Изтеглят лекарствата за отслабване от аптеките

  • 10 265
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
Доскоро, дори и тук имаше рекламен банер на Alli. Никога не съм употребявала подобни лекарства, но доста се шуми около него, дори по едно време и го изтеглиха от рафтовете с гръм и трясък, заради чернодробни проблеми...

# 31
  • Мнения: X


Няма да забравя случая с едни "вълшебни" китайски хапчета, които се продаваха "под щанда" на едно единствено китайско магазинче в София... Познайте дали услужливите съфорумки не го разпращаха из цяла България с колети... Пък нищо, че се доказаха АБСОЛЮТНО вредните им съставки - имаше хора, които пишеха в темата "Това го знаем, никой не ви кара да ги пиете, не се бъркайте"  ooooh!
Ама ще млъкна, че в "Диетите" има толкова силни групи, че ... рано ми е за форумско самоубийство  Sunglasses

Той случаят си е актуален... поне съдейки по темите в "диетчния" подфорум.

Баща ми обича да цитира Илф и Петров: "Если человек глуп, то это надолго.
Если человек дурак, то это навсегда."  Tired

# 32
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 314
Хайде да спрем спама по темата!!
Видях, че Борис ви е пуснал стръвта в темата, няма нужда цялото стадо сега да мине оттук!
peace!!!

Представих си стадо галопиращи хипопотами.
Дон Борис ли е според теб?

# 33
  • Мнения: 4 120
Не само според мен:)

# 34
  • Мнения: 7
Хайде да спрем спама по темата!!
Видях, че Борис ви е пуснал стръвта в темата, няма нужда цялото стадо сега да мине оттук!
peace!!!
Мммм, този подход го "обожавам", обиждаш някого и когато му дойде ред да отговори, казваш "да спрем дотук, аз не искам да се карам". Подличък е, не мислиш ли?
Но си права, няма нужда да спамим повече.  Отивам си обратно да си блея в стадото. Peace

# 35
  • Мнения: 4 120
Ако съм обидила някого се извинявам. Не говоря наизуст за точно тази тема обаче.

# 36
  • Мнения: 4
Хайде да спрем спама по темата!!
Видях, че Борис ви е пуснал стръвта в темата, няма нужда цялото стадо сега да мине оттук!
peace!!!
Дон Борис ли е според теб?

И аз съм си го мислил това обаче не ми се вярва, честно казано да е така. Оня, Борис, беше толкова отвратителен и гаден, че си мисля, че ако беше се появил предрешен под друго име модките бързо щяха да се усетят и да го изхвърлят като парцал навън...  Sick

# 37
  • Мнения: 4 120
Сигурно неколкомесечното заточение го е преродило. А ...и диетата. Станал е една идея по- добър човек.

# 38
  • Мнения: 25 911
От "шефката" ви, не от вас.

А коя е "шефката"? Простете любопитството на старата клюкарка, ама ми стана любопитно...  Embarassed

# 39
  • Мнения: 5 370
Като цяло знам от лекар от  Ендокринологията, че всяка диета, ограничаваща дадена група храни, е вредна. Имам за сваляне, но смятам за по-здравословно да друсам народни хорца и да мятам краци-ръци на таебо. Противник съм на лекарства и диети.
Важното е, обаче, спазващите диети да са все пак над 18, тоест, предполага се, че ще са достатъчно разумни , за да знаят на какво се подлагат.

# 40
  • Мнения: 347
Крайно време беше .. Имам позната която е 20 години и наистина отслабна с тях но се сдоби и с колит, от който ще страда цял живот.

# 41
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 314
Хайде да спрем спама по темата!!
Видях, че Борис ви е пуснал стръвта в темата, няма нужда цялото стадо сега да мине оттук!
peace!!!
Мммм, този подход го "обожавам", обиждаш някого и когато му дойде ред да отговори, казваш "да спрем дотук, аз не искам да се карам". Подличък е, не мислиш ли?
Но си права, няма нужда да спамим повече.  Отивам си обратно да си блея в стадото. Peace

 LaughingСтига де, не се засягай! Аз съм дебела, трябва да сваля 20 килограма eat
Мис Марпъл е един от любимите ми образи. Party

# 42
  • Мнения: 4 120
Ами сигурно всеки, който се е озовавал в подфорума за диетите има някакви проблеми с теглото си, кой слаб, кой дебел...

Как` Сийка , обещах да не спамя повече:)

# 43
  • София
  • Мнения: 7 215
Важното е, обаче, спазващите диети да са все пак над 18, тоест, предполага се, че ще са достатъчно разумни , за да знаят на какво се подлагат.
Абе за жалост не става така.
Аз що мислите мразя диети? Щото на 15 с една приятелка тръгнахме да правим "японска диета чудо". Егати ужаса беше това. Чаша горчиво кафе сутрин, две твърдо сварени яйца на обед, малко салата и парче месо вечер. Че почти припадах е ясно, ма добре че удържах само седмица, а не две. Едва не се бях разкукуригала на края от тъпите яйца. После 10 години не хапнах такова нещо.  Sick
Пък кафето оттогава си го пия с 3 лъжички захар.
И уж съм била разумно дете като цяло.
Да, ама не  ooooh!
Да не говорим, че дълго време имах гастрит след това.

# 44
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 314
Най-разумно е намалено количество храна и упражнения, ходене, лек спорт.

Общи условия

Активация на акаунт