Хоопонопоно: техника да душевен мир сега, завинаги и след това

  • 140 295
  • 360
  •   1
Отговори
# 330
# 331
  • Мнения: 79
Аз продължавам с този метод, моля за позитивна енергия.
3а мен това е единственият изход...
А каквото стане, поне се сдобих със смелост да кажа истината в очите...

# 332
  • Мнения: 18
Аз се запалих отскоро по хоопонопоното, запали ме тази книга. Препоръчвам я, ако не сте я чели  Peace



Цитат
Кога ще имате всичко, което желаете? Знаете ли какво ви пречи да заживеете живота на мечтите си? Вие! Но вината не е ваша. Животът е предвиден да е лесен. Нужно е да се научите да освобождавате и отърсвате. Ще постигнете това чрез принципите на "Най-лесният начин" и хоопонопоно.

Тук ще откриете практически и лесно приложими средства как:
-   да изтривате негативните програми, които възпрепятстват плановете, целите, решенията ви и резултатите;
-   да бъдете отворени и гъвкави, за да стигнете до решенията чрез вдъхновението и интуицията;
-   да постигнете вътрешна хармония независимо от случващото се наоколо;
-   да преодолявате бариерите, които сами сте си наложили;
-   да живеете и работите по-ефективно.

Ще се научите:
-   да придобиете уменията за ефективно решение на проблемите;
-   да създавате правилните за вас връзки и отношения;
-   да използвате силата на ума си, за да постигнете яснота и целенасоченост;
-   да откриете кои сте, да катализирате вродените си таланти и потенциал в живота си;
-   да привличате правилните хора и ситуации.

Ще осъзнаете, че:
-   никой и нищо извън вас няма значение; само вие и мислите ви;
-   вие се абсолютно отговорни, не виновни;
-   когато вие се променяте, всичко се променя;
-   любова и прошката са ключът.

В продължение на 12 години Мейбъл Кац е обучавана от д-р Хю Лен, хавайски шаман. Двамата са помогнали и вдъхновили милиони хора по цял свят да открият истинската си същност и да променят живота си веднъж завинаги.

Това е най-ясното обяснение на хоопонопоно - техниките и принципите на д-р Хю Лен. Хоопонопоно е отвъд "Тайната". Иначе казано, "Тайната" и "Законът на привличането" са само част от отговора. Хоопонопоно е най-ефективният метод за постигане на трайна промяна, щастие и вътрешна хармония.

# 333
  • Мнения: 11
Здравейте!
Техниката ми беше позната и я използвах преди няколко години, но защо ли я бях забравила...
Сега, когато попаднах отново на темата, я изчетох на един дъх и съм благодарна на всички, които са споделили опита си.
Започнах да си повтарям прекрасните думички от вчера. За конкретни резултати все още е рано да се говори, чувствам се по-спокойна и търпелива. Проблемът, който е виснал на главата ми като че ли се омаловажи и престанах да се страхувам от него. Все още не съм получила решението си, но вървя по пътя към него-усещам го.
Успех на всички!

# 334
  • Мнения: 5 459
Момичета, а на глас ли трябва да се повтарят тези думи, защото ако се разпея на работа-съвсем ще задълбоча проблема?  Simple Smile

# 335
  • Мнения: 1 669
Няма нужда да е на глас. Действа безотказно. Особено при непослушни деца и сърдити съпрузи.

# 336
  • Мнения: 5 459
Оф при мен проблемът е със злобни шефове и недоволните им от мен любовници.......които ми създават ежедневна тревожност и паника  и нежелание да отида на работа, за да не ги виждам......И по колко пъти да си го пея?

# 337
  • Мнения: 1 669
Няма нужда да го пееш, просто го повтаряй.

# 338
  • Мнения: 0
искам да попитам за това с капчицата роса......колко време трябва да го правиш на ден и при вас след колко време се оправи проблема и ако може някой да сподели как точно....ако има желание....

# 339
# 340
# 341
  • Мнения: 31
Много ми се иска да побутна хубавата темичка да продължи с лични впечатления от техниката Simple Smile

# 342
  • Мнения: 6
И на мен също! От няколко дни си мисля да пиша в темата Simple Smile
Ползвам Хо'опонопоно редовно и съм много много доволна! Най-пресния пример е от миналата нощ, когато се събудих, завъртях се някакси и ми се схвана болезнено врата (нещо като крампа). Точно предния ден си бях записала в една тетрадка всички инструменти на Хоопонопоно и си спомних за една техника, която си бях харесала - казваш на ум или на глас "ice blue" , действа много добре при болка. И познайте какво Simple Smile Мина ми врата и си заспах спокойно Simple Smile На другата сутрин нямаше напрежение в мускулите от крампата, което за мен си е от ice blue, защото иначе крампираното място продължава да е напрегнато и леко болезнено поне един ден.

# 343
  • Мнения: 31
За първи път чувам за "ice blue"! Разкажи повече моля те за тази техника!

# 344
  • Мнения: 1 203
За първи път чувам за "ice blue"! Разкажи повече моля те за тази техника!

Копирам от нета:
Ice Blue: The phrase "Ice blue," is immediately healing and cleansing so try and remember to say it whenever you need a 'quick fix'. "Ice blue" works especially well on pain. Just think the phrase "Ice blue" whenever you cut, bruise or otherwise hurt yourself. Use it to help yourself and also anyone else you come across who may be in pain.

Общи условия

Активация на акаунт