Незабравима-Unutulmaz тема42

  • 26 313
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 395

Ето, примерно нещо от този сорт...

Сценарий ІІ

Почваме сценарий нов
до локвата Незабравима
с перото всеки е готов
да пише в проза или рима
..............

Ха ха ох недей  че bghelp много ще ми се разсърди а аз тука пиша все пак самоз а забавление

Точно това е голямата разлика между нас - аз пък пиша професионално и с користна цел - бързо забогатяване с цел закупуване на яхта...

# 736
  • Мнения: 914

Ето, примерно нещо от този сорт...

Сценарий ІІ

Почваме сценарий нов
до локвата Незабравима
с перото всеки е готов
да пише в проза или рима
..............

Ха ха ох недей  че bghelp много ще ми се разсърди а аз тука пиша все пак самоз а забавление

Точно това е голямата разлика между нас - аз пък пиша професионално и с користна цел - бързо забогатяване с цел закупуване на яхта...
Да бе ВЕТВАЙТЕ МИ освен ако не си сценарист на някое шоу или пък продуцент и т.н

# 737
  • Мнения: 11
Новини за филма:

Харун отива при Еда и решават да се борят за любовта си. Решават да извикат Мелда и да и разкажат. Но като идва Мелда казва нещо, което провокира Еда и Харун и не и разказват. В 45 и 46 серия двамата ще си живуркат в тази къща. Толга се връща в 46 епизод.
Филмът ще свърши в средата на другия или по другия месец, не разбрах точно. Новия сезон започва през септември. Ще има серии докато е висок рейтинга. Бату и Мелда ще правят много опити да ги разделят, но и Еда и Харун ще се борят за любовта си.

# 738
  • Мнения: 914
Новини за филма:

Харун отива при Еда и решават да се борят за любовта си. Решават да извикат Мелда и да и разкажат. Но като идва Мелда казва нещо, което провокира Еда и Харун и не и разказват. В 45 и 46 серия двамата ще си живуркат в тази къща. Толга се връща в 46 епизод.
Филмът ще свърши в средата на другия или по другия месец, не разбрах точно. Новия сезон започва през септември. Ще има серии докато е висок рейтинга. Бату и Мелда ще правят много опити да ги разделят, но и Еда и Харун ще се борят за любовта си.

ХМММ тия искат да ни провокират да спрем да гледаме сериала за д ани спрат шалтера и те.

# 739
# 740
  • София
  • Мнения: 1 395
Новини за филма:

Харун отива при Еда и решават да се борят за любовта си. Решават да извикат Мелда и да и разкажат. Но като идва Мелда казва нещо, което провокира Еда и Харун и не и разказват. В 45 и 46 серия двамата ще си живуркат в тази къща. Толга се връща в 46 епизод.
Филмът ще свърши в средата на другия или по другия месец, не разбрах точно. Новия сезон започва през септември. Ще има серии докато е висок рейтинга. Бату и Мелда ще правят много опити да ги разделят, но и Еда и Харун ще се борят за любовта си.

Е, не, на тия вече ще им разгоня фамилията....А на вас ще разкажа филма докрай - повече не издържам и не мога да пазя в себе си тази тайна.

...Като идва Мелда казва, че Тюркян е изгонила Джемил от къщи, а пък той е пуснал гълъба си и докато не се върне гълъба, най-добре всички да си мълчат по всички въпроси...Еда и Харун веднага се съгласяват  (на тях и без това малко има трябва). В 45 и 46 серия Харун и Еда си живеят в къщурката и ходят на плаж, когато е хубаво времето. Когато не е хубаво - сещате се какво правят..., в случай че вече не са го направили...

Следва лятна пауза, през която Харун тръгва на околосветско пътешествие, но сам със сал понеже вече няма яхта. А Еда случайно също решава да направи такова пътуване, но с голум презокеански лайнер заедно с Ямур. Толга се връща точно в този момент и иска да придружи Еда, но тя не го взима понеже не може да плува. Но за добро или лошо салът на Харун е пометен от буря и той попада на самотен остров. Същата буря потопява и кораба на Еда, но тя заедно с Ямур успява да се добере до същия остров, където е Харун. И заживяват тримата на острова, хранейки се с коренища и диви плодове, докато чакат да ги спасят, като от време на време пращат празни бутилки от текила (изхвърлени на брега от потъналия кораб на Еда и пресушени от Харун) с послания до семействата си, че са добре и че единствено се притесняват за Мелда, че е сама и да не си помисли нещо. 

Така Еда и Харун изкарват цял трети сезон, през който те въобще не се появяват на екран, а дават само близките им, които се притесняват за тях и ги търсят. И получават от време на време бутилки с писмата им. Толга е най-активен в търсенето, защото и хонорара му е най-висок. Това вече не е проблем, защото пък се правят големи икономии от хонорарите на Еда и Харун. За зрителите също не е проблем, че няма да виждат Еда и Харун, навлечени с шлифери, жилетки и анцузи, а ще си ги представят голи на острова най-много с по едно листо отпред и отзад, в случай че снимките, които си правят със оцелелите от корабокрушението телефони, все пак попаднат някой ден в СЕМ.

Междувременно се обсъжда идеята филма да има и четвърти сезон, но да се преименува на "Незабравимите изгубени" или "Unutulmaz lost" на турско-английски.

# 741
  • Варна
  • Мнения: 329
Bganio, smile3532 smile3532 smile3532 Думи нямам вече да хваля таланта и остроумието ти! coolcool newsm74

# 742
  • Мнения: 0
Bganio, ТАКА ВЕЧЕ МИ  ХАРЕСВА СЕРИАЛА! Hug
СТРАХОТЕН СИ! Joy Joy Joy

# 743
  • Мнения: 0
И да споделя една моя мисъл във връзка със следващия епизод и развитието на действието- струва ми се, че " жълтата" новина ще бъде огласена и тя ще има последици. Първо мисля, че това ще е основната причина Джемил да напусне дома си. После това ще накара Еда да не отблъсква повече Харун и да го приеме в леглото си. И накрая си мисля, че Харун вика Мелда да говорят най- сетне за бъдещето. Имам чувството, че Мелда ще успее да ги убеди да отричат всичко и да отложат развода, докато утихне скандала заради семейство Арсланлъ и последиците за семейния бизнес ( тя познава отлично Харун и Еда и умее да ги манипулира по много

изящен начин- да не забравяме как изманипулира Еда да убеди

Харун да се ожени за нея). Пък през това време могат да се случат

 твърде много и неочаквани неща... smile3530


те това заслужават някой да ги манипулира

Общи условия

Активация на акаунт