Изтеглят лекарствата за отслабване от аптеките

  • 10 267
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 314
Влез в подфорум "Диети" и ще си отговориш на много ог въпросите  Peace
Пфъ, да взема да се просветя, а?
Ама аз органически мразя диети, даже не съм забелязала, че има такъв подфорум.
Явно подсъзнателно съм го пропуснала.  Thinking

По-добре не влизай там, някои от темите са свещени и все едно влизаш в секта. Гуру-то ще те анатемоса, ако кажеш нещо, което не е угодно.

Аз ще се престраша да разстеля сланините си там.

# 16
  • Мнения: 59
Заленият китайски чай за отслабване ми докара изтъняване на червата в следствие на което се получи скъсване/след дневната доза чай/ и перетонит.Ако някоя от вас все още ползва тази гадост да я спира веднага. Peace

# 17
  • Мнения: 4 120
Не влизай в темите за Дюкан Praynig

За твое добро го казвам!!!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 141
Заленият китайски чай за отслабване ми докара изтъняване на червата в следствие на което се получи скъсване/след дневната доза чай/ и перетонит.Ако някоя от вас все още ползва тази гадост да я спира веднага. Peace

за кой зелен китайски чай става въпрос?

# 19
  • Мнения: 4
Не влизай в темите за Дюкан Praynig

За твое добро го казвам!!!

Що бе. Аз съм влизал там и съм си добре... нищо ми няма....  Simple Smile
Много културни и възпитани момичета има в специално тази тема за Дюкан... Приемат с отворени обятия всички

# 20
  • Мнения: 4 120
Не влизай в темите за Дюкан Praynig

За твое добро го казвам!!!

Що бе. Аз съм влизал там и съм си добре... нищо ми няма....  Simple Smile
Много културни и възпитани момичета има в специално тази тема за Дюкан... Приемат с отворени обятия всички

Шегуваш се, нали?

# 21
  • Мнения: 936
Зелен китайски чай =Инхуа? Вярно ли е?
Никога не съм разчитала на такива лекарства, залагам на движение и хранителен режим. Скоро се ужасих от две мои приятелки. Вечеряхме заедно в китайски ресторант, хапнаха порядъчно, стана им тежко и побързаха да се натъпчат после с такива хапчета за отслабване.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 141
Зелен китайски чай =Инхуа? Вярно ли е?
Никога не съм разчитала на такива лекарства, залагам на движение и хранителен режим. Скоро се ужасих от две мои приятелки. Вечеряхме заедно в китайски ресторант, хапнаха порядъчно, стана им тежко и побързаха да се натъпчат после с такива хапчета за отслабване.

Инхуа не е ли японски чай?

Или аз го бъркам с пуерх?
Мужду другото този пеурх вреден ли е?

# 23
  • Мнения: 4
Зелен китайски чай =Инхуа? Вярно ли е?

Зеления чай си е зелен чай и е МНОГО полезен наистина.
Проблема е че доста хора бъркат истинския зелен чай с един чай т.нар. чай "Сание" който има разхлабително действие и се продава в аптеките пак под името "зелен чай" макар че няма нищо общо с истинския зелен чай. Ето ви тема в която ще ви стане ясно всичко за истинския зелен чай...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360794.0

И едно мнение на потребителка в самата тема:

Цитат
Здравейте! Smile
Прочетох цялата темичка но нещо се обърках та затова да питам Smile
Значи аз около три години пиех редовно всеки ден Зелен чай Сание от аптеката сега от вас разбрах че той няма нищо общо със този който вие пиете.Спрях го в началото на тази година защото някъде бях чела че е вреден и води до лениви и  както тук прочетох тънки черва,пиех го основно за разхлабващ ефект.И сега след като попаднах на тази хубава тема и разбрах всъщност че има истински зелен чай,който е полезен за организма,искам да ви помоля да ме ориентирате какъв е най-добре да си купя,на пакетчета или насипен и съответно  къде да го търся.

# 24
  • Мнения: 936
Инхуа и Пуерх са различни неща. Сетих се за Инхуа, защото ми го бяха препоръчвали за прочистване на организма и заедно с това - отслабване.

# 25
  • Мнения: 0
инфантилна--- Laughing Laughing Laughing :lol:HA ha ha Скъпа, защо си толкова уплашена от Дюканки. Толкова сме мили

# 26
  • Мнения: 4 120
От "шефката" ви, не от вас.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 141
Инхуа и Пуерх са различни неща. Сетих се за Инхуа, защото ми го бяха препоръчвали за прочистване на организма и заедно с това - отслабване.

А пуерх вреден и опасен ли е за нещо?

# 28
  • Мнения: 4 120
Хайде да спрем спама по темата!!
Видях, че Борис ви е пуснал стръвта в темата, няма нужда цялото стадо сега да мине оттук!
peace!!!

# 29
  • Мнения: 4 785
Извинете за безпросветения ми въпрос, но всичките тези "лекарства" помагат ли изобщо човек да отслабне?
Аз не знам що, ама живея с мисълта, че това си е чиста проба шарлатанство, и дори и да има ефект, той е кратковременен, за да започне човек следващата "доза".
Просто не мога да си представя кой се навива да пие такива гадости  Rolling Eyes
Хубаво, че ги изтеглят от аптеките.

Значи преди половин година ми трябваше да се вмъкна в една рокля, а бях с 3 кг. отгоре, имах една седмица. Приятелки ме посъветваха да пия някаква там добавка за бързо сваляне на тегло, бях чела някаква реклама, влязох в аптеката не помня какво ми казаха да търся, нямаше и взех Holiwood Slim, щото разбирате ли звИздите сваляли за бързи поводи с него. Та на листовката му имаше хранителен режим, които беше за закуска - трица, за обед - тревица, за вечеря - чиста водица! Т.е. ако спазваш въпросния режим, определено ще се вталиш бързичко! Аз и без друго не ям много, та реших само с добавката да мина - еми освен, че станах дежурна по тоалетна (извинете, ама...) друг ефект нямаше! Може би ако бях спряла съвсем да ям, можеше да се получи  ooooh! Имам още 1 опаковка, осъзнах колко е безсмислено 7 дневното ми вталяване и облякох друга рокля  Mr. Green Та за мен са пълни глупости, да купиш още една опаковка поне (трябваше да изпия 6 общо, а в едната бяха 3)....

Общи условия

Активация на акаунт