Има ли мами родили вагинално след секцио?

  • 2 389
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 128
Ами права си, но има и някои принципни изключения; да споделя накратко моето - остави едрия плод, което беше налице, между другото, но при силни родилни контракции и разкритие бебето все още беше горе и нямаше изгледи да започне същинско родоразрешение. Това наложи секциото буквално в последния момент, за моя неприятна изненада. Така че , стават някои непредвидени ситуации, но искрено се надявам да си го спестя следващия път.

# 16
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Нищо непридвидено е нямало в стиуацията ти освен това, че докторите са били неподготвени и/или не са искали да чакат! Особено пък ако са ти "помогнали" с разни екстри, като например системка окситоцин или пък предизвикване на раждането... Фактори за неуспеха много при това поне на 90% са били външни, а не заради теб или бебето...  Моят случай беше подобен на твоя, само дето моята смотана докторка не успя да различи фалшиво раждане и реши, че няма де да ходя ще раждам... е не родих, срязаха ме...

Прочети темата, която са ти пуснали, там има супер много информация по темата. А ако нещо не ти е ясно - питай без да се притесняваш.  Peace

# 17
  • Мнения: 573
Нощни очи, ако твоя лекар е бил смотан това не означава, че всички са такива. Стига си обясняваля кой колко е компетентентен във всяка една тема, кой бил раждал и кой бил срязан и т.н.  Whistling ooooh! Добре, че си ти да ни светнеш как стоят нещата   #Cussing out

# 18
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Добре, че си ти да ни светнеш как стоят нещата   #Cussing out

Ами тъй я, добре че съм аз... иначе какво щяхте да правите, а?!  Mr. Green

Аз лъжа не съм казала, съвестта ми е чиста... Ако на някой факта, че повечето лекари са въздух под налягане на някой не му харесва, това си е негов проблем!  Peace Нямам намерение да си променям възгледите, щото на някой не са му удобни. Като не съм ти интересна, не чети... Живеем в свободна страна, да не съм те вързала за себе си?!

# 19
  • Мнения: 56
    За да няма увреждане бебето, то трябва да изплаче на бял свят 10 мин. след като са сложили упойката на майката, раждаща секцио. Иначе после се  чудим защо детето има дислексия, дисграфия, липса на внимание или хиперактивност и се обвиняваме един други от кого е унаследило тези генетични заболявания. Затова аз след като родих първото секцио, преобърнах земята и родих второто по естествен начин. А бях постъпила в болницата за планирано второ секцио.

# 20
  • Мнения: 573
Нощни очи, споделянето на опит и мнение не ни прави специалисти в дадена област, колкото и да сме прочели в Интернет  Wink  Но явно всеки намира отдушник на неудоволетворенията си по различен начин. Пожелавам ти едно следващо задоволително за теб раждане!  Peace

# 21
  • Мнения: 128
Ех, момичета, стига де - толкова ли не може да се мине тема, без някой с  някого да се сдърпа за глупости. Никаква свобода на словото не остана тук, значи! Sad

# 22
  • Мнения: 573
Извинявам се за спама, но просто не се стърпях  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт