Флейвър Уейв Турбо Овън и сие - 2

  • 77 995
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Добрич
  • Мнения: 5 450
Mimi_Mihi, у нас картофите са на голяма почит, но аз също не успях да се справя с тях още в началото. Сега стават чудесни, но слагам на един път по около 650 г. /тегля си ги преди да ги обеля/. Пека ги на горната скара за 20 мин. на 250 градуса без разбъркване в нещо като сито с голям диаметър. На една доза слагам около 2 с.л. олио.

Успех и не се отказвай!

# 736
  • Мнения: 2 957
Аз във фурничката приготвям само бланширани.Стават супер, вкъщи много ги харесваме.
Слагам ги в един метален, мрежест съд и за около 20 мин, няма значение на каква скара.
Вкуса им после наподобява на рестарантските картофки от едно време:)

# 737
  • Мнения: 4
Благодаря за отговорите  bouquet, сигурно проблема е в самите картофи сега пека едни с кренвирши като преди това ги задуших малко с водичка , ако и този път не се получи както трябва значи е от картофите.Толкова ми се иска тази тенджерка да не се окаже поредната ненужна вещ, защото вкъщи мъжа ми още гледа с недоверие на нея и казва че съм се прецакала с парите. Cry

# 738
  • Мнения: 2 957
Картофите не са единственото нещо което можеш да приготвяш вътре, така че не е ненужна вещ, споко;)
Аз от както я взехме фурната си почти не ползвам.Само за манджи.

Има нова тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=536855.0

# 739
  • Мнения: 0
Моите скарички са си като нови и много лесно се мият. Няма нужда да търкам. Засега и капака ми е чистичък. Докато е топъл и си го минавам със гъбката и нямам нагар.
Аз днеска готвих пос
здравеи искам да попитам може ли за някоя рецепта че аз ми го дадаха от скоро и незнам какво може посничко да се зготви

# 740
  • Мнения: 13
Здравейте търся упътване за Конвекторна фурна MyDomo HC-B11

# 741
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 985
Не е голяма философия. Като всички останали от този тип уреди е. Пробвайки ще откриеш колко време и каква температура са необходими за да станат нещата по твой вкус.

Общи условия

Активация на акаунт