НОЕМВРИйки 2010 - тема четвърта.

  • 20 648
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 878
MMka , мерси за бързия отговор! Значи да броя два "български" дена!  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 280
Лами , много се радвам аз за розовата новина и аз искам док да ме зарадва с такава   stork-girl

Току-що научих и още една розова новина , ама ще изчакам сама да се похвали  newsm53 ама като съм такава една нетърпелива да си кажа ... то като е за хубаво  Heart Eyes

ММка  Hug

Колчес , моите резултати излезнаха за 4 работни дни , така ми казаха и в лабораторията. Сряда ме боднаха след работно време и вторник бяха готови , а четвъртък пристигнаха по пощата на адреса ми в Русе.

# 32
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Дарче, предлагам да си смениш ника на Дарка - Тайната /ама много тайна!/ Mr. Green

# 33
  • Мнения: 908
Е, айде де... някой няма ли да каже?  Rolling Eyes Харесват ми розовите новини  Grinning

# 34
  • Мнения: 280
Дарче, предлагам да си смениш ника на Дарка - Тайната /ама много тайна!/ Mr. Green
Много идейно  Joy нали  Joy

# 35
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Ъхъ!  Joy

Аз предполагам чии са розовите гащури, ама нека сами да се похвалят  Laughing

# 36
  • Мнения: 610
И аз се досетих нека почакаме  Joy Joy Joy
Момичета толкова се радвам за вас,че са ви казали пола,че се обнадеждавам за утре съм на преглед дали ще успеят и мен да ме зарадват и дали изобщо ще го видят какво е? Thinking

# 37
  • Мнения: 425
Ммммм като знаем кой трябваше да е следобяд на ФМ трудно ще се сетим  Mr. Green
Ще имаме розово мишленце май  Heart Eyes
Айде чакаме официално "похвалване"

# 38
  • Мнения: 23
Ооо май и аз се досещам коя е  Thinking
Айде добре, вие понеже незнаете, аз да си кажа - бебе Мишинаторче ще е РОЗОВО  stork-girl
И двамата с Мишинатор сме много щастливи, той все си казваше, че много ще се радва на момиченце.

Прегледът беше много хубав, най-хубавия до сега. Видяхме всичко - ушички, очички, устнички, сърчице, гръбначен стълб, та дори и мозък  Mr. Green
Питахме лекарката какви са процентите да е момиче, отговорът беше "Ами клоните към 100%"  Crazy
Също така каза, че резултатите ни са отлични и, че утре на БХС отиваме просто за наше успокоение.
Много съм щастлива!  Flutter

Дарка Клюкарка   newsm51
 

Последна редакция: вт, 04 май 2010, 21:29 от Mishinatorka

# 39
  • Мнения: 908
Мише, честито, това са страхотни новини  Hug Много се радвам!!! Все така добре да ви върви всичко  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 23
ММче, мерси ! Да ви се връща и на вас, нашата добра новина  Hug  Heart Eyes

# 41
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Айде, да ви е честита корделата! Joy Mr. Green

# 42
  • Мнения: 280

Хайде бе ... от кога те чакам  Mr. Green голяма разходка му ударихте. Много ме зарадва , да знаеш. Дай Боже всекиму такива хубави новини  Heart Eyes представям си малката принцеска с такива сладурски мама и тате ... тате ще има да я варди с пушката  Joy Живи и здрави да са ни  Hug

# 43
  • Мнения: 23
Ми то от радост не можем да стигнем до вкъщи  Joy
То не беше вечеря, после разходка, пък после сладоледи, пък после пак разходка  Crazy

Таткото си мисля, че от ноември месец 2010 до ноември 2028 ще я сложи под ключ и зорък надзор  Mr. Green
И ти много ме зарадва с реакцията си  Heart Eyes  Hug Дай боже и на теб едни розови потурки  Praynig

# 44
  • Мнения: 280
 Joy ако са ми сини потурките ще знам през 2029г. от къде да си взема снахата  Joy

Общи условия

Активация на акаунт