Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 28

  • 31 633
  • 728
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 23
Фикрет в действителност е красива,но ролята и във филма я прави невзрачна - и това е успех!
Не ми допада с вечното си целомъдрие и изземване ролята на МАЙКА за всички.
Да сравним!!!

# 631
  • Мнения: 2 156
Какво излиза,че добрите родители страдат?!!
Родители като Текин ли трябва да бъдем?

# 632
  • Мнения: 2 156
Мисля,че тази снимка не е от най-добрите на актрисата.
Гледах интервю с нея по бтв - хубава жена!

# 633
  • Мнения: 743
Добрите родители ги болят болките на децата им.Любовта е болка,всяка любов.Как,трябваше да не им пука ли за децата им,понеже са сгрешили да ги зарежат,да се отрекат от тях,та да не си развалят рахатлъка!?

Не разбирам защо да не трябва да сме родители като Текин.Но не единици,а всички.Те възпитават само добродетели-спаведливост,честност,морал,съчувствие,съобразителност,трудолюбивост,отзивчивост....и още много добри качества.Не може едни да възпитават в "добродетелите" на Ферхунде,а други в тези на Текин,ясно е,че добрите ще страдат винаги,това ни показва и филмът,защото като се намеси "оправната " Ферхунде,добродетелите се обръщат срещу носителите им.Но ако има повече семейства като това на Али Ръза,светът щеше да е по-добро място,но за съжаление са почти само по филмите и книгите  Sad.

Последна редакция: пт, 14 май 2010, 18:54 от rozi-maxi

# 634
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Момичета здравейте  Hug

Ето за тези които гледат напред 155 епизод трейлъра http://www.youtube.com/watch?v=T3jHldHUBSM&annotation_id=ann … 49&feature=iv И Ферхундето какви ги върши  ooooh! ooooh! ooooh!

 Joy бб Май Ферхи е решила да приключи с живота си, загубила е всичко, съсипана е....хайде да се мята...лек полет.

# 635
  • Мнения: 1
 Hug Hug

ПЪК ДА СЕ СЕТИТЕ ЗА ДАРТАНЯН..................НЯМАААААААААА! Sad

Само Чебурашка пита за мен.Браво бе, минали сте през 2 теми без мен, всичката интелигенция се е събрала тук, а мен ме няма. Rolling Eyes
А колко беди и неволи са ви минали през умните главички!?!?!?! Татита, админи, караници, без малко да ви затрият,аха да не ви намеря, нооооооооооо....оцеляхте.  Hug Hug
Моето фемили си позволи малко почивка по Балкана  след ремонта и макар че мъкнахме лаптопа реших да съм мълчалив свидетел на броженията ви. newsm78
 
И защо бе, хора? Това все пак е само един филм. Няма смисъл да се хабите- нервите не се лекуват!!! Туй, че Лейля се е излекувала- не го вярвайте Naughty
Баба ви Дартанян  го гарантира! Пазете си нервите.  Peace

# 636
  • Мнения: 2 156
Понятието "добър родител" е многоспектърно!
Зависи и от географската ширина!
Не мисля,че един германец например,които е отделил детето си и е положил нужните грижи по отглеждане и възпитание е по-лош родител !
Има сблъсък на ценности ;за едни е да живеят всички в комуна,за други - всеки по своя път,но важен е краиният резултат - положителна личност в обществото.
Може да са мили Текин,но някак невписващи се в 21 век.

# 637
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
ББ ВЯРНО ЛИ Е ,ЧЕ ШЕВКЕТ И ФЕРХУНДЕ ПАК СЕ СЪБИРАТ В КРАЙНИТЕ ЕПИЗОДИ?НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ ПРОСТО... newsm78

bbНе, не вярно, има напъни от страна на Ферхунде.

# 638
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

хубаво е да се види колко от форума са адвокати на Текин и колко на Ферхи Hug
Да,би било хубаво да се види ама едва ли ще стане.Поне за фенките на Ферхунде от сега виждам как ще ги откажат наистина да влизат в тази тема и да пишат. Отношението на някои тук е наистина обидно и злобно .Като не искате да четете постовете на другите/особено за Ферхунде/,подминавайте ги,моля. Peace

Да споменем и твоето отношение към "селянките", които защитават Текинови. Ти също се съобрази с препоръката си.

# 639
  • Мнения: 19
Hug Hug
ПЪК ДА СЕ СЕТИТЕ ЗА ДАРТАНЯН..................НЯМАААААААААА! Sad

О-о-о, Дарти, хош гелдин, хош гелдин! Добре ти се е отразила почивката на планина, влизаш отново в редиците ни с бодра стъпка и ведро настроение!  Peace Heart Eyes

# 640
  • Мнения: 1
Цял ден ви чета- това ми е принцип- за да съм в час и да знам кой за какво се бори! Naughty
Отговарям на анкетата...............
Завист- -много лошо влияе на кармата, това може да съсипе човека, винаги съм се страхувала от тази на пръв поглед   невинна човешка слабост.
Предателство- не ми се коментира! ooooh!
Клюкарство- това е нещо, което като змия пропълзява и отравя клетките. Дори и да искаш, не можеш да се защитиш, защото никой не ти го казва в прав текст. Както има една приказка ....." Те като кажат, че сестра ти е ку..ва, върви доказвай, че нямаш сестра"............   Sad

# 641
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Какво излиза,че добрите родители страдат?!!
Родители като Текин ли трябва да бъдем?

Аз не считам, че трябва да сме родители като Текин. Пропуските във възпитанието са на лице. Това е много сложна тема и ако има идеален родител, то той заслужава Нобелова награда. И аз възпитавам дете и знам, че е адски трудно да създадеш добър човек.

# 642
  • Мнения: 1
soya-fen ,
до болка ми липсвахте всички, от най -големия   до мъниците, които милите, се дуеха напразно, защото наистина нямат представа от реалния груб и суров живот. Но нищо, де, ще се пооблъскат, поочупят, / те дори не случиха време да се родят/ и тогава ще дойдат на нашата.
Много се радвам отново да съм с вас. Чудесни сте. Събрали сте се всички от персонажа на любимият ни Листопад.
Гледам, че има много нови сладури, всеки с мнение, всеки с искрени  чувства, което се вижда от постовете, браво!!!! Hug Hug

# 643
  • Мнения: 743
Понятието "добър родител" е многоспектърно!
Зависи и от географската ширина!
Не мисля,че един германец например,които е отделил детето си и е положил нужните грижи по отглеждане и възпитание е по-лош родител !
Има сблъсък на ценности ;за едни е да живеят всички в комуна,за други - всеки по своя път,но важен е краиният резултат - положителна личност в обществото.
Може да са мили Текин,но някак невписващи се в 21 век.

Германците имат ред и закони,животът им е ясен,пътят начертан и те просто вървят по него.Ние имаме ли начертан път,имаме ли закони,имаме ли ред,справедливост!?Нямаме,да не ви занимавам в момента по какви инстанции ходя и какви нелепи,абсурдни доводи ми изтъкват за нещо,с което аз не съм съгласна,нещо което трябва да се промени.Но тези,които трябва да го променят не правят нищо,аз ли да променям наредбите!?Та мисълта ми беше,в нашата държава животът е по-труден,неуреден,некомпетентност и несправедливост на всяка крачка,как можем да се сравним с германците,по кое,по какво!?Затова ние си помагаме,държим се,облягаме се един на друг,за да ни е по-леко,да успеем да се справим.Огромна е разликата.С цената на това,да виждам единственият си първи братовчед веднъж годишно(нямам братя и сестри),го съветвам да си остане там,той живее и работи там от 8 години.Защо да се връща,та той се дразни от всичко тук и през 2-те седмици които прекарва в Б-я годишно....

Дартаняни,и аз се радвам че си отново сред нас  Hug!

# 644
  • Мнения: 743
Какво излиза,че добрите родители страдат?!!
Родители като Текин ли трябва да бъдем?

Аз не считам, че трябва да сме родители като Текин. Пропуските във възпитанието са на лице. Това е много сложна тема и ако има идеален родител, то той заслужава Нобелова награда. И аз възпитавам дете и знам, че е адски трудно да създадеш добър човек.

Любопитно ми е да разбера въпросните пропуски  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт