Ето МАЙ дойде - аз съм с бебче в ръце! № 29

  • 18 982
  • 772
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 167
Честито на новите малки попълнения в редиците на майските ни бебета.Да са живи и здрави на своите мами и да слушкат родителите си.


Оф ,и аз след дълго обикаляне след прегледа се прибрах, добре сме ,малката е  станала около 3,300кг.Исках си направление за хоспитализация за 10.05 за секциото и нямат  Rolling Eyes били им стари от 2009г(ами досега какви са давали , а или май каза че са свършили ли  newsm78) и аз ко прая  в случая...........да съм се обадила на 11.05 ,дали имало тогава мъжа ми да го вземел.Доктора, който ще ми прави секциото искаше и обменна карта да съм си искала ,аз му показах че са ми я дали, той каза не е това да не се били правили на луди ..........и някакви такива с две думи нямам документи и може би няма да имам за раждането ,абе луда работа в нашия град............незнам коквото е това..........

# 61
  • Мнения: 91
Лилче,направлението трябва да го дадеш ДО денят на изпиването т.е. не е задължително когато те приемат да им го представиш,НО пък за твое успокоение няма да е зле да и отидеш  него,а не после мъжът ти да се разкатава.Обменната - знам,че и тя е задължителна и мисля че с нея те приемат - гледат резултати от излдвания и други такива....
Бюти,да с Беборанчето се уговаряхме да раждаме уж на една дата,ама ето и тя ме изпревари  ooooh!

# 62
  • Мнения: 4
Лилка, не напразно се носят легенди за докторите в Бургас - направо паднах като прочетох за документите. Не че няма да извадят бебето без документите, но не напразно се изискват да ги имаш newsm78 Опасни са вашите лекари!

# 63
  • Мнения: 136
Здравейте, мамчета от нас с Павчето!

Вече сме си удома от вчера Grinning Благодаря на всички ви за поздравленията и хубавите пожелания!

Честито на всички майчета, които са родили последните дни докато ме нямаше!!! Да са ви живи и здрави бебоците, бързо възстановяване на вас!!!

Честито на днешните майчета Беборанче, Евито и Облаче!!! Много здраве на бебчовците и да са много послушни!!!

Ани, малката е страхотна! Стискам палци бързо да мине престоя и да се приберете заедно удома.

Аз също се чудих за епидуралната упойка дали искам да ми сложат, но след като ми спукаха водите контракциите станаха ужасно болезнени и веднага ми сложиха епидуралната. Наистина е така както и д-р Жекова казва и другите момичета са писали, че я дозира анестезиолога така, че накрая да усещаш напъните и майката да е активна, когато трябва. Аз дори се разхождах след като ми сложих упойката, доливаха ми втора доза докато бяха най-болезнените контракции. Като започнаха напъните ги усещах добре и като слушах акушерката след 4-тия напън бебчо изплака  Grinning Според мен си е хубаво нещо епидурала, определено доста по-безболезнено с него  Grinning

Ние с малкия се кърмим честичко, но и понякога прави по-дълги паузи от по 4 часа сън и много ми се пълнят гърдите, та започнах и да се цедя.


Ето малко снимки и от нас: http://didi2504.snimka.bg/baby/pavcheto.497948.18539937

Хубава вечер на всички и успех на тръгналите към родилното!!!

# 64
  • Мнения: 143
Оле, Лилка, страшна разправия е това с направленията и документите. Дано успееш да се пребориш със системата Hug

Моето Джи Пи пък вчера ми даде електронно направление, изкара си го от компютъра, не беше такава химизирана бланка, явно се е ъпгрейднал!!! Само дано в Шейново са чували, че има и такива да не ме върнат, че не им е стандартно  ooooh!

Бръм, и моя багаж за болницата не е напълно готов - нямам сак и всичко седи по торби, отделно нямам джапанки заради слонестите си крака(демек трябва да си купя) и още разни дреболии, много се подмотвам, направо нямам обяснение защо.

Иначе аз днес изпрах и дрешките на бебе, утре ги гладя и прибирам и оства само да сглобим леглото Party

Та, в тази връзка, някой виждал ли е къде се продават джапанки малки номера ама за мечи лапи?

Дидка, добре дошли вкъщи, Малкия е много сладък, много да се гушкате

# 65
  • Мнения: 553
това за 2-ра градска ме учудва много, защото точно обратното направиха с приятелката ми - никакво АМ, а само кърма (настояваха и до последно да кърми и не дадоха на бебето АМ)  Simple Smile  помня че преди години като раждах там Марти и на мен много ми настояваха да го кърмя, но от тогава много вода е изтекла и персонала се е сменил (много противен персонал има в неонантологията).

# 66
  • Мнения: 2 559
Моето Джи Пи пък вчера ми даде електронно направление, изкара си го от компютъра, не беше такава химизирана бланка, явно се е ъпгрейднал!!! Само дано в Шейново са чували, че има и такива да не ме върнат, че не им е стандартно  ooooh!
и моето направление е такова  Peace , на мен ми дадоха само изследванията, не са ми давали никаква обменна карта  Rolling Eyes

Дидка, Слънчева добре дошли вкъщи с малките сладури!   Hug

# 67
  • Мнения: 32
Дидка, добре дошла  Hug Мъничето е супер, леле как ми иде да го нагушкам  Hug

Не знам кой беше питал, но НЕ засега нямаме изненади в пола - на който каквото са казали, това е родил (ЗАСЕГА, щото аз не съм родила хахахаха вижте как ще се появя с момченце накрая хахаххаха)

# 68
  • София
  • Мнения: 117
Честити бебоци на Евито и Облачето!!!
Относно епидуралната и мен Жекова ме навива (според нея в 21ви век жената не трябва да се подлага на нечовешки болки, като може да ги предотврати), но и аз й е доверявам. За това пък и майка ми и свекървата са против  Crossing Arms Всев едно като родя с упойка по-малко майка ли ще съм  Thinking С тези двете ще си имаме доста разправии май  Crazy
Уф вече ми е много нервно, не ми се говори с никой, а постоянно имам обаждания.

# 69
  • Мнения: 4
Славче, и аз имам някакво странно чувство, че може да са ми объркали пола и накрая някоя мома да изплаче - нямам нищо против, но много ще се ядосам, че не можах да поръчам от сайтовете толкова красиви момичешки дрешки Crossing Arms
П.С Дидка, добре дошла отново!

# 70
  • Мнения: 32
Славче, и аз имам някакво странно чувство, че може да са ми объркали пола и накрая някоя мома да изплаче - нямам нищо против, но много ще се ядосам, че не можах да поръчам от сайтовете толкова красиви момичешки дрешки Crossing Arms
П.С Дидка, добре дошла отново!

Аз също нямам против да е момче, няма да го върна, ще го обичам също толкова, обаче ще ме е яд за купените женски дрешки, в които няма да го видя Wink А те са толкова бонбонски Wink

# 71
  • Мнения: 136
elinka;) според мен ти трябва да си решиш и да прецениш, може и на място да стане това като е започнало раждането и в хода му ще вземеш решение. Но все пак д-р Жекова е права, а и майка ти и свекърва ти са си минали по реда си, нали няма те да раждат сега, така че изобщо не ги слушай  Hug

Славче, благодаря! Мома ще си бъде, поне така си мисля аз  Grinning Ще разберем скоро Simple Smile

# 72
  • Мнения: 40
Честито и на днешните мами - Beboranche, Евито и Облак! Бързо възстановяване! Много здраве и късмет за малките сладури!

AniK и didka25 - много са мили малките буболечки! Да спят повечко и да са послушни!
[/b]

# 73
  • Мнения: 1
Честито бебче на Облачето,какви големи бебчнца се раждат последните няколко дни  Crazy
Добре сте се прибрали у дома Дидка и Снежи   bouquet

# 74
  • Мнения: 52
Честито на БЕБОРАНЧЕТО, ОБЛАЧЕТО И ЕВИТО  да са живи и здрави малките бебоци  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Цели 5 км днес пеша!!! Цял ден на крак!!!  ... и НИЩО ..нямам една контракция  Tired отчаяна съм Tired

Общи условия

Активация на акаунт