Ето МАЙ дойде - аз съм с бебче в ръце! № 29

  • 19 039
  • 772
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 30
Цитат
Цели 5 км днес пеша!!! Цял ден на крак!!!  ... и НИЩО ..нямам една контракция  Tired отчаяна съм Tired

Sivanovaa, що бързаш  Grinning нали с теб сме на 24.05.  Heart Eyes
Аз пък не бързам, добре ми е бебчо да е вътре и да се гушка.  Едва ли ще дочака чак термина, ама все пак...

Elinka;) и аз ще искам упойка ако много ме боли. Имам висок праг на болка, но все пак ако стане нетърпимо...

# 76
  • Мнения: 9
zdr momicheta!Sajalqvam za latinicata,no me prieha v bolnicata i pisha ot tel.Ot snoshti sam s kontrakcii,no nqmam razkritie:(.Utre nai-veroqtno shte reshi dok kakvo da me pravi.Imam nujda ot vashite stisnati palci

# 77
  • София
  • Мнения: 3 586
Честито на Облачето и Евито за прекрасните рожбички!   bouquet

spirito85, имаш стиснати палци от мен!

Да похваля Ники - върнал си рожденното тегло, т.е. за около 4-5 дни е наддал 200 гр. Педката беше много доволна, каза никаква вода, да храня на поискване. Определено има "прокърмаческо" развитие при нея (тя и преди подкрепяше кърменето ама настояваше за режим и даване на вода, за което аз разбира се си направих оглушки, но и казах, за да знае все пак как си гледам детето)... Пъпчето е добре. Родил се е с малка фонтанелка и каза, че няма да даваме Вигантол.

# 78
  • Мнения: 14
 Flutter Ами то и аз съм тук, ама няма как , когато реши да излиза бебко е добре дошъл. Аз постоянно си имам контракции, тази нощ чак се събудих от болка, не мисля, че съм тръгнала да раждам, а и вчера бях на преглед. Сигурен стимулант за контракциите си е спермата, поне при мен ме докарва до много болезнени контракции, но то си е доказано  Embarassed Така, че разходки и секс и ще си чакаме  Blush

# 79
  • Мнения: 52
Тедунмдун, цялата ми дясна половина от тялото е отекла, като квазимодо съм!!!! едвам ставам, пуфтя като парен локомотив.....тежи ми  Whistling

Спири СТИСКАМЕ СИЛНО ПАЛЦИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много успех и спокойствие

Кременка....ако от секса се раждаше....ехе......

# 80
  • Мнения: 228
Лилка и аз като тебе се чувствам. За бъргаското и за нашето си русенско АГ само "хубави" отзиви съм чувала  Crazy Разбирам те прекрасно.

Сиванова ми ти имаш 16 дни до термин... не се шашкай ще ти дойде реда и на тебе. Да кажа само, че и другото не е много приятно. Аз от събота имам леки болки в областта на кръста, таза и яйчниците и вече почвам да се чудя какво става  newsm78 ама както и да е, ще видим...

П.С.: Ми то точно от секса се ражда Simple Smile

# 81
  • Мнения: 14
 Laughing То всички ще родим, ама поне сексът да си ни остане ехехехехе. Аз се чудя с тези мои 3 см. разкритие докога мога да издържа без да родя, а си искам и аз да гушкам бебко  baby_neutral, но няма как ще си чакаме  Naughty

# 82
  • Мнения: 10
Спирито,бог да е с теб   Hug

Грийнче,Бела пък е с мека главичка и отзад.Док каза,че е така при преждевременно родените бебчовци.Записахме си час при доцент Ралица Георгиева в педиатриата за основни прегледи и изследвания.Дано всичко да е наред  Praynig,че часа е чак на 08.06.

Аз да се похваля,че имам супер лактация чак.Изплаших се,че на бебка й тече кърма от нослето докато я кърмя легнала,но прочетох по въпроса и се успокоих.Било нормално,да сменя позата само.Ако Бръм, Змейчето или Шаманката се изкажат по въпроса ще съм им благодарна   bouquet

# 83
  • гр. София
  • Мнения: 253
Здравейте бъдещи и настоящи мамчета! Много е гот всеки път като влизам да знам, че ме очакват само позитивни щъркелски новини newsm44 newsm44
Честити бебоци на Беборанчето, Облак и Евито! Да са живи и здрави бебковците ви, много радост и щастие да ви носят!

 AniK и didka25 бебчовците ви са много сладки бонбони!


Аз днес бях на тонове- всичко е наред! после на една дъъълга разходка, купих най- накрая един спален комплект- а колко има за допълване по списъка лелее, май аз само не съм се подготвила #Crazy Стискам кълки, у нас е Бейрут всичко е разрушено от ремонта, дано бебка си стои до термина.
Спирито, прегръдки и стиснати палци от мен, всичко ще е наред Peace
   

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 4 523
ДА Е ЧЕСТИТ СЛАДКИЯ КРИС НА МАМА ОБЛАЧЕ !!!

ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ И НА ЕВИТО

Терапията при Криста се налага заради "вътреутробна инфекция". В кръвните и показатели левкоцитите са занижени, а нещо друго е повишено. Когато ни изписаха Габи преди време, в картона му пишеше, че е слаган антибиотик заради инфекция  Confused Най-вероятно на мен ми има нещо, което обаче не се хваща с нормални изследвания - напр. хламидия, стафилококи...знам ли... Аз нали за стрептококи се изследвах и нямах. Пираха ме дали съм боледувала от нещо по време на бремеността. Сега чакат резултатът от микробиологията на Криста и ще стане ясно какво е. Ходих в 18.15 да я видя - и лекари и сестри ме убеждават, че всичко е наред, че нямам причина да се разстройвам или притеснявам, но аз докато не си я гушна и прибера в къщи с увереността, че всичко е наред, няма как да съм спокойна Sad

Dudunski, kuco_pate, не съм забравила, че утре сте в моя регион и ще ви чакам  Hug Днес KikiNiki и Бела много приятно ме изненадаха с посещение  Hug

# 85
  • Мнения: 6
Спири имаш стиснати палци и от мен Praynig Praynig Praynig

Честито на всички нови мамчета да са им живи и здрави бебчовците  bouquet
Аз днес купих ананас ще видим какво ще стане Whistling Laughing

# 86
  • Мнения: 228
А каква е тая обменна карта, кой ти я дава и само за планирано секцио ли я искат или по принцип като отиваш да раждаш?  newsm78

# 87
  • Мнения: 115
Спири, стискаме палци всичко да мине бързо и леко!
Добре дошли на Слънчева и Дидка! Слънчева, чакаме снимки  Grinning
АниК, не се притеснявай, щом казват, че всичко е наред, значи е така. Нали и нашия Преслав беше със същата инфекция, просто ги задържаха 2 дни повече Hug
Никол, ама верно ти е време и на теб вече  Laughing Ананас и секс днес и утре чакаме хубави новини

Аз пак купувах дрешки днес  ooooh!След като изпрах всичко, установих, че с дълъг ръкав милото няма почти нищо. Какво ли още не съм купила  ooooh!

# 88
  • София
  • Мнения: 7 170
Колко бързо свършват темите с тези хубави новини Simple Smile  Честито на всички с чисто нови бебчета    bouquet

spirito85 желая ти по-бързо и леко раждане   Praynig

Аз днес купих ананас ще видим какво ще стане Whistling Laughing
Какво трябва да стане от ананаса, нещо съм изпуснала май  Laughing

А каква е тая обменна карта, кой ти я дава и само за планирано секцио ли я искат или по принцип като отиваш да раждаш?  newsm78
По принцип на всяка бременна се издава такава карта, когато наближи термина  Peace Няма значение как ще раждаш.

# 89
  • Мнения: 553
сега ми се обади доктора да види дали няма да раждам и го питах за Malini - Калина  Simple Smile каза, че била много усмихната, но раждането минало доста гадничко - бебето било застанало в кофти поза и заради това накрая се наложило секцио.

Общи условия

Активация на акаунт