Техниката е ефективна според моя личен опит, но някакси не ми идва да я кажа на български "лед син" Grinning и затова си я казвам на английски. Иначе няма значение дали я казваш на ум или на глас. Друга техника, която много обичам е "капка роса" - тя също много ми помага. Отскоро почнах да ползвам портокалов сок - представяш си как напълваш стъклена чаша с портокалов сок и потапяш в нея парите, и можело почти да чуеш да ти отговарят - "ааах, колко е хубаво да си на спа"  Laughing Не съм "чувала" дали им е хубаво, но мисля, че действа пречистващо, защото почна да ми се подобрява финансовото състояние Grinning . На английски намерих почти 40 броя хоопонопоно техники и си ги преведох и записах в една тетрадка, ако искате мога да ги постна и тук, или просто разгледайте в чичко гугъл Simple Smile Напишете "hooponopono healing tools"Simple Smile
"Капчица роса" го прилагам, но май нямам големи успехи. Може би не съм много усърдна. Това с портокаловия сок ми изглежда забавно  Simple Smile

Пълни глупости са това, никакъв ефект няма!  Grinning Grinning Grinning Ефектът, ако такъв има в редки случаи, е просто въпрос на чиста случайност.  Rolling Eyes
май не разбрах кое точно са чисти глупости Thinking
Аз обожавам хоопонопоно   HugПри мен действа безотказно.
Капчица роса, никакъв ефект  Sad