Съпруги, чиито мъже пътуват - 16

  • 31 038
  • 682
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 202
GALI-GALI  Hug,Честита Годишнина, желая ти здраве, семейно щастие и многоо  любов и пари в банковата сметка
Момичета  Hug, желая ви слънчев и весел ден Hug

# 616
  • Варна
  • Мнения: 230
Малеее, нямате изчитане! Човек отива на концерт за два дена и после два часа чете.. Simple Smile Бравос!
Аз май не съм се включвала откакто Милото си дойде, но чета редовно.
Малко на патерица да честитя на всички празнуващи и посрещащи от последните дни!   bouquet
Веселани, и аз като останалите момичета се вълнувам много за нашите моряци в плен, с теб сме! Браво за оптимизма!
Ето на, момчетата ни от "Сейнт Джеймс Парк" ще са си скоро със семействата! Не мога да ви опиша колко се зарадвах, като чух - тъкмо пърувахме за София.
Концерта естествено беше страхотен..!
Иначе около мен какво да ви кажа - откакто Слънцето си е тука, е много хубаво! Не че пак няма много работа, а и уча за изпити (юни месец), ама на всичко гледам с други очи просто...
Хубав ден, Русалки!!

# 617
  • Varna
  • Мнения: 2 596
СКОРПИТКЕЕЕЕЙ Hug
Няма като едно време, да си пиша сама и да си отговарям самаааа. Пък и доста други булки дойдоха и темата стана нормална като останалитееееей newsm44

# 618
  • Мнения: 112
Привет банда!!!
Малее, не мога да ви изчета, какво сте направили за два дни Grinning!
Беше страхотно, нямам думи да го опиша - трябва да си там за да усетиш емоцията!!!!
Гали , честита годишнина!!!От всичко по много ти пожелавам , а щом ти се празнува - не го мисли, я виж и Илиева какъв страхотен купон спретна!!
Добре дошли на новите попълнения!   
чудна легълце видях за малкото човече - ще си бъде като царче там, а ще се появи когато му дойде времето Wink
Сега отивам да пържа тиквички и после ще сядам тук да си чакам момчето - тази вечер имаме среща Wink!

# 619
  • Мнения: 3 042
Честит рожден ден на Гали-Гали!

# 620
  • Мнения: 46

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГАЛИ!

# 621
  • Мнения: 260
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН ГАЛИ Hug


Ох...ще си разваля диетата при вас момичета с тия бонбонки.. Blush

# 622
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Карай бе, то не се лепи от снимки Wink

# 623
  • Мнения: 260
Карай бе, то не се лепи от снимки Wink
да бе хич Joy
ама кво пък..ти си права...нали така си се харесваме...
не съм о тония дет ще погледнат калориите на вафличката и ще отидат да ги изразходят на бягащата пътечка и после да си хапнат вафлата  Blush направо си хапвам с кеф аз Hug

# 624
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Хич не гледам калории аз, хем лапам, хем си спортувам, ам не да отслабвам, а ей така за тонус

# 625
  • Мнения: 260
Хич не гледам калории аз, хем лапам, хем си спортувам, ам не да отслабвам, а ей така за тонус
е ти кат те гледам немаш баш нужда от отслабване..ама аз...163 пък 57кг Blush

# 626
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Напротив, тази година се обездвижих защото лежах два месеца, след това почти не излизах. А на снимката съм от миналата година и съм слабичка. Сега във лицето съм като хамстер rotfImao Ама и не спирам да мААм сладко и тестянУ и тъЙ шЪ е то smile3538 Ей, ся омахах едни бисквити smile3537

# 627
  • Мнения: 260
Напротив, тази година се обездвижих защото лежах два месеца, след това почти не излизах. А на снимката съм от миналата година и съм слабичка. Сега във лицето съм като хамстер rotfImao Ама и не спирам да мААм сладко и тестянУ и тъЙ шЪ е то smile3538 Ей, ся омахах едни бисквити smile3537
маай споко..нека да има за кво са фани твойту милу Hug

# 628
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Има във повече, и не е хубаво това. Аз не се чувствам добре.

# 629
  • Мнения: 2
Днес нямах много време за вас Embarassedно сега минавам да видя как е настроението.Надявам се,че сте прекарали добре почивния ден.
Пожелавам лека и спокойна нощ,момичета

Общи условия

Активация на акаунт