119 Американски майки празнуват Mother's Day!

  • 27 207
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 800
4естит празник!
За нас тази година съвпада с друг много по-хубав празник и прави денят ни още по-специален Heart Eyes.

# 61
  • Бостън
  • Мнения: 13 652
Иве, да не би да сме пропуснали РД на дечко!?!?!?

 Shocked то бива заплесия, ама моето е криминално!?

Весел празник, мило сем. Бенсън! Много щастливи да ви прави всеки един ден АДж!!!

Последна редакция: пн, 10 май 2010, 04:05 от Agent Provocateur

# 62
  • Мнения: 384
аха
Честит рожден ден на AJ, да е здрав и палав
Честит празник момичета да сте най- добрите и обичани мами

# 63
  • Мнения: 616
Честит ден на мама!  bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 2 989
Честит рожден ден на ЕйДж! Много да радва мама и татко!  newsm59

# 65
  • Мнения: 2 674
Честит рожден ден на Ей Джей! Да ви радва все така.

# 66
  • Мнения: 2 255
Оооо, злото да го забрави.. да ви е жив и здрав, Бенс!

# 67
  • Мнения: 98
честит рожден ден на ей джей и на цялото му семейство! весело и безгрижно детство!  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 3 988
Бенс, да е здрав, щастлив и доволен ЕйДжей!  baloni Много поводи да му се радвате и да се гордеете с него!  Hug
Честит празник и на вас с татко му!  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 1 800
Мерси за пожеланията, моми4ета!
Празнуването всъщност приклю4и след първите три минути, като отвори подаръка си, нищо друго не го интересуваше, не искаше да 4уе за торта и свещи Laughing



# 70
  • Мнения: 405
Еха, чуден подарък ще да е бил, щом и за тортата е забравил.  Laughing Да ви е жив и здрав малкият синеок красавец, Бенс!

# 71
  • Мнения: 1 593
ох, мислех си аз днес, че малкият бенсън беше на 9ти, ама викам - никой нищо не каза  ooooh!

Честит рожден ден на сладкия Ей Джей - да е все така голяма радост за мама и татко, да расте здрав и заобиколен от любов!

# 72
  • Мнения: 1 169
Олее Бенс зло да го забрави!

Да ти е жив и здрав, сладък ЕйДжей  Hug Hug Hug  newsm59!!!

и на снимки ще се радваме много   bouquet

# 73
  • Мнения: 7 091
Честит рожден ден на ЕйДжей! Да расте здрав, палав и умен!  bouquet  bouquet  bouquet

# 74
  • Мнения: 940
Бенс...много да ви е здрав юнака и все така да ви радва АДж!Честит празник и на вас !   bouquet  bouquet  bouquet
Сега остава да споделиш какъв е този зашеметяващ подарък !   Laughing

---------------------
Елла също ми изненада със собственоръчно направена картичка- напълно сама се е трудила и надписала.Най ме кефи как надписва картичките ,в следната последователност едно под друго :Mom,Ella,For,From  Laughing
Иначе ме е рисувала мен и нея ,хванати за ръце ,с корони на главите  Laughing  ходещи под дъгата ! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт