Къде във Варна - 9

  • 61 559
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 67
Да ви кажа и още нещо  Mr. Green тази вечер е "Нощ на музеите", в която за Варна се включват само 2 музея - Историческия и парк-музей Владислав Варненчик. Ще работят до полунощ с вход свободен, който иска може да се възползва  Peace

# 76
  • Мнения: 11 469
Благодаря на всички за информацията .
  bouquet
Това с музийте - много яко  Peace Имаме да слагаме печат в единият от картата 100-те нац обекта  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 11 469
Никога не ми се е налагало да си купувам пътеводител за някоя държава. Скоро заминавам за Холандия за малко някой да знае от къде да си намеря на бълг. език?

# 78
  • Мнения: 8
Никога не ми се е налагало да си купувам пътеводител за някоя държава. Скоро заминавам за Холандия за малко някой да знае от къде да си намеря на бълг. език?
Гледала съм за много държави в книжарницата в мола, и в пингвините.Но за Холандия не мога да се сетя дали имаше.    bouquet

Последна редакция: нд, 16 май 2010, 09:32 от didims

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 761
Да знаете къде се предлагат щампи за дрехи, от тея дето се лепят с ютия?

# 80
  • Мнения: 5 257
Къде във Варна продават Bionic Putty?

# 81
  • Варна
  • Мнения: 620
Oтвориха ли Карфура в гранд мола момичета?

на 27ми го отварят

# 82
  • Мнения: 11 469
Никога не ми се е налагало да си купувам пътеводител за някоя държава. Скоро заминавам за Холандия за малко някой да знае от къде да си намеря на бълг. език?
Гледала съм за много държави в книжарницата в мола, и в пингвините.Но за Холандия не мога да се сетя дали имаше.    bouquet

Благодаря, ще проверя и там   bouquet

# 83
  • Мнения: 419
Да знаете къде се предлагат щампи за дрехи, от тея дето се лепят с ютия?
Аз не зная, но в Метро и Офис 1 съм взимала термо хартия. Принтираш си каквото искаш върху нея - снимка, картинка, твоя рисунка и после си я залепваш с ютия. Обаче не става за лазерен принтер.

# 84
  • Мнения: 62
Момичета къде да намеря обувчици на Paqpa?

# 85
  • София
  • Мнения: 30 222
Момичета къде да намеря обувчици на Paqpa?

труден въпрос за Варна  newsm78 Аз ги гледах в Малечко в Сф мин. седмица- мноог са добри. Знаеш ли номера на детето? Мисля, че можеш да поръчаш онлайн  newsm78 Бях питала преди време за доста марки (освен КК и Капчица) и ме ориентираха само за Мелания (Пфое Мол)  Confused

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 925
Аз пак да питам откъде балони с хелий. Ако може да споделите и цени, че са за градината.

# 87
  • София
  • Мнения: 30 222
Аз пак да питам откъде балони с хелий. Ако може да споделите и цени, че са за градината.

1) "Сбъднати мечти" на ул.Ген.Колев 76
2)  http://party-jack.com/
3)  http://partyvarna.com/
4)  http://www.partyvega.com/


мисля, че са около 2-3 лв ако не бъркам  newsm78

# 88
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Джиани ми е любимият магазин за обувки, има обувки, но не и чанти, като за случая /малка, коктейлна чанта/ В Паоло Ботичели не съм гледала, но там все не съм харесвала модели.

В МОЛ Варна дали има обувки с чанти?
В Тергано, на първият етаж.

# 89
  • Мнения: 12 004
В Тергано, на първият етаж.

Благодаря ти, непременно ще проверя! Hug
 вече съм отчаяна  в търсенето

Общи условия

Активация на акаунт