София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г и Жгмъц :) 2 част

  • 96 745
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 234
Няма толкова къщи, ШАМАНЧЕ, само към детската градина има 2-3, но според мен не е от тях. Даже зимата викнах и РИОКОЗ, които също не разбраха откъде е. Много е задушлива миризмата, не е като от дърва и въглища.
Иначе и аз съм с впечатление, че към пазара не мирише така.

# 691
  • София
  • Мнения: 676
       Христос Воскресе!

Желая на всички ни здраве, благословение, спокойствие!


  Честит Великден!

   

# 692
  • Мнения: 124
Добър ден мили майчета съкварталки!  bouquet  Дъщеря ми ходи в 69 ОДЗ-Жар птица.Групата им по народни танци ще имат нещо като годишен концерт в зала ВИАЗ.Знаете ли къде се намира?Благодаря ви  Simple Smile

# 693
  • София
  • Мнения: 6 318
Христос наистина възкръсна! Честито Възкресение!

# 694
  • Мнения: 47
Здравейте Мами ,искам и аз да се присъединя към вас ,моето бебе е на почти на 2 месеца!

# 695
  • Мнения: 29
От кой квартал си ,Теди?

# 696
  • Мнения: 47
от Стефан Караджа ,старото фантастико

# 697
  • Мнения: 47
Misence , аз съм в оранжевата сграда до старото фантастико,съседки сме Simple Smile

# 698
  • sf
  • Мнения: 10 218
Здравейте, момичета,
ползвате ли хомеопатия за децата?
а имате ли отзиви за Петко от аптека Хера? ето я темата за улеснение http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=487920.0

аз все се каня да пробвам при малкия с хомеопатия,че той е с алергична астма и периодично прави спазми,но все не се наканвам, но поне отзиви да събера.

# 699
  • Мнения: 3 718
Аз ползвам хомеопатия, но предпочитам да се доверя на класически хомеопат (който още търся  Rolling Eyes) и на педиатърката, която е май е с боаронски познания, но поне познава децата. Нямам опит с този.

# 700
  • София
  • Мнения: 1 946
чувала съм за него от позната, но май не бяха особено доволни. не, че са били и недоволни де...

според мен на дете, лекувано с традиционна медицина, му е нужно време да свикне с хомеопатията.

# 701
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Аз съм чувала добри неща за него, но през n-ти хора, така че нямам личен опит.  Rolling Eyes Сподели ако решите да отидете

# 702
  • София
  • Мнения: 5 074
Един от всички, които твърдят, че могат да лекуват и рак !
Не бих му се доверила, особено ако се касае за дете.

# 703
  • Мнения: 85
Здравейте майчета, искам да ви кажа че си имам близначета на 1год и сега на 1во класиране ни приеха в яслена група в 74ОДЗ!Имали някои чиито деца са посещавали 74 ОДЗ за да сподели впечатления от там!питам тук тъй като живеем малко по-далеч /срещу старото Фантастико в Стефан Караджа/ и нямям познати от района на ОДЗто за да поразпитам!Много ще се радвм ако някой сподели нещо, тъй като обмислям и вариант за евентуална размяна на 74одз с друго по-близко до нас поради това че чисто физически ще ми е по-удобно!
Хубав ден

# 704
  • София
  • Мнения: 1 946
susiii, не мога да разбера защо сте поставили това одз на първо място, след като явно не е най-предпочитаното от вас. на практика близнаците 100% ги приемат, така че наистина недоумявам...
не искам да звуча грубо, но съм малко афектирана. синът ми има допълнителна точка в градината на кака си, но за неговия набор бяха разкрити само 2 места и.. естествено приеха близнаци.  Confused  само като си помисля, че майка им също като вас може би се двоуми дали тази градина им е най-удобна, най-добра за децата и т.н. лошо ми става.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт