Отговори
# 675
  • Мнения: 1 420
Щъркела долетя!! Щъркела долетя!!

Днес в 15.28ч. ( предполагам английско време т.е. 17.28ч. бг време ) Sevdelina стана горда мама на прекрасната Каролина - 3800гр, нормално раждане. Мама и бебка са добре и се кърмят! Утре сутрин се прибират вкъщи  Mr. Green




Севде, да ти е жива и здрава принцеската!   bouquet

# 676
  • Мнения: 52
ехаааа ЧЕСТИТО НА СЕВДЕТО, ГОЛЯМА МАЦКА Е РОДИЛА , ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА!!!

# 677
  • Мнения: 62
Честито и на Севделинаbouquet Най- накрая бебка се реши да се появи! Да е жива и здрава!

# 678
  • Мнения: 51
Браво на Севдето голяма гироиня толкова време чака.....Заслужавало си е..
Да е честита голямата госпожица  girluu 4470

Кремито ми се губи някъде по фронта от неродилите  преносващи мами...Дано имаме скоро новини от нея Praynig

Ето ме с последна надявам се снимка с корем http://may2010.snimka.bg/maternity/nashite-koremcheta-2.492347.18728732
И Дани от днеска http://may2010.snimka.bg/children/nashite-b-deshti-kaki-i-batkov … i.480128.18728792

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 19:45 от mir4o

# 679
  • Мнения: 553
ЧЕСТИТО И НА SEVDELINA ЗА ГОЛЯМАТА ГОСПОЖИЦА    bouquet

# 680
  • Мнения: 91
ЧЕСТИТИ СЛЪНЧИЦА НА МИЛКИНИС И НА СЕВДЕЛИНА!!!ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНООООООООГО ДА ГИ РАДВАТ!!!

# 681
  • Мнения: 10
Честити бебчета на Дудунски(много ни изненада миличка), Севделина, Милкинис и Злати

sivanova  аз пия Биогейм 84% - банан за да наддава беба, че върви много малка, а на теб просто не разбирам защо ти го предписват при положение че бебето вече е 4кг и искаш да родиш нормално Shocked, но все пак докторите си знаят работата. Моята бебка с тяхна помощ и с помоща на Дузодрил е качила 700гр за 2 седмици Peace Отоците ще спаднат буквално веднага след като родиш, сега нищо не може да ти помогне за тях Hug

# 682
  • Мнения: 0
Момичета здравеите отново,пак сам аз сас един вапрос.Може ли някои да ми обясни какви са контракциите,каде ви боли и така на татак. Laughing

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Още една фина госпожица се е родила днес!!!!!

Десекс е станала мама на малката Ива - 2200 гр, наложило се е секцио, но и двечките са добре!!!!


Честита мома и на Севделина!!!!

# 684
  • Мнения: 1
змейковица , благодаря ти много за бързия отговор. До момента имаме 4ри наакани и то стабилно памперси, напъва по 3-4 пъти на едно акане и цялото дъно на памперса е с ако. Пиша много повече от две три супени лъжици, всеки път като го сменям или като се къпим се изпишва и ясно виждам урината, съвсем прозрачна си е и като количество не е малко. Явно аз сменям рядко памперсите, около 4ри на ден, през нощта не сменям, чакам да се подуят и не съм имала проблеми с кожата под пелените. С баткото и домакинската работа нямам проблеми справяме се с таткото, а баткото дори и помага  Simple Smile. Явно се стреснах от количеството изцедена кърма с тази помпа, просто въобще не трябваше да замервам. Бебето почти нямаше жълтеница, кожата му си е нормална. Ще опитам да се храним по начесто. Дано да сме наддали на консултацията, че да се успокоя. С баткото не се справих с кърменето, нямаше и кой да ме подкрепи, да ме посъветва, а и сама не се бях информирала предварително. Затова сега така се притеснявам, толкова много искам да кърмя успешно Стефан.

# 685
  • Мнения: 136
Честито момченце на Milkinis!!! Да ви е жив и здрав юнака и много радости да ви носи!!!

Честити госпожици на SEVDELINA и на Десекс!!! Да са ви здравички и послушни!!!

Бързо въстановяване на щастливите майчета!!!  bouquet

# 686
  • Мнения: 3
ЕЕЕ много бебчета, честито на мамите, много да ви радват дечицата  bouquet
 

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
змейковица , благодаря ти много за бързия отговор. До момента имаме 4ри наакани и то стабилно памперси, напъва по 3-4 пъти на едно акане и цялото дъно на памперса е с ако. Пиша много повече от две три супени лъжици, всеки път като го сменям или като се къпим се изпишва и ясно виждам урината, съвсем прозрачна си е и като количество не е малко. Явно аз сменям рядко памперсите, около 4ри на ден, през нощта не сменям, чакам да се подуят и не съм имала проблеми с кожата под пелените. С баткото и домакинската работа нямам проблеми справяме се с таткото, а баткото дори и помага  Simple Smile. Явно се стреснах от количеството изцедена кърма с тази помпа, просто въобще не трябваше да замервам. Бебето почти нямаше жълтеница, кожата му си е нормална. Ще опитам да се храним по начесто. Дано да сме наддали на консултацията, че да се успокоя. С баткото не се справих с кърменето, нямаше и кой да ме подкрепи, да ме посъветва, а и сама не се бях информирала предварително. Затова сега така се притеснявам, толкова много искам да кърмя успешно Стефан.

Ще сте наддали, сигурна съм  Hug
Звучи чудесно това за пълненето на памперсите, само бъди спокойна и уверена в силите си, ще се справите, сигурна съм   bouquet


Кали от вчера само повтаря на корема ми - Айде, бе, бебеееее излизай вечееее!  Joy
Преди малко му пожела и лека нощ  Mr. Green
И тя няма търпение вече милата  Laughing

# 688
  • Мнения: 20
Mire, много е оформенка малката сладуранка- а се роди такова мъниче! Hug

Честити бебченца на Кикиники, на Злати и на Milkinis!

Момичета, и аз скоро няма да раждам, мога да бъда късен щъркел! Grinning

Деси, dudinski честито ти момченце!
Как ли се справи милата? Мъжа и го нямаше, беше командировка!

Еха, честити бебченца на Севдалина и на desex.  bouquet







# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Иииииииииии още едно бебеееееееееееее!!!!

Този път е голям мъж на Таничка - казва се Светослав - родил се е в 18,50 ч. със завидните мерки 3450 гр  и 50 см.!
Танчето казва, че е минало много бързо и двамата са добре!!!

Общи условия

Активация на акаунт