Житен режим на Учителя Петър Дънов - 4 тема

  • 105 213
  • 717
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 215
tOniTyy добре дошла  Hug Hug Hug
Snow4eva липсваш ни.

# 466
  • София
  • Мнения: 810
Ето ме....  Hug
Здравейте на всички!  Hug
Браво за чудесните резултати!   bouquet
Радвам се, че се справяте с лекота!
tOniTyy  Hug добре дошла, присъединявай се!
Днес цял ден - задачки - закачки при мен! Чак сега намерих време да погледна в любимия форум!
При мен - може да се каже, че вече съм си почти на лентичката. След всеки житен има някакво малко връщане, което го стопявам за около 2 дни. Иначе се чувствам добре, всичко е ок.
Пожелавам ви много хубава вечер!  Hug

# 467
  • Мнения: 2
Здравейте...
Не успях да се отчета навре ма... днес петъчно е лудница в офиса Sad

Първо браво на всички за постигнатите резултати   bouquet

За отчета:
снощи след като приготвих вечерята за моите мъже - признавам си изкуших се  Cry, но само с парче кашкавал, малко безсолно сирене и доматче от салатата.....
За щастие сутринта кантара отчете: -1 кг.  Naughty
Днес: чувствам се супер.... От сутринта съм пила 2 кафета, вода колкото ми се пиеше и едва сега хапвам жито.
Но не защото съм гладна - не изпитвам глад, но не искам да прекалявам все пак трябва да се вкара нещо в стомаха.
Това е за сега.
Приятен уикенд!
В понеделник на отчет и дано да не се изкуша!!!
 baby_neutral

# 468
  • София
  • Мнения: 810
MAMESA Hug случва се понякога въпреки доброто желание да се изкушим с нещо...
Опитай все пак да устискаш, иначе този свален кг, може да си отиде и заедно с него ще дойде огорчението, че не си успяла. В крайна сметка... кажи си: храната няма да свърши, като приключи режима ще си хапна от всичко. Дето се казва - цял живот все ще ядем.
Пожелавам ти много воля!  Hug Знам, че е трудно, понякога е на границата на невъзможното.
Аз никога преди не успявах! За първи път от февруари започнах да топя килцата. Направо неусетно стигнах до тази цифра. Честно казано - вече нито жито ми се яде, нито ябълки, но заради резултата, заради всички вас нямам право да се отказвам, и дори по-кратки курсове да правя - с вас съм!  Hug

# 469
  • София
  • Мнения: 810
Добро утро, житенки!  Hug
Как сте? Успявате ли?
Минусчето ми е вече под лентичката, но ще изчакам и утре и тогава ще местя.
Пожелавам на всички лек, успешен ден, почивайте повече и не забравяйте да пиете вода! Hug

# 470
  • Сф
  • Мнения: 1
Добро утро, Сноучи!
Успяваме, разбира се Simple Smile Аз линийка нямам ,но записвам стриктно всяка сутрин резултатите! Ще се отчета след десетия ден. Иначе всеки ден приготвям вкусотийки на останалите вкъщи и ги гледам отстрани как сладко си хапват, но ние сме железни и не се поддаваме толкова лесно!
Аз изчезвам на кафе и  шопинг, на всички хубав почивен ден!

# 471
  • Мнения: 1 644
Добър вечер и от мен! И вторият ми ден мина..само, че бях забравила, че съм на житен режим и прегреших с 3-4 бирени фъстъка!...

# 472
  • София
  • Мнения: 293
снощи бях много гладна и цяла нощ сънувах разни вкусотийки, дано поне и днес издържа на режима

# 473
  • Мнения: 56
Моля ви да ми дадете точната рецепта на житната диета - как се приготвя житото.

# 474
  • Сф
  • Мнения: 1
Хей, къде сте всички? Липсвате ми.
Остава ли някой с мен до края или сама ще си ям житцето? Днес досега съм изпила 2 литра вода.
Snow4eva, как си, сигурно вече си на елда...

# 475
  • София
  • Мнения: 293
Момичета  Hug Hug Hug режимна съм, ама вода много не ми се пие. Snow4eva  Hug какъв е резултатът от режима, достигна ли желаните килограми?

# 476
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Момичета привет Hug
До момента не съм прегрешила с нищо спазвам стриктно режима даже не пия вече и кафе Grinning
Хубав ден на всички пожелавам  и воля да издържим до края. Hug Hug Hug

# 477
  • Мнения: 215
Ето ме и мен Simple Smile Аз също съм режимна и при мен минава много леко диетуването. Не се бях теглила 3 дена и тази сутрин за съжаление кантара не ме зарадва. Cry Не се отчайвам, сигурно задържам вода, защото чакам след два дена МЦ.
danska1977, violetkatana, Солетка,  tOniTyy, MAMESA Hug Hug Hug
Snow4eva твоите резултати са страхотни. Преди да открия този режим си мислех, че никога няма да сваля тези излишни килограми, но сега съм сигурна, че ще се справя. Благодаря за голямата подкрепа. Hug Hug Hug
На всички пожелавам много минусчета и много хубав ден newsm51

# 478
  • Сф
  • Мнения: 1
Привет  житенки Simple Smile
Много се харесвам след тези 5 дни на жито.  Продължаваме до край, нали!
anastasia_vv, браво,страхотен резултат! И моят е -3 кг и нещо ...Така че никакво отказване до постигане на целта Simple Smile
Много минусчета и хубав ден и от мен!

# 479
  • Мнения: 2
Привет момичета....
Как сте?
Аз нещо му изпуснах края Sad
Особено след събота и неделя и 1 РД... По изкуших се така да се каже....
но си продължавам и с  житцето. Кантара се закова на 60 кг.
Успех и дано сте по упорити от мен......  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт