Къде във Варна - 9

  • 61 524
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 046
Tendenz  hahaha освен, а по тези магазини, които са по Владислав и по Пискюлиев, честно май то в нашия град се изчерпиха магазините. От Общината посока ФК и там в дясната страна имаше един магазин, ама пусто изчезна от акъла, в Брайта?

# 61
  • София
  • Мнения: 30 204
И аз днес бях в "МИЛА", ако търсите за над 5-6 годинки почти няма избор.

а, за по-малки има ли разнообразие?

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 082
И аз днес бях в "МИЛА", ако търсите за над 5-6 годинки почти няма избор.

а, за по-малки има ли разнообразие?
Като за вашата възраст имаше избор и за момче и за момиче. До 4 год. някъде. От най-малките имаше повече мъжки дрешки.

# 63
  • София
  • Мнения: 30 204
И аз днес бях в "МИЛА", ако търсите за над 5-6 годинки почти няма избор.

а, за по-малки има ли разнообразие?
Като за вашата възраст имаше избор и за момче и за момиче. До 4 год. някъде. От най-малките имаше повече мъжки дрешки.

супер, мерси  Peace

# 64
  • Варна
  • Мнения: 193
Здравейте момичета някой знае ли къде във Варна продават кройки или стари списания на Бурда ?

# 65
  • Мнения: X
Здравейте момичета някой знае ли къде във Варна продават кройки или стари списания на Бурда ?
Кройки има в магазин Дамар - за платовете до бирария Викинг зад бинго Мустанг. Там има и новите списания Бурда Wink

# 66
  • Варна
  • Мнения: 193
Благодаря SummerFlowers  ,а случайно да знаеш за колко парички ги продават? Blush

# 67
  • Мнения: X
Кройките не знам, списанията до сега бяха 7,60 или 7,80, но от другия месец ще са 9 и нещо.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 67
Днес отварят някакъв аутлет до магазин Мадара, някой ходи ли?

# 69
  • Мнения: 11 408
Днес отварят някакъв аутлет до магазин Мадара, някой ходи ли?

ОООО много интересно, ако някой знае да сподели  Praynig тъкмо смятах да ходя на там днес.

# 70
  • Мнения: 2
Oтвориха ли Карфура в гранд мола момичета?

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 919
И аз да отбележа, че скоро открих магазина за английски детски дрешки на "Бенковска", срещу гаражите, близо или до магазина за бременни Рени. Беше по-добре зареден от този на Селиолу

Аз да ви моля за инфо откъде да вземем за градината ок.20-30 балона с хелии, но нали се сещате да са възможно най-евтини.

# 72
  • София
  • Мнения: 30 204
Днес отварят някакъв аутлет до магазин Мадара, някой ходи ли?

това е Outlet ring road, който го има и в Сф. Аз лично в софийския съм намирала някои хубави неща, но не винаги. Зависи от зареждането.

ето сайта:

http://www.outlet-ringroad.com/

# 73
  • Варна
  • Мнения: 67
Аз отидох да разгледам и тъкмосе прибирам от там, та да ви споделя. Аутлета е голям, има ескалатори, но е отворен само един единствен магазин. Хобавки дрешки има, всички са разни марки - Mexx, Tom Tailor и т.н. Цените са добри, но е много малко стоката и ... нищо не си взех... може и да са поизкупили нещата от сутринта  Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 30 204
Цитат
Цените са добри, но е много малко стоката и ..

и в СФ е така, няма много дрехи както в другите Outlet-и, надали са ги изкупили за няколко часа.

Общи условия

Активация на акаунт