Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 30 - Юбилейна и креативна!

  • 46 722
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Защо не се пусне анкета-кой герой от филма е най-харесван?Като гледам това е най-спорния въпрос.

# 661
  • У ДОМА
  • Мнения: 43
Джем на Неджля,нали има сестра  ... newsm78 .Нещо не я видях да честити брака на брат си  bouquet.В живота знам от Вас тук ,че му е съпруга.Ама  #Crazy очички ,когато детето я позна в новата реклама на турски сериал "Двама завинаги",където ще играе с Къванч Татлату от Перла.Има си Къванч в живота ,ама "налита" и в Къванч на филма.Ето за сравнение тук http://www.youtube.com/watch?v=AkqOUuNQaTU&feature=related

Да акрисата се казва Седеф Авджъ и е съпруга на Къванч Касабалъ!
И този филм дето дават анонс за него в оригинал се казваМенекше и Халил а не "Двама завинаги"Гледал съм го и завършва трагично.Но кой знае защо на тези ненормалници от БТВ им е хрумнало да го преведат така  #Cussing out
Менекше означава -теменужка също виолетов цвят


като се обичат-нека се вземат!!!!!!!!!!Горчивооооооо!!!!

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 02:36 от АЛИ РЪЗА

# 662
  • Мнения: 2
Майката на Ферхунде наистина си я бива,даже така на тези години повече ми харесва,отколкото като е била млада.Във филма я оправдавам,че отиде да говори с Левент,не случайно той каза-"Майка ти е силна като теб".Тя просто му каза един вид да направи избор,и той май вдяна и скастри онази надута фльорца Аслъ.Ферхунде й се развика,защото й писна да бъде наблюдавана под микроскоп,това наистина е уморително,беше ядосана,изнервена,искаше да е сама и се подразни като видя,че пак някой се меси в живота й,не искаше да обиди майка си,просто избухна и си го изкара на нея.Това е съвсем човешко и всеки понякога е наранявал в яда си хората,който обича,айде сега.Да,яд я е,защото не става каквото иска тя,и аз искам да става както искам аз,и се дразня когато се появят пречки.Кой не иска??А и тя сама каза,че е искала да остарее с Шефкет,да имат деца и т.н.Ако не бяха хиените от семейството му,щяха да заживеят отделно и всичко да се нареди.Те какво очакваха от нея,да им чисти,да си стои вкъщи,да мълчи,да няма мнение,коя би търпяла това?Фикрет защо се чупи?Защото я имаха за слугиня,мърморят когато Ферхи предложи да помогне,мърморят,когато не го прави,ами с извинение на тях не им се угоди клечка на задника.С какво толкова им навреди Ферхунде,че не се сещам,при всяка критична ситуация тя грабваше телефона и търсеше изход,докато другите седяха по столовете и гледаха като изкопани фараони.Ще й върнат ли парите,които й отмъкна Шефкет от картата?На куково лято!Тя се питаше защо вреди на всички,именно защото нямаше лоши намерения,нямаше за цел да вреди.Поне не на Текинови,това,че изнудвала тоя оня,ако нямаше за какво нямаше и да ги изнудва.Тя просто разбра,че от чувства файда няма,затова и тръгна с рогата напред и каквото стане.С такива темерути и аз не бих издържал,никoй не се усмихва в тази къща,всички се дебнат,лъжат,прикриват,вечно е натегнато при тях,обединяват се само ако имат общ "враг".Сами се съсипаха,никoй не им е крив.Подтикнала ги била към това,към онова,ако ги подтикне да се хвърлят от моста ще го направят ли?Тези глави защо са им,само да гледат умно с тях и да философстват за неща,които самите те не правят.Колко пъти Ферхунде моли Шефкет да се откаже от комара,каза му и да се предаде,ами това че не я послуша не е нейна вина.Точно това е което й каза майка й,да си знае цената,и както отряза през кръста Левент много ме изкефи,показа му,че като й е шеф не означава,че води парада.Джем го съжалявам,защото е будала,наивен до глупост,но баща му е много точен,айде дамите да си помислят биха ли дали сина си на жена,която избягва с друг мъж след годежа си,живее при този мъж,на всичкото отгоре този мъж му се нахвърля на бой,а след това същата идва и казва-"Ама нашите ви чакат,ще правим сватба"?

# 663
  • Мнения: 1
http://www.youtube.com/watch?v=cH3G2Ak5CNQ&feature=related
Някой може ли с ББ да ми каже за какво си говорят Ферхунде и Левент в двете сцени. Много ще съм благодарна Simple Smile

# 664
  • Мнения: 0
Видя малко трудности Ферхунде и айде - защо се случва на мен, какво аз съм направила  Grinning Левент я разиграва както тя правеше с Шевкет и всички други, а сега рони сълзи но нека и малко  Laughing

# 665
  • София
  • Мнения: 8 165
Сега кой сезон гледаме? и още един въпрос ББ Какво става по-нататък в сериала с Шефкет и Седеф?

# 666
  • Мнения: 1
Добро утро на всички!! Hug
Раничко пиша, но когато пак имам време, вече ще сте в новата тема.
Много време ми отне да ви изчета постовете.
Снощната серия ме впечатли най-вече с гръцката песен и то не защото е гръцка, а защото е много прочувствена и нежна.
Какво странно, че са я използвали за толкова силен момент. В много филми съм чувала и наши, и сръбски, в този филм имаше и на Горан Брегович. Нормално е.

Друго искам да кажа, естествено като лично мнение. Много силна сцена беше паралелното отиване на Оуз в съда и на Неджля в гражданското.
Аз досега във филма, страстни, бурни  / но за съжаление кратки/ чувства, освен между тези двамата, никъде другаде не видях.
Ако някой може да ми каже, коя между останалите двойки е изпитала същото, бих се съгласила!?!?!  
Дано да успеете да ме убедите. Но не вярвам.

Седеф и Шефкет- не е точно така. Thinking
Шефкет и Ферхунде- абсурд. Naughty
И така нататък................................, но не виждам кой???? newsm78

В този ред на мисли, предлагам блиц анкета - Коя двойка до тук в сериала,   е показала най-силни и страстни чувства? Peace

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 07:24 от Dartanian

# 667
  • Мнения: 105
Сега кой сезон гледаме? и още един въпрос ББ Какво става по-нататък в сериала с Шефкет и Седеф?
ББ Няма да са заедно,понеже Шефкет вижда Седеф с друг и се отказва да и предлага брак.

# 668
  • Мнения: 743
   Вкуса на Ферхунде се оказа ужасен. По-грозен апартамент не съм виждала. А беше хубав като беше празен.Мислех,че ще направи нещо ултра модерно, а тя....

Добро утро!И на мен това ми направи впечатление,но вчера забравих да спомена.Егати безвкусицата,да не кажа цигания-червено лилаво и оня грозния накъдрен бежов диван Sick.

Синеоч,радвам се ,че си отново сред нас Hug!

Като гледам снимките на майката на Ферхунде,на актрисата де,ми много хубава е била на младини,даже май най-хубава от всички ми се вижда.

Ферхунде съжалявала,че все наранявала хората ooooh!,айде да видим дали ще спре!Тя не ги е наранявала без да иска,всичко при нея е преднамерено,обмислено и стреля право в целта!Не искала била.....

Много силни сцени снощи наистина,пак хубавичко си поревах.не знам как я видяхте неджля състарена,за мен беше много красива Heart Eyes,страхотна двойка са са Джем!Даже двамата си отиват повече,отколкото той с реалната си съпруга в живота.

Man in black,уж си се опитвал да ми отговориш,а всъщност изобщо не си!Ставаше въпрос за възпитанието на децата и затова,дали може някой да каже,че е възпитал достатъчно добре детето си и то никога няма да допусне грешка,а ти даже не споменаваш дали имаш вече дете,писал си за жена си.Както и да е.Това че,жена ти те е "измъквала от калта" не я прави Ферхунде,а ти я сравняваш с нея!По-скоро намирам нейни качества у теб,щом казваш,че си лъгал и мамил.Но знам,ти си писал,че за теб целта оправдава средствата,така че за теб това е нормално.Аз никого никога не съм измамила през живота си,няма и да го направя,за никаква цел.Това е разликата помежду ни.На човек му се налага да послъже понякога,но измамата е друго нещо.

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 09:13 от rozi-maxi

# 669
  • Мнения: 8 601
Добро утро!

Друго искам да кажа, естествено като лично мнение. Много силна сцена беше паралелното отиване на Оуз в съда и на Неджля в гражданското.
Аз досега във филма, страстни, бурни  / но за съжаление кратки/ чувства, освен между тези двамата, никъде другаде не видях.
Ако някой може да ми каже, коя между останалите двойки е изпитала същото, бих се съгласила!?!?!  
Дано да успеете да ме убедите. Но не вярвам.

Седеф и Шефкет- не е точно така. Thinking
Шефкет и Ферхунде- абсурд. Naughty
И така нататък................................, но не виждам кой???? newsm78

В този ред на мисли, предлагам блиц анкета - Коя двойка до тук в сериала,   е показала най-силни и страстни чувства? Peace
Съгласна съм с теб както за сцената, така и за Оуз и Неджля.
Предложението за анкета е добро, между другото.

# 670
  • София
  • Мнения: 15 500
   Аз пък цяла нощ го мисля Али Ръза. Защо си трая за сумата, за която дойдоха съдия изпънителите? На никой не каза, нищо не направи,чака ги да дойдат и да се прави на горд. Остави дъщерите му да търсят изход. Лейля от Яман, Фикрет от Таксин. Па после ,като се почувства унизен,веднага намери от кой да поиска. Защо не го направи преди това, а после? И въпрос с ББ, към който е гледал напред:Ферхундето като сега си има собствен апартамент, защо после непрекъснато се мести насам-натам? Какво става с апартамента и?

# 671
  • Мнения: 4 076
До този момент като изключим дрехите на Джейда и апартамента на Ойя(въпреки,че е леко стерилен),всички останали домове,дрехи и гримове са ми откровено кичозни.Булката Неджля я бяха гримирали като циганка.Толкова ли не намериха не така крещящ грим,за да подчертае естествената й красота и бялата рокля.Аслъ уж класа,пък цъфна гримирана в цялата палитра,без да пропусне цвят(когато Левент я скастри).Ойя,сваляйки мъжа си,беше се докарала като магистрална.Изглежда,това е стил,който не рабирам.
Най-силните фрази от вчера бяха "Знай си цената" на Нуртен,вместо заплахи и предупреждения,че ще падне от високо,и "Дано ние грешим",прошепнато от Сусан на сина й вместо пророчества как има да пати,дето не ги е послушал.

# 672
  • София
  • Мнения: 15 500
приемете ведро, а по-любознателните линк към сайта на Фратели Радиче - едни от най-скъпите и качествени мебели, правени в света в момента.
http://www.fratelliradice.it/
Приятно разглеждане пожелавам на тези, които могат да оценят висшия стил.
Разгледах  мебелите. На мен лично този стил не ми харесва, колкото и да са скъпи,от скъпи материали, ръчно и трудно изработени.Направо ме задушават! На мен лично са ми кичозни и превзети,съжалявам,че вкусът ми не е толкова изтънчен.

# 673
  • Мнения: 743
Да,майка й каза да си знае цената,а в предните серии-ти май много на сериозно си се взела...Това не е ли противоречие Thinking!?Ферхунде толкова добре си знае цената,та се мисли за най от всички,че всички са й длъжни  и виновни,че не могат да я направят щастлива.

# 674
  • София
  • Мнения: 15 500
Да,майка й каза да си знае цената,а в предните серии-ти май много на сериозно си се взела...Това не е ли противоречие Thinking!?Ферхунде толкова добре си знае цената,та се мисли за най от всички,че всички са й длъжни  и виновни,че не могат да я направят щастлива.
Е как да я направят щастлива другите, като самата тя не знае какво иска?

Общи условия

Активация на акаунт