяка сутрин преди работа влизам и ви чета и се зареждам със сили, вяра и оптимизъм.
Обичам ви  Heart Eyes бъдете щастливи!

# 79
  • София
  • Мнения: 1 163
момичета, кое предаване е по-добро- това с Гала или репортажа за Кехоу. Не успях да гледам нито едното нито другото, та поне едното да си го изтегля. Гледах го иначе в шоуто на Иван и Андрей, но много не ми хареса, нищо съществено.

# 80
  • Мнения: 3 674
Лени, благодаря  ти за новата , прекрасна тема...   bouquet Толкова дълго се зазяпах в първата страница ...че щяха да ми изгорят пилешките дробчета в тигана...и щеше да стане една работа    Joy Направо се замечтах, като в приказките!  Heart Eyes

Аз  съм днес мързелива и ще го удара на възглавие ипред тв-то  Hug  И смятам  тази вечер да си легна рано...  Ама да не се заричам де  ... Joy  ...че то като се кани човек  много .... Mr. Green hahaha

Уютна вечер на всички феи   bouquet

# 81
  • Мнения: 105
Снощи хванах по БНТ /Нощни птици / с Джон Кехоу,стори ми се доста подробно и хубаво,някой гледа ли го?

# 82
  • Мнения: 1 568
Снощи хванах по БНТ /Нощни птици / с Джон Кехоу,стори ми се доста подробно и хубаво,някой гледа ли го?


Не съм знаела, жалко  Crossing Arms

# 83
  • Мнения: 3 117
Снощи хванах по БНТ /Нощни птици / с Джон Кехоу,стори ми се доста подробно и хубаво,някой гледа ли го?

Знаех, че ще дават Кехоу по него, ама като слушах ръкомахащия и силно съкратен превод на Петя Дикова, се ядосах и смених канала.  ooooh!

# 84
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
И аз не гледах "темата" и Кехоу.
Поканиха ни на гости и аз си казах - "дилемата" ми се реши набързо. Напоследък и аз се улавям че си "набелязвам" SFG (Знаци от Бога)

Относно сбъдването на желанията - и при мен може да се каже че не са се сбъднали. Но може би защото аз всъщност не ги желая. Оказа се чe когато седна да пиша нещо - нищо не ми едва на ум. Усещането е че аз трябва да си го "сбъдна" това желание и почти нищо не мога да напиша. Може би защото имам всичко  Laughing Нещото за което мисля че имам нужда от помощта на Вселената е професионално (работата ми), но дори за това пак си мисля че трябва да реша какво искам и тогава да дам поръчка на Управителя. Може би наистина не съм ги освободила или не съм се доверила достатъчно. .... но някак си усещам че не това ми е желанието Simple Smile

 Феички - желая ви едни усмихнат ден и седмица изпълнена с любов!
  bouquet аз ви обичам

# 85
  • Мнения: 39
Здравейте, май само момичета  newsm78
Как си пишете тези желания? 21 дни по 21 пъти или е друго?
Аз се колебая какво искам въщност и не смея да си пожелая нещо. Нали има една приказка Внимавай какво си пожелаваш Simple Smile
Понеже приятеля ми е моряк исках да се кача няколко рейса с него да помогна финансово за кредитите, пък и да сме заедно. Изпратих си документи и се чакам. От друга страна сякаш ми се иска някоя стабилна, добре платена работа тук в БГ, дете евентуално, а не да се клатя по корабите, да ям скапана храна и да стоя по 10ч на крак. Голяма дилема  JoyНе знам какво да си визуализирам и какво да утвърждавам.
За Кехоу бях много изненадана, когато иглотерапевтъ ми каза, че не го аресва изобщо. Много наивно представял нещата.. newsm78 Но е фен на Луиз Хей, Кехоу взимал много от нея   newsm78

# 86
  • Мнения: 10 716
Very Irresistible, наистина трябва да решиш сама какво точно искаш. От това, което си написала си правя извода, че доста се поддаваш на чужди мнения / и влияния /  Wink Иглотерапевтът ти не харесвал Кехоу  Joy Ами чудесно!  Grinning Това е просто едно мнение, което има право на живот както и всяко друго мнение и оценъчно съждание  Peace
Това не бива по никакъв начин да влияе на твоето мнение за Кехоу.
Аз също не съм екзалтирана фенка на Кехоу. Намирам похватът му на писане за твърде суховат. Но това е само мое скромно мнение  Wink
Лично на мен други автори са ми дали неизмеримо много повече от Кехоу  Peace
А дали е наивен или не, е без никакво значение  Laughing Факт е, че методите му работят  Hug

# 87
  • Мнения: 39
Very Irresistible, наистина трябва да решиш сама какво точно искаш. От това, което си написала си правя извода, че доста се поддаваш на чужди мнения / и влияния /  Wink Иглотерапевтът ти не харесвал Кехоу  Joy Ами чудесно!  Grinning Това е просто едно мнение, което има право на живот както и всяко друго мнение и оценъчно съждание  Peace
Това не бива по никакъв начин да влияе на твоето мнение за Кехоу.
Аз също не съм екзалтирана фенка на Кехоу. Намирам похватът му на писане за твърде суховат. Но това е само мое скромно мнение  Wink
Лично на мен други автори са ми дали неизмеримо много повече от Кехоу  Peace
А дали е наивен или не, е без никакво значение  Laughing Факт е, че методите му работят  Hug
абсолютно си права, че се поддавам, работя над това Simple Smile

# 88
  • Мнения: 1 652
Десс- благодаря за притчата - вчера нямах време да я прочета.   bouquet И аз намерих себе си в нея ....
Делфина, Благодаря ти за SFG- без да знам аз непрекъснато ги търся и откривам. Понякога си мисля,че  е глупаво, понякога са толкова явни.
Вчера бях на Рупите - моето местенце. Както винаги там е много хубаво. Там получих преди време най- силния SFG, разказвала съм преди за него. Рупите е наистина вълшебно място и част от Душата на Ванга е там. Не знам дали тя помага, не знам дали и аз не си въобразявам, но когато поискам знак - SFG, там много бързо ми се дава.  Hug
хубав ден и спорна седмица на всички! Hug

# 89
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Здравейте, милички Hug

Пит, аватара ти направо така ме зарежда, не мога да спра да си поемам дълбоко въздух, чак ми се зави свят от това дълбоко вдишване Mr. Green

Тъй като не ми се искаше да разводнявам темата за енергийната помощ искам тук да благодаря на всички отзовали се, днес съм по- добре, детенце също. И още по темата- снощи нямах възможност да вляза във форума, но като си легнах се сетих за вас, бях сигурна, че все някой е намерил временце и за моята молба, почувствах се наистина по- добре, дори веднага след това като си затворих очите пред мен изплува една невероятна пролетна картина на полянка с бели и сини Shocked маргаритки.

Относно терзанията ми за една подарена Библия- изхвърлих я, до този извод стигнахме със съпруга ми, а и един познат ми каза, че евангелистката библия е по- различна, т.е. доста неща са махнати, а други са променени.

Аз също не съм много голям фен на Кехоу, но на Дорийн- направо й чета книгите на един дъх, Кехоу предпочитам да го гледам и слушам, отколкото да го чета.

Желая ви прекрасна, пъстра и светла седмица   bouquet

П.П. Къде мога по- подробно да прочета за тези знаци от Бога?

Последна редакция: пн, 03 май 2010, 15:03 от Qnitza

Общи условия

Активация на акаунт