Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 262
 Hug

Крумова, много яки снимки  Peace Ще разказваш  Wink Ти много си се вталила  Peace  Sunglasses, рязко се взимам в ръце  Laughing

Вес, хубава вечер си си изкарала  Rolling Eyes И на мен се е случвало да чувам разни неща от съседския бейбифон  Twisted Evil

Благородно завиждам на всички, ходили на AC/DC  Whistling

Ние още сме в Бургас, чак до 24-ти. Не, че е лошо, ама свекървата като ми е на близо и се нервя  Rolling Eyes

Захранването ни върви доста бавно, но вече имам успехи  Mr. Green За 30 минути изяжда 30-40 грама. Попара не мисля да давам скоро (заради глутена и сиренето). Все още сме само на зеленчуци и оризова каша...

Най-накрая си харесах лятна количка, тази вечер я поръчах Peace Надявам се да няма проблем с доставката, че я взех от Англия. Ще се хваля скоро  Praynig Peace

Лека нощ!

# 46
  • Мнения: 421
CRLN,  с Гентамицин можеш да го мажеш. Аз отвреме на време като видя, че е зачервено го мазвам с Гентамицин (педи така ми каза), но гледам да не е много често, понеже после кожата леко се бели. За капчицата кръв и на нас ни се е случвало.

Миме, снимките са страхотни. Наистина невероятно място.

# 47
  • София
  • Мнения: 307
Привет и от мен!

ама големи ветрове днеска, а? #Cussing out добре че сутринта беше по-спокойно та се поразходихе...

сега по темите -

Крумовааааааа, казвай бързо кой е хотела, окончателно ме убеди с тези снимки на Прага, да го вкюча в списъка за пътуване  Laughing
Много ми хареса това което показваш със снимките, а хотела определено ме впечатли приятно.
За приза финна мацка - опредевено си е ваш, ние откакто проядохме АМ, си го хапваме с кеф, и съм убедена че вече наддава Mr. Green

Цвети, и при нас се случва да има нощи когато се буди по няколко пъти... опитвам с бибката и като не стане, давам цица - това работи безотказно хихиххи

тази противохепатитна защо я няма newsm78, вече няколко пъти се споменава, а пък ние нямахме проблем....
имате ли вече резултати от кръвната картина - интересува ме как горе долу се движи Хемоглобина на вашите отрочета

Ние пък вчера оставихме бебка и решихме пак да имаме културно мероприятие и да отговорим на инициативата "Нощ на музеите" - засилихме се в най-големия дъжд към Националния исторически музей и като отидохме там разбрахме че управата на музея в последния момент решила да не участват #Cussing out #Cussing out Дори това че имаше и други прецакани не ми оправи настроението Laughing. И мъж ми пак спечели - завлече ме във Военния музей. Така се молех да не работи и той, ама нъцки, нали трябва да ми е гадно, не само че не работеше, ами и е на цели 4ри етажа ... #Crazy Омръзна ми да ме подръпва на всяка пушка и да вика " гледай, гледай кво нещо .." #2gunfire

е това е засега, чудя се да пускам ли Стъклен дом или да го оставя за утре newsm78

лека нощ от мен

П.С Добре дошли на новите майчета!


# 48
  • Мнения: 4
Добро утро,Добро утро!!!  Simple Smile Simple Smile

За мен днес утрото започна рано,рано(към 3.00 ч.)
А сега следва закуска  Grinning

http://www.themooring.com/images/picture-breakfast.jpg

От вчера колкото и да не ви се вярва на Павел му се появиха колики.Голям рев,но както и да е ......
Слава богу утре си пътуваве за София с моите мъжленца.Както казва Кремито малко съм поизнервена.

Миме,страхотните!  Hug  Hug  Hug

Хубава нова седмица!!!

# 49
  • Мнения: 97
ДОБРЮТРО И ОТ МЕН

Радвам се че ви харесват снимките

Крем - мерси за комплимента ама все още си държа 60-те кила. Нещо са запецнали на Д-то ми. Само малко съм се прибрала от спорта. Хайде прибирай се да се мъчим заедно.

Норче - хотела не беше лош, но откъм почистване и закуска можеше да се желае още за тези пари.....не бяха малко, но локацията на хотела беше перфектна така че съм доволна. Ако можете, идете там само с мъжо ти - страшно е романтично

Изчезвам да спортувам - хубав ден на всички

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 07:33 от maria.krumova

# 50
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добро утро и от мен!
Навън май зимата се е върнала.

Мария, страхотни снимки, хотелът е бил жесток.
Сподели как се казва и цените за нощувки, ако може  Grinning

А, и косата ти е супер.
Аз имам чувството, че съм оплешивяла. Затова и скоро ще се пострижа.

Нашето момченце, докато го къпя, си дърпа пишката много яко.
Само с нея си се занимава  Mr. Green
Вие имате ли такива наблюдения?

# 51
  • Мнения: 418
Добро утро Simple Smile

Елена благодаря за прекрасната закуска  Hug Hug Heart Eyes
Мария страхотни снимки, следващия път да заведете и Дари със сигурност Зоологическата градина ще и хареса  Peace
Направо се разкапах като гледах снимките, представям си  колко добре сте си изкарали   bouquet

Васи, в списание 9 м. пише че от седмия месец се започва с попарата и по тази причина питах дали има ентусиасти на тази тема  Wink

Gulia Laughing Laughing Laughing , нашия още не я е забелязал, но много се смее когато го изтривам с мокри кърпички по интимните части... може и от гъдел да е знам ли  newsm78

Егати гадното време хем студено хем ветровито ... а на нас може би ще ни се наложи да излизаме точно днес с детето  Twisted Evil

Приятен ден!!!

# 52
  • Мнения: 116
Добро утро!
Tsveti: И ние сме така от вече доста време. Алекс като беше бебе , спеше по 3 часа без да се събуди , а сега през час , час и половина най-много. Заспива към 21 и се почва: проплаква ,понякога с крясък се буди, тикам бибата , полюшвам леко кошарата и заспива и така до към 2. След два вече не минават тези номера и му давам малко да си цокне ,за да се унесе пак. И после към 5-6 7 пак същата работа с мрънкането. И понеже не сме наспиваме и двамата , това спане на пресекулки продължава до към 9-10 сутринта и горе долу се получава. Честно казано не съм убедена зъби ли са или просто си се буди.
-Това все едно аз съм го писала,CTRL!така че Цвети,не се тревожи!
Веси-много филми гледаш!А за бейбифона-явно наистина си хванала сигнала на някой съседски.Аз нашия затова спрях да го ползвам-само се побърквах!
Крумова-снимките са супер!тясната уличка със светофара и пликчетата за кучешки акита направо ме разбиха!
Добре дошла на мама Мирослава!
За попарата-и на мен ми каза доки от 7 месеца.Уважавам мнението на Васи,но мисля,че след като детенцето е правилно захранено  и не дава реакции не е нужно да се чака.
Лек и усмихнат ден на всички!

# 53
  • София
  • Мнения: 588
Зравеѝте,  Hug
Само наминавам да споделя това: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=494554.600
НА КОЍТО МУ Е ИНТЕРЕСНА ТЕМАТА, НЕКА ДА СЛЕДИ  Hug

# 54
  • Мнения: 307
Синаповая, ти си въвела вече и глутена и млечните продукти, така ли?


Да и при мен слава богу няма реакция и му харесват

# 55
  • Мнения: 14 654
 wavey
За попарата - аз не смятам да давам закуска скоро. Голямото ми дете до 2 години и нещо сутрин си закусваше само АМ и се чувстваше много добре до обяд.  Попара бих давала за следобедна закуска 1-2 пъти седмично, всеки ден ще му втръсне на детето, при това след като съм въвела пшеница, масло и сирене, а това не виждам как ще стане при нас преди 10-11 месеца. Въобще идеята ми е да заместя 2 хранения първоначално, но зависи и детето какво ще иска.
Ох, сърди се нещо, защото не съм го извела да спи навън, ама сега имам друга работа и ще си спи вътре в количката.

# 56
  • София
  • Мнения: 310
Добър ден.

Ужасно време...май няма да се излиза днес  Sad.

Наистина бейбифона може да ми е засякъл някой съседски - хич не ми мина това през главата - беше си яко преживяване  Whistling.

Миме - снимките са страхотни. А стаята в хотела изглежда много романтична.

За захранването - и ние сме още на етап оризова каша и картоф, вчера включих и морков.

Еми това е засега...явно пак ще се включвам днес, имайки предвид гадното време

# 57
  • Мнения: 257
Привет!

И при нас времето е гадно и ветровито  Sad

Хрупка,нашето оченце сякаш има подобрение!Дано е така и след като спра да слагам капките PraynigНадявам се,че и при вас нещата се развиват добре  Hug

Миме Крумова,страхотни снимки сте направили,направо ви за видях благородно  Blush

Мойта Силвия спи през нощта с едно пробуждане за цокане.Понякога е чак в 6 сутринта,но пак си заспива до към 8-8,30 ч.За сега не се оплаквам като чета вас,които не могат да се наспиват  Tired

Аз също не мисля скоро да давам попара.За сега имаме едно заместено хранене-на обяд със зеленчуково пюре,а от скоро през ден давам пилешко със зеленчуци.

# 58
  • Мнения: 19
Ето ни и нас в новата темичка, благодаря за която!
Голямо гости направихме при баба и дядо, но вкъщи си е най-добре както се казва а и се затъжих за вас.
От два дни само чистя и пера newsm79 wash 1ironing, пръскаха за хлебарки от една фирма и трябваше всичко да светне!
Гоги се научи вече много добре да се преобръща и сега това е хита, хоп наляво хоп надясно и памперса не мога да му сменя като хората, преобличаме се по корем Joy.
Вчера захраних моето съкровище с картофче, хареса му само дето се опитваше да бърборка през цялото време докато яде и къде ли нямаше пюренце. С татко му много се забавлявахме и си го снимахме. Днес на обяд купона продължава feeding.
Относно пентаксима, днес проверих има го вече при нашата педиатърка така че честито, за България това си е направо постижение!
Отивам да ви чета. Целувки от нас Kissing Heart

# 59
  • Мнения: 93
Здравейте.
 Мария Крумова, снимките са невероятни, като в приказка,пожелавам ти още много такива моменти !

Ние сутринта сложихме колектора/ без да разтваряме устните/ и за няма и 2 минути свърши работата  Laughing
Заведохме я да й вземат кръв, въобще не гъкна...на мен ми става лошо и съм такава бъзла, а детето явно на таткото се е метнало  Heart Eyes

Ленка, браво за подобрението, дано по-скоро всичко отшуми !
Благодаря на всички ви за отговорите  Hug Просто явно трябва да го израстем, дано не е друго !

 

Общи условия

Активация на акаунт