Мама през ОКТОМВРИ ще роди - вече и през дрешките личи!

  • 29 114
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 548
Е, наработихме се за днес. Имах идея утре да водя Рая в Борисовата градина но с това лошо време ще ни се размине.

 Лейди, Веси - барбалеси - честита синя новина.
Чудя се ако нашето бебче е момиче татето коя ще глези по - напред. Защото ние него сигурно само ще го побъркваме  Crazy

 Арим - много е изкушаващо предложението за торта. Аз последно се бях наканила да правя в месеца когато много повръщах. Купих си продуктите и до там. Прибрах се в нас и веднага  Sick Е, добре, че половинката оползотвори заквасената сметана за готвене на едно от любимите ни ястия, а Рая омаха бисквитите.

 Относно зодията- аз съм скорпион, и ми се искаше и бебчо да е, но с термин 13.10, че даже доктора всеки път го води 2-3 дена по - напред, едва ли ще е.

 Лелеее, ама много сте активни с писането в това дъждовно време. Докато се помотвам с Рая и писането на мнение и сте сте отчели с писане.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 762
Нани,ми голям си е корема ми се струва за 5 месец Simple Smile
Относно пишките не ми говори,че още не сме забелени той не дава да го пипна Rolling Eyesтака реве и не седи мирен но то нормално нали не му е приятно Rolling Eyes Rolling Eyes
Тинче,като се преместя на другия комп ще отразя новината Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 298
Димяни, мъжете дева са особняци.  Laughing

Ама ти нали момиченца чакаш. Аз вече имам една девичка вкъщи - супер е.
Големи госпожици са, любознателни, милички.  Дано и като пораснат така.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 762
Знам аз мъжете деви Laughing
Ще видим малките госпожички какви ще са Simple Smile
Райън съм го оставила да гледа Макуин  Grinning а аз съм в кухнята готвя и пиша Mr. Green

# 64
  • Мнения: 42
Аз се каня да  изчистя, но не ми се става от компютъра, домързя ме нещо

# 65
  • Мнения: 3
Lady_V честити сини гащи!
Моя мъж и девера са зодия везни, а бебето се пада да се появи между тях двамата. Не се оплаквам, моята зодия се разбира чудесно с везните, та няма да имаме проблеми.
А що се отнася за пишките-трябва да се забелят до 5-6 месец, защото след това децата почват да разбират и не ви дават да ги забелите. Има вероятност да се възпалят и да се наложи хирургическа намеса. Да не ви казвам какви неща се появиха при забелването на моя син на пишката. На една позната, която не беше забелила нейния дребосък, освен че се наложи да го забелят със скалпел, стигна се и до обрязване.
Има и още една подробност, след като дребосъците станат на 1г трябва да започнете добре да се заглеждате в топките, ако почнат да събират вода няма как да мине без хирург - това е вид вродена херния ХИДРОЦЕЛЕ, под пълна опойка се прави операция, 3-4 дни в болницата и детето е шест. Ако не се оперира до 12-13 години се получава стерилитет.
Та от гледна точка на тези подробност завиждам на мамите с момичета, тези два проблема ги няма при тях.
Пишката я забелих аз за 1-2 седмици, но не ни се размина операцията на хидроцеле, много лутане беше от моя страна докато разбера към кой да се обърна, личния ни лекар казваше все, че нищо му няма. Нямах компютър и интернет у нас. Като се появих в София с направление пред хирурга изядох едно конско, Марти до сега си спомня операцията. Тя може да стане на 2-3 годишна възраст, ние я направихме на 6. 
Много съм доволна от престоя ни в Св.София - хигиена отлична, лекари кадърни, с много внимание се отнесоха към нас. А малкия с усмивка влезна в операционната хванал с едната ръка хирурга, а с другата анестезиоложката.
Извинявайте за дългия пост, но се върнах доста години назад, дано на някой бъда полезна.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 122
Здравейте милички! Аз  ви чета, но все не остава време да пиша има страшно много работа напоследък. днес ми беше вече 7 ден на работа без прекъсване. От вчера имам болки ниско долу, а и бебо не съм го усещала да ме рита....... Cry вече съм много притеснена. а като легна по гръб и си сложа ръката на коремчето го осещам много ниско долу. . . само се моля всичко да е наред, ако и утре съм така ще ходя да ме видят  Praynig дори не знам дали това са контракции  Rolling Eyes нали до сега не съм имала. Прегръщам ви всички и се радвам, че вече повечето знаят пола.

# 67
  • Мнения: 486
Честито на мамите със сини гащи Лейди, Vessi-barabesi ,Tina_N
На мен още ми е странно , че ще си имаме момченце, а пък мъжа ми дори чака другата ФМ за потвърждение. Хайде мамите, които вече си имат момченца да почват да ни дават уроци за пишлетата, че съм чувала , че има някакви процедури , ама какви точно не знам  newsm78

Димяни , ти като писа за коремчето ти , аз очаквах да видя кой знае какво, а пък то напълно нормално коремче, все пак са две бебки  Simple Smile
И аз имах голямо мнение за моя корем,но тези дни в болницата се засяках в стая с мам в 26 г.с.и моя ми се видя мъничък,отделно на нея й слагаха апарат за тонове ,а на мен не.Та малки са ни още!!!

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 181
m9m9 , определено си много полезна  Simple Smile Наистина с момиченцата е пъти по -лесно.

*Ani_J* , защо не отидеш на АГ да си спокойна?

# 69
  • София
  • Мнения: 5 762
м9м9,то и с моми е една Simple Smile веселба.... като гледам секрети,чудесии гъбички ooooh!все си има разправии ама не е лесно да си мама! Simple Smile

Тонове може да се записват след 20 г.с. по рано няма как да се доловят на уреда! Peace

Ани,бъди спокойна всичо е наред! Hug

# 70
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 430
 Ей ме и мен! Първо се записвам, а после и ще чета (ако сколасам де), че иначе съвсем ще ви изпусна края!

Само да честитя сините гащи на Лейди и Веси Барабеси!  smile3525

# 71
  • Мнения: 486

Тонове може да се записват след 20 г.с. по рано няма как да се доловят на уреда! Peace
Не съм убедена!На ехографския преглед е ясно ,че се чуват.Но и със слушалки лекарски щом ги намирам,специалния апарат едвали няма да ги доулови newsm78  Но както и да е ,и нашите бебета ще пораснат.
В болницата се качвах на етажа с бебетата,има си от къде да се гледат като по филмите през едни стъкла.Много се радвахме на един 4 килограмов момък.

Момичетата определено се гледали по-лесно,но като пораснат повече ги мислиш май  Thinking
Нани-банани,в нашия град Димитрова е известна ,че се справя перфектно със забелването.Отиваш си само на редова консултация и тя рутинно си прави манипулацията от раз ,после само в къщи при баня се забелва да не се върне в първоначалното състояние! Peace Аз взех да си мисля,че и при мен ще е мъж,та с теб ще си даваме съвети и ще ги разхождаме ,нали сме на една улица! newsm03

# 72
  • Мнения: 9
Здравейте момичета Simple Smile, да се включа и аз в новата темичка ,че много сте напреднали днес Hug
С това ужасно време никъде не сме мърдали с малката, до преди малко се мотах из нас по пижама  Embarassed.Спретнахме един кекс с детенце ,че искаше да готви  chef, да чупи яйца и да бърка Simple Smile, та сега е седнала на детската си масичка с парче още топъл кекс и кисело мляко и май това ще и е вечераята Simple Smile.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 181

 Аз взех да си мисля,че и при мен ще е мъж,та с теб ще си даваме съвети и ще ги разхождаме ,нали сме на една улица! newsm03

 newsm10

mama Ma , ох това за топлия кекс не трябваше да го пишеш  Wink освен да ми телепортираш едно парченце, че много мее мързел сега да си правя   Grinning

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 20:12 от nani-banani

# 74
  • Мнения: 1 599
Най-накрая прочетох! Видях снимките от срещите! Страхоти сте! Какво настроение се вижда само!  Hug
Димяни, аз да ти кажа, че моя корем със сигурност е по-голям от твоя, а ти носиш плизначета все пак!
Честито на всички узнали какви ще са бебковците!
Гледам, че за имена сте заговорили. Ние с Ади до последно не знаехме. Бях правила списък през цялата  бременност и зачерквахме и като родих бяха останали Адриан и Кристиан. Та избрахме Адриан. Аз ужасно много го харесвам. А любимото ми з амомиче е Андреа, но мъжът ми едва ли ще се съгласи, защото са много близки имена.
А за Девите, мога д акажа само хубави неща. Нали моето момче е такова  Mr. Green супер подреден, спазва всякакви правила, чистофайник, уж били и умни и находчиви. Това ще видим по-нататък. Но си е характер със сигурност  Close

Общи условия

Активация на акаунт