Son bahar - Любов назаем - Тема 11

  • 22 480
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 133
ТЕ СА КАТО ЦВЕТЯТА  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
А ТОВА СЪМ ГО УЧИЛА ПО БОТАНИКА, НО СЪМ ЗАБРАВИЛА ПОЧТИ ВСИЧКО, И ЗАТОВА НЕ УСПЯХ ДА РАЗБЕРА КАК ЗАБРЕМЕНИХА САБИТО.

# 661
  • Мнения: 1 142
Сабиха много смирена пред Кюршат - а пък на Галип продължава да се перчи. ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ таз жена ще ме побърка #Crazy #Crazy Ох а пък и Галип - може нотариалния акт да е фалшиф!!! Тя май изобщо не усети какво й каза той. Ей няма бъбрек в главата си тази жена.
И двамата нещо не ми се нравят в последно време. Сабиха вече не я разбирам, а Галип много беше настоятелен, но в последно време и той прави неща, които да я дразнят. Уж демонстрира независимост, но то излиза едно нищо. Абе съжета нещо закуца.

И с какво я дразни Галип, че не иска да играе по нейната свирка. Съвсем правилно откоза да влиза в къщата на Кюршат. И аз ако съм няма да вляза. В крайна сметка любов, любов, ама всеки човек си има достойнство. Тя не желае да живее в неговата къща, но и той няма никога да влезе в жилището на Кюршат. Ами тя да си живее там с Кюршат, че няма и наем да плаща. Заслужава си последващото отношение. Че тя нали държи на общественото мнение - сега не усеща ли че унижава Галип - милионер или милиардер не го зная какъв е - може да поддържа целия й род, но няма къща където да живее собствения му син. Сабиха е жена, която е намерила, че размерила.

ДА И АЗ ДА БЯХ НА МЯСТОТО НА ГАЛИП , НЯМАШЕ ДА ВЛЯЗА, САБИХА ПРЕКАЛЯВА ПОНЯКОГА  Shocked Shocked Shocked

# 662
  • Варна
  • Мнения: 2 973
ЗДРАВЕЙ МОРСКИ БРИЗ,
ПОМИСЛИХ СИ, ЧЕ ЗАМИНА С ЯХТАТА И НИ ОСТАВИ ДА МЕЧТАЕМ...... Joy Joy Joy Joy
Ами достраша ме, то там толку многу пират, майкоооооооооо! Как че се справим дорде стигнем Стамбуля. Ади там кат идем, нема проблем- Галип че ме спаси. Он спасява наред! Ама пътьом!? newsm78 Аз се надеях, надеях и накрая се пранадеях, че още некоя от вас че се метне на яхтата, че да сме си дружинка, ама нейсе! Crossing Arms

# 663
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ, ЧЕ МИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИ, ЧЕ ОТ ВРАТАТА СЯДАТ НА МАСАТА, БЕЗ ДА СЕ ИЗМИЯТ. ЛЯГАТ С ДРЕХИ, С КОИТО ПРЕДИ ТОВА СА БИЛИ. А ЗА МИЕНЕТО НА ЗЪБИ, ЯВНО СТАВА ЗАД КУЛИСИТЕ..... ПРОСТО ТЕЗИ НЕЩА МЕ ДРАЗНЯТ. Thinking Thinking Thinking
Ако се загледаш добре ще остановиш че в банята имат чудовища и ги е страх да влезнат да се изкъпят... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 664
  • Мнения: 1 142
ТЕ СА КАТО ЦВЕТЯТА  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
А ТОВА СЪМ ГО УЧИЛА ПО БОТАНИКА, НО СЪМ ЗАБРАВИЛА ПОЧТИ ВСИЧКО, И ЗАТОВА НЕ УСПЯХ ДА РАЗБЕРА КАК ЗАБРЕМЕНИХА САБИТО.
ЧРЕЗ ОПРАШВАНЕ  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 665
  • Мнения: 36 798
ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ, ЧЕ МИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИ, ЧЕ ОТ ВРАТАТА СЯДАТ НА МАСАТА, БЕЗ ДА СЕ ИЗМИЯТ. ЛЯГАТ С ДРЕХИ, С КОИТО ПРЕДИ ТОВА СА БИЛИ. А ЗА МИЕНЕТО НА ЗЪБИ, ЯВНО СТАВА ЗАД КУЛИСИТЕ..... ПРОСТО ТЕЗИ НЕЩА МЕ ДРАЗНЯТ. Thinking Thinking Thinking
Лу много се задълбочаваш джанъм. Ти не виждаш ли че масата за хранене е точно до вратата - ами влизат сядат на масата и се хранят Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 666
  • Мнения: 3 133
ЗДРАВЕЙ МОРСКИ БРИЗ,
ПОМИСЛИХ СИ, ЧЕ ЗАМИНА С ЯХТАТА И НИ ОСТАВИ ДА МЕЧТАЕМ...... Joy Joy Joy Joy
Ами достраша ме, то там толку многу пират, майкоооооооооо! Как че се справим дорде стигнем Стамбуля. Ади там кат идем, нема проблем- Галип че ме спаси. Он спасява наред! Ама пътьом!? newsm78 Аз се надеях, надеях и накрая се пранадеях, че още некоя от вас че се метне на яхтата, че да сме си дружинка, ама нейсе! Crossing Arms
СКЪПА, ВСИЧКО БЕШЕ В ТВОИТЕ РЪЦЕ, НО ПРОПУСНА ШАНСА. СЕГА ДА НЕ СЕ КОРИШ. ЗИЗУ ПАК Е НАПРЕД С МАТЕРИАЛА. Joy Joy Joy Joy  bouquet  bouquet  bouquet

# 667
  • Мнения: 887
Зизу, nina0087, BELL-, STIVAs, MAMA-AN, Лукреция, morski_briz, Mika9  и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

А-а-у-у много чиляци бре!
Ади рипайте долу - познати и непознати- всеки да чукне два-три поста и
сме изяли темата!
Ади,че от утре почват ноооогуууууууу интИтесни неща!

# 668
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Той Галип все едно, че е осинувил родата на Сабиха
Мами, това пак ми прозвуча предубедено! Що родата на Сабиха????? newsm78 Той помага в случая на Фарук, заради Гюлшен. Гюлшен е годеницата на най-добрия му приятел. Според мен тук помага не толкова заради Сабиха, колкото заради приятеля си. Все пак видяхме колко съкрушен беше Лятиф!

# 669
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе аз пишем ама нали съм духът Каспър...та си е ветър и мъгла... ooooh!

# 670
  • Мнения: 3 133
ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ, ЧЕ МИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИ, ЧЕ ОТ ВРАТАТА СЯДАТ НА МАСАТА, БЕЗ ДА СЕ ИЗМИЯТ. ЛЯГАТ С ДРЕХИ, С КОИТО ПРЕДИ ТОВА СА БИЛИ. А ЗА МИЕНЕТО НА ЗЪБИ, ЯВНО СТАВА ЗАД КУЛИСИТЕ..... ПРОСТО ТЕЗИ НЕЩА МЕ ДРАЗНЯТ. Thinking Thinking Thinking
Лу много се задълбочаваш джанъм. Ти не виждаш ли че масата за хранене е точно до вратата - ами влизат сядат на масата и се хранят Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
ЗАДАВАМ СИ ЕДНИ ПРОСТИЧКИ ВЪПРОСИ: КЪДЕ Е МИВКАТА?...... АМИ СИГУРНО ВЕЧЕ ОПРОСТЯХ И ЗАТОВА ПИТАМ. НО ДА ЗНАЕШ, ЧЕ НА МНОГО ДЕЦА, КОИТО ГЛЕДАТ СЕРИАЛА, ТОВА ИМ Е НАПРАВИЛО ВПЕЧАТЛЕНИЕ. МОЖЕ БИ ЗАЩОТО НИЕ ПОСТОЯННО КАЗВАМЕ РЪЦЕТЕ, ЗЪБИТЕ, СЪБЛЕЧИ ДРЕХИТЕ, С КОИТО СИ ИГРАЛ......

# 671
  • Мнения: 887
Душичката ми е зажадняла да ги видя да си лягат не с анцузи, а с копринени пижами!
Я да вземат пример от Нурселката - и в лудницата се е изтъпанила в копринаж!

Е тая вечер това добиче упорито и инатливо-Сабиха, ме влуди!
Ама тая жена толкоз ли дългокоса и плиткоумна,че всичко от "приятеля"Кюри, приема
за чиста монета, а от бащата на детето,от любимия си - вечно недоверие.
Ами Кюри -лъже,що не гракна почтената Сабиха срещу него,че да се разлюти и т.н.
Нали такива номера правеше на Галип!
А-а--а ай сиктир,Сабиха!Прав е Кемал да те.....

# 672
  • Мнения: 0
Кюршат някакси разгада психиката на Събка и много лесно я маниполира .Докато наш Гальо няма такова намерение и затова Маца се дърви  че и казва право куме в очи нея я дразни и веднага я командва .Аз до тук невидях да я командори  ако изключим ареста човека иска да я предпази какво лошо  ала  -ала smile3533

# 673
  • Мнения: 3 133
ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ, ЧЕ МИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИ, ЧЕ ОТ ВРАТАТА СЯДАТ НА МАСАТА, БЕЗ ДА СЕ ИЗМИЯТ. ЛЯГАТ С ДРЕХИ, С КОИТО ПРЕДИ ТОВА СА БИЛИ. А ЗА МИЕНЕТО НА ЗЪБИ, ЯВНО СТАВА ЗАД КУЛИСИТЕ..... ПРОСТО ТЕЗИ НЕЩА МЕ ДРАЗНЯТ. Thinking Thinking Thinking
Ако се загледаш добре ще остановиш че в банята имат чудовища и ги е страх да влезнат да се изкъпят... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
ЗДРАВЕЙ ЗИЗУ,
КАК СИ СЛЕД КУПОНА!!!!
КАК СЕ ЧУВСТВАШ КАТО МАЙКА, ЧИЕТО ДЕТЕ ПОЕМА СВОЯ ПЪТ В ЖИВОТА, КОЙТО НЯМА ДА БЪДЕ ПЕСЕН!!!!!

# 674
  • Мнения: 36 798
Той Галип все едно, че е осинувил родата на Сабиха
Мами, това пак ми прозвуча предубедено! Що родата на Сабиха????? newsm78 Той помага в случая на Фарук, заради Гюлшен. Гюлшен е годеницата на най-добрия му приятел. Според мен тук помага не толкова заради Сабиха, колкото заради приятеля си. Все пак видяхме колко съкрушен беше Лятиф!
Бризче ти май само ме дебнеш, но да знаеш, че съм свикнала. Капитана не поиска пари от Галип, а каза че ще си продаде лодката за да плати операцията. А от къде ли Галип познава Фарук newsm78, от капитана ли или от Сабиха. И за първи път ли той му помага, преди Гюлшен и капитана още не бяха сгодени. И ако не беше Сабиха аджеба Галип щеше ли да познава Фарук и дали нямаше да го предаде на полицията. Определено ти не харесваш образа Галип, но на мен той повече ми харесва от Сабиха. Въпрос на вкус.

Общи условия

Активация на акаунт