Почти всички АПРИЛки вече гушкат своето мъничко човече - 24

  • 14 653
  • 347
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 541
Вие ли бързо пишете или аз бавно чета  Mr. Green ... запис 
честито на всички мамчета гушкащи вече бебета  Hug
целувки  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 48
iovinka- ние вчера бяхме цял ден на разходка и бях облякла Мони с плюшен гащеризон...И може би го прегрях защото и ние вечерта имахме пъпки по вратлето. newsm78. Наистина беше доста горещо. Ние по къс ръкав, а детето навлечено...

# 62
  • Мнения: 48
Абе да ви питам- защо не ми се променя броя на публикациите? Все ми стоят на 26...Проблема ми е,че не мога да пиша във форума за пътуванията....

# 63
  • Мнения: 63
Здравейте и от нас  Grinning
Благодаря на всички за честитките и пожеланията Hug!

Честити бебоци на Деси Георгиева, Дивоган и Мечопух  bouquet! Да са живи и здрави и много щастливи Heart Eyes!Успях да изчета почти всичко дотук, без последните няколко странички, но видях, че някой питаше за лецитина - дозата е 1200 мг по 3 пъти на ден. Има на различни фирми, аз лично пих от този на Олимп - на прах е и се взема с мерителна лъжичка, кутията е от 250 г и излиза по-евтино от онзи на таблетки. Ако някой се интересува, ето сайта на фирмата: http://www.sportrex-bg.com/product.php?ProductID=137 .

Лек и неревлив ден на всички!

# 64
  • Мнения: 63
Здравейте и от мен   Hug

Хъни Бъни, честито за малкия юнак!!!  Heart Eyes  Да ти е жив и здрав и ви желая да бъдете много щастливи и горди родители!!
Относно страха ти от ходенето до тоалетната - и аз изпитах същия панически страх в болницата. Тогава особено така ме болеше всичко отдолу...шевове, глупости.. Не можех да се изкашлям, пък камо ли да помисля да се напъна по голяма нужда. Е, накрая като си ме напъна и нямах друг избор - оказа се, че макар шева да ми е баш до дупето, изобщо не се усети нищо! Така, че няма страшно. Щом аз се из...ах  Embarassed  след тия премеждия, всеки ще успее  Mr. Green

Вчера изведохме бебето навън за пръв път - точно на 10тия ден от както се е родила. И днеска май ще рутиме Южния парк   Flutter

Другото - май я почнаха некви колики. Боря ги с Колиеф, ама файда има ли, няма ли.  Снощи ми е спала като къпана - ПУ ПУ ПУ. Като я изкъпахме към 11.30, тоалет (едно прекрасно олио на Веледа сме купили, скъпичко, ама мноооого помага, щото леееко и загрява) и като хапна после и ми се събуди сама ЧАК в 5.30. То като се е загряло детето и като се е наяло и си спа като къпано  Party ПУпу

Мариса, тука колкото и да пишем, доколкото знам, не влияе върху броя на публикациите. Клюкарника - същата работа. Трябва да даваме мнения и по други теми, за да стане работата.  Ама трябва да имаш доста свободно време според мен.

Целувки на всички

# 65
  • Мнения: 19
Здравейте,
От кога се отчита наддаването? Взимат се предвид кг от раждането или от изписването?

Хубав ден!

# 66
  • Мнения: 6 113
kaat от най- ниското тегло т.т от изписвнето защото всички бебоци свалят ,кои малко кои повече.

Ние вече сме големи на цял месец направо не усетих как мина.
Честито и на Ралица,Косара,Даниел,.Кристина. Hug

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честито на всички нови майчета и кураж на малкото, които останаха  Hug
иве, направо ме разбиваш какъв си факир.. със слинг ли кърмиш и какъв?

# 68
  • Мнения: 11
Бумеранг Аз се чувствам объркана и наистина започвам сериозно да се притеснявам. Въпреки голямото ми желания да се кърмим от безисходица да разбера дали бебето остава гладно му давам и АМ. Но пак същото. От вчера реве по цял ден. Давам капки Инфакол за коликите, но мисля да ги сменя. Само на гърдата ми се успокоява, реша ли да я оставя ---- рев до скъсване, иска да я гушкат или да е на гърда. Притеснявам се да не стои гладна и да не може да ме изсучи достатъчно, но пък иначе на нощните кърмения - само кърма, си спи сладко.... От друга страна като пробвам с това АМ се получава друг порочен кръг - от преяждане пак се получават колики. Чувствам се ужасно, не мога да нахраня детето си, не мога да разбера какво му е.... просто не ставам за майка, не стига че родих секцио, ами на това отгоре и не се получава с кърменето... След даване на добавка започва да хълца ужасно много... , сигурно я прехранвам нали. Добре че опитвам само по веднъж на ден, а не на всяко хранене

П.С. Какво трябва да бъде акото на естествено храненето дете, и какво на преялото. Някъде срещнах статия, че при прехранване в акото има ядки - това било несмлята храна в резултата на прехранване...

# 69
  • София
  • Мнения: 1 541
Mоже да сте коментирали но съм изпуснала  Confused
кога се прави погача - преди или след 40 ден /
май на всякъде е различно.

# 70
  • Мнения: 20
здравейте мамчета   bouquet

аз май я прегрях мойта бубка, имаме едни ситни пъпчици ,по точно зачервяване по тялото, какво мога да направя за да се махнат по-бързо, обличам я с памперс, боди с дъл. ръкав, тънка ританка и памучно гащеризонче, чорапки, не мисля че е много защото в стаята е 20-22 градуса, моля за съвет  newsm78

 glorybg всички етикети ги махам да не я дразнят, сигурно и е било топло на душичкта

поздрави от ДИВОГАН , бебчо се казва Ангел Михаил, родил се е 3700 кг и 51 см

хубав ден ви желая

# 71
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Здравейте, честито на всички нови майчета от последната седмица.

Във вторник, в 12,00 ч. точно, на 27 април и ние вече имаме дъщеричка - роди се със секцио, като кака си, 3150  гр. и 50 см, от вчера вече сме си у дома - а името и е Анна

# 72
  • Мнения: 20
честито дъщеричка на мама Myriam, много радост и усмивки да внесе в дома ви!!!!!

# 73
  • Мнения: 19
pinzi, не се отчайвай! Най-лошата услуга, която можеш да си направиш сега е да се самообвиняваш. Явно бебчето има нужда от близостта ти. Прекрасно е, че се успокоява именно когато го гушкаш. Ти си най-важният човек за него, единствената и най-добра майка. То ти го показва Simple Smile Радвай се на близостта му и ако имате достатъчно мръсни памперси въобще не се занимавай с АМ. Не позволявай на черните мисли да те завладеят. Детето усеща напрежението ти и вероятно реагира и на него.
И моята госпожица често хълца, но като я сложа за малко на гърда и всичко се оправя.

Стискам палци да се успокоиш и детето със сигурност ще го усети! Успех! 
 
Честито на Myriam!

# 74
  • Мнения: 19
Честито на МИРИАМ и от мен....Да ти е жива и здрава малката Анна и с много любов да ви дарява Simple Smile
МИЛИ ВАНИЛИ не се притеснявай за МАРИСА че тя време има хихихи
За ЧЕРВЕНИТЕ ПЪПЧИЦИ и аз ги докарах на Денис по вратлето и гърдичките, от премного обличане ми каза че е докторката, затова сега в къщи си е само по боди с дълъг ръкав и гащиризонче лекичко и памучно и така днес забелязах че пъпшиците изчезват, вече от няколко дена двоен ръкав неслагам, навън вчера бяхме цял ден и Денис беше облечен с боди, памучна блузка и памучно боди, оделацето беше тип пелена и му беше супер, така че спирам с навличанията Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт