Автоимунен тиреоидит на Хашимото (13)

  • 94 684
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 241
Забравих да напиша  ooooh!
най-лесно от Пикадили, но има и в нета.
за справка в Пикадили 250мл е 12 лв.

# 736
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Момичета ето тук има статия за кленовия сироп и под нея има коментари къде може да се купи  Hug

# 737
  • Мнения: 93
Nikolovi, честито   bouquet да ви е живо и здраво момчето Hug

# 738
  • Мнения: 484
Ще се радвам да споделиш рецептата, как точно се процедира, колко време, как се захранва след това.
Аз правих така:
Сутрин смесвам сока от 2 лимона с 8-10 с.лъжици кленов сироп и една с.лъжица джинджифил. Доливам до 1.5л с преварена студена вода. И шишето с мен на работа. Вечер аз хапвах салата, но по принцип трябва да се пие само сок. Това е за 3 до 10 дни. Има варианти да се пие един ден в седмицата или да се замести едно или две хранения с него.
Захранването- варени зеленчуци, пюре от ябълки и общо взето зеленчуци и плодове.


Еcho, не ми казвай, че за 10 дни с това сокче и със салата не си свалила нищо...Значи аз с този апетит съм загубена Sad Копирах името на твоето прочистване в търсачката и ми излезе прочистване със морска сол и вода, но престанах да чета, защото аз задържам вода и няма как да се подложа на това...на теб предписано ли тие, и изобщо как се сдоби с рецептата..Разкажи ни малко повече, усещам, че от утре всички сме на кленов сироп  Simple Smile

# 739
  • Мнения: 154
 Момичета, а дали не е противопоказан за нас? В статията която Dess е препоръчала пише " Важно: Ако страдате от някакви хронични заболявания, консултирайте се с лекар преди започване на диетата!"  . Някой консултирал ли се е?

# 740
  • София
  • Мнения: 6 798
Nikolovi, ти защо не свиркаш, бе девойко? Mr. Green Познах те по снимката на малкия! Честито! Много е готин с това боди!  Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 10 698
 newsm78 при положение че съм на тироксинче 75,селен и неофолик мета *2 и целиме забременяване...тази диета дали е подходяща за мен а и за хашимотките като цяло? newsm78
Имам спомен че пишеше,че не бива да се гладува newsm78
Иначе досега да съм спряла да ям ама нали заради лекарствата..... newsm78

там пише-Важно: Ако страдате от някакви хронични заболявания, консултирайте се с лекар преди започване на диетата!
ъъъ?

# 742
  • София
  • Мнения: 6 798
Май не е препоръчително и аз това се замислих. Confused

# 743
  • Мнения: 1 241
Момичета, и аз не знам какво да ви кажа, подходих с много страх към диетата, но тъй като ендото ми каза нищо особено да не променям в храненето засега и затова реших да пробвам.
Най-добре се консултирайте, ако въобще решите да пробвате. Иначе не е страшно, не ми е прималявало или нещо подобно. Даже доста нормално се чувствах.
Свалих 5 кг, но това не е кой знае колко много.

Приятна вечер  bouquet

# 744
  • София
  • Мнения: 6 269
Хехе, 5 кг. нищо ли не са Simple Smile Аз бих била щастлива да се разделя с 5 кг. като за начало.

Не разбрах това количество от 2 лимона, кленов сироп, джинджър и 1,5 л вода за ден ли е? Т.е. с него заместваш едно или повече хранения?

Аз не знам дали е редно да се гладува, сега кумата ми каза, че не е. Аз не закусвам, но може би е добре да започна нещо помалко да хапвам.

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 351
Nikolovi, честито бебенце! Да сте живи и здрави и да изкарате едно чудесно лято по разходки.

Това за кленовия сироп ми е интересно, защото зная за един г-н, в Пловдив, който така лекува затлъстяване. Ето му сайта: http://www.garabitov.bg/index.php?lang=bg. Той работи близо до нас, ама не смятам да го посещавам. Мисля, че цените са доста височки. Какво пречи да се пробва човек, но първо за 1 ден, например. Ако ви е зле, недейте да продължавате. На мен ми хареса тази версия:
http://www.madalbalbg.com/cgi-bin/s.cgi?lang=bg&act=cat&id=20

# 746
  • Мнения: 2 111
Тъкмо преди няколко дни и аз се зачетох за този кленов сироп и взех да се чудя.
Има и тема във форума за сиропа Мадал Бал:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=496825.0
Но ми се струва,че няма да издържа само на сироп 7-10 дни  Whistling

# 747
  • Мнения: 776
Николови, честито, моят поздрав е на 45 страница, както и на повечето момичета!  bouquet

Аз няма да пробвам сиропа, защото съм сигурна че няма да издържа. Преди години пробвах да отслабвам със Златно чудо 14, това дето го рекламираше Ути Бъчваров. Ей Богу така ми вдигаше апетита това Златно чудо, че бях на път още повече килограми да кача. На мен ми действа само разделното хранене, защото няма гладуване. Когато се зарека, че ще гладувам и съм на диета ми се отваря двоен апетит, направо ужас.  Tired

# 748
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Че защо да е човек на някакъв сироп, като може да е да речем на чай с мед, така месец да речем и да пие чай с мед, щом ограднее. Резултата е поразителен, но и на мен не ми стиска да го започна, защото и аз съм си гладничка.

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 351
Че защо да е човек на някакъв сироп, като може да е да речем на чай с мед, така месец да речем и да пие чай с мед, щом ограднее. Резултата е поразителен, но и на мен не ми стиска да го започна, защото и аз съм си гладничка.
Значи заедно с всичкото друго ядене и чай с мед, така ли?
Абе в движението е истината, ама все нямаме време или се оправдаваме с това.

Общи условия

Активация на акаунт