Съпруги, чиито мъже пътуват - 16

  • 31 083
  • 682
  •   1
Отговори
# 600
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Е, ти пък какви ги нареди. Наистина може да са хора които се срамуват.
Лилче, аз отивам да гледам - От местопрестъплението- по това време винаги го дават а аз съм му луд фен.
А и ми се спи нЯщУ.

# 601
# 602
  • Мнения: 56
Каке ,когато си със чиста съвест няма от какво да се срамуваш  Hug .та затва ги наредих така ама пък знае ли човек какво се крие там...на клончето  Grinning
Маме благодаря ти за инфото днес.аз да кажа ,че си мечтая за мъжлето  Embarassed ,но и това ще стане ,ще си дойде при нас .хайде лека нощ мацки

# 603
  • Мнения: 260
Добро утро момичета Hug
Усмихнат неделен ден  Hug

# 604
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮутрУУУУУУУУУУ Компаниятаааааааааа newsm68
РЕНИИИИЙ Hug
Много вкусна закускатааа, тъкмо по моя вкус smile3508
Направо не мога да повярвам вънка какъв слънчо е изгрял, а вчера какво намръщено беше. А днеска, нали щеше да е кофти времИтУ newsm78 Дано да ни се размине тука

# 605
  • Мнения: 1 558
Привет и от мен!
Днес съм поръчала слънце  Wink



Приятен и усмихнат ден!

# 606
  • Мнения: 3 042
Добро утро, днес се събудих малко по-късно, бебето даже още спи, а баткото още се мота по пижама.
Пак ще ходим на селски туризъм, вчера добре му се отрази на бебо, цял ден спа на чист въздух, а баткото организираше набези на ягодовите лехи. Laughing
Хайде спорен ден на всички!

# 607
  • Мнения: 3
Моми4ета добро утро и от мен,
Днес имам рожден ден-става на 40г
Вси4ки казват 4е 40г не се празнуват,но мойто семейство и приятели от сутринта ме засипват с подаръци и изненади,4е си казвам 4е е грехота да не по4ерпя и да не празнувам.Пък и съкровището е тук и кога ще се слу4и друг път да е с мен.Аз за всеки друг празник организирам купон,4е сега когато е по4ивка ли няма да празнувам с него.Така 4е сега каня гости,пък Господ ще ми прости.Да споделя празника си с вас и да по4ерпя

Лек и усмихнат ден на вси4ки

# 608
  • Мнения: 1 558
Гали, честита годишнина!
С пожелание за здраве, любов и много усмивки!

# 609
  • Мнения: 13
    ГАЛИ ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА ! Много здраве ,щастие и любов още 3 пъти по толкова ! Весел празник мила сега ти се е паднало  Peace

# 610
  • Мнения: 4 737
GALI-GALI   newsm51 newsm59  Party Time  bigdance2за теб Simple Smile) Момичета и момче, стискайте ми палци утре съм отново на работа ..на старата, имам възможността да получа две известия (новини) лошата е, да ме уволнят дисциплнирано  а добрата е, да ми изтече 1м. предизвестие и да ме осводят от работа ..най-после  Shocked
При нас в администрацията ще има 20% съкращения както на хора така и на пари, затова мисля, че по-е веротно да ме уволнят ..защото така няма да им се налага да ми изплащат никакви възнаграждения, като за неизползвам отпуск, Рз и пр.... напротив аз, ще им дължа такава (РЗ брутната ми за 1м. предизвестие) по закон  е така - всичко в услуга на работодателя  Shocked
Който  и вариант да предприемат само да свършва по-бързо и да си ходя оттам ..определено не ми се ходи там повече ..очаквам утре да ме натоварят с работа най-малко за 3-ма ...но все 1 месец ще удържа ..надявам се ..фронта ..ами така аз отивам да се насладя на почивката си и да се подготвя както физически така  ипсихически за утре ...
Хубав ден мацки, утре ще ви пиша пак Simple Smile)

# 611
# 612
  • София
  • Мнения: 63

Честит Рожден Ден Gali-Gali

# 613
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ГАЛИ-ГАЛИ, ЧЕСТИТ РОДЖЕН ДЕН МИЛА. МНОГО ДА СИ ЗДРАВИЧКА, МНОГО ОБИЧАНА И МНОГО ПАРИЧКИ ДА ДРЪНКАТ ВЪВ ДЖОБЧЕТО!!!Да не ти пука, направи си купона. А и мъжът ти е тука. Аз моя 40 рожден ден и да исках не можех да го направя. Моят трябваше тъкмо за Рожденният ми ден да си дойде, съвсем във същия ден. Имаха смъртен случай на кораба и ги задържаха. И ко да праЙш, като нямаш кеф newsm78

# 614
  • Мнения: 2


МНОГО ЛЮБОВ,ЩАСТИЕ Е ЗДРАВЕ

Последна редакция: нд, 16 май 2010, 12:59 от mamaR

Общи условия

Активация на акаунт