Дюкан отново ни зове - подготовка за море - 231

  • 31 624
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Честит празник българи! newsm18 newsm18 newsm18 и честита ни нова темичка Hug Hug HugАз няма с какво да се похваля до вчера 2 месеца направих с Дюкан и резултата е -10кг.от една седмица не съм мръдвала,а и МЦ трябва да ми дойде,а закъснява винаги ми е бил нередовен,та от това ще е и задържането така мисля!Приятен и режимен ден на всички и много минусчета.

# 16
  • Мнения: 110

Да ни е честит най-светлия празник!
ВЕЩИ,за пореден път  bouquet  bouquet  bouquetНа 2 стр.дано повече килца падат!

Последна редакция: пн, 24 май 2010, 11:09 от vesito5

# 17
  • Мнения: 0
  добро утро и  честит празник на на всички българи!:2bg2:       
       

   от ниаколко дни търсиа ресепта за замразени миди,но не намерих нищо подходиащо за ПЗ-дните.Помогнете ми,моля newsm17,че ''сакровището''вече ги санува. Laughing

Пожелавам спорна и отслабваща седмиса на всички! smile3525
















# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Честит празник на всички!Нека да ни е светло и празнично в душите,така както е светъл 24-ти май!
Честит празник на всички учители!Да сте ни живи и здрави и да оцелявате сред всички нападки и критики,насочени към вас.Във вашите ръце е бъдещето на България!
 Тедката,ами ти изобщо не се различаваш от абитуриентите.Изглеждаш супер добре!Браво! Hug
Момичета,имам един въпрос - ще си правя ципура на фурна с морска сол.Видях я в кухнята на Звездев.Слагам отдолу в тавата 1кг сол,на така полученото канапе нареждам две ципури/без да се чистят от вътрешности/и отгоре покривам с втория кг. сол.Та не разбрах колко време се пече и после как се изчиства от солта?А ми е чудно вътрешностите после се чистят или ...какво?
 Моля старите кулинарки-дюканки "светнете" ме по тези въпроси!Благодаря! Hug

# 19
  • Мнения: 168
Честит празник и в новата тема.
Аз си заплювам да съм по бански,омръзна ми от палатки не,ами цели шатри. Joy
И сега се сетих нещо да ви питам - разбих извара,мащерка,малко сол и 2-3 гъби на прекрасен крем,излиза доста по - евтино от Екскуиза,а пък и на мен ми харесва повече.Мислите ли ,че мога да приема гъбките вътре като подправка и да си мазвам от него и в П дните,с уговорката,че съм използвала 2-3 гъбки и много извара и това количество ще го хапвам поне 10-тина дни? newsm78

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен момичета тъкмо веднъж и аз да се запиша на 1-ва страница и компа реши да зацикли ама нищо и на втора става.ttedkata изглеждаш прекрасно в роклята.При мен нещата са стабилни стъпих твърдо на 73 кг момичета правете ми място на 6-та пейка идвам с гръм и трясък Joy Joy Joy.Вчера съм излочила 7 литра вода ама какво да правя като ми се пие аз и преди не падах по-долу с водата все сия лоча по много още от дете.Да ви кажа от като събрах и изхвърлих всички продукти които съдържаха аспартам и вече не ги ям се чувствам много по-добре изчезна отпадналостта която имах не ми се мотае главата и се чувствам много по-свежа.Вещи благодарство за новата тема ама аз си купих нов бански преди да отслабна и сега май ще ми трябва нов старият ми седи като палатка(щото е цял де) ама новият ще е бикини hahaha hahaha hahaha hahahanikanka азмидите ги ям само на салатка защото не ми харесват на вкус инъче изчиствам ги добре нарязвам лук и чесън един домат и една прясна червена пиперка малко магданоз соли оцет или лимон.Същата салатка може да си спретнете и със сварена бяла риба може и всякаква де за П дните само с малко лук( на рибената салатка не се слага чесън) става страхотно вкусно.Приятен и отслабващ ден на всички и много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug HugЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ  bg bg bg bg bg bg bg bg

# 21
  • Варна
  • Мнения: 276
добър дееен! Grinning

честит най-светъл празник!

Тедка, страхотна рокля, изглеждаш зашеметяващо!  bouquet много ти се радвам и възхищавам! постигнала си страшно много!

Вещи, благодаря за новата тема!  bouquet

# 22
  • Мнения: 0
Пиша си аз,а написаното не си го виждам,дано този път да стане Simple SmileКачих няколко снимки в подписа ми,за да добиете представа за мен,престраших се най-накрая.Рядко пиша,но ви чета редовно,продължавайте все така да давате кураж на такива като мен.Благодаря ви,че ви има Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 2
danchoti то тука страшно няма бе това е форум за закръглени мацки дето отслабват не е форум за кльощавелки я.давай смело напред ние сме с теб  Hug Hug Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 194
Я един много бърз въпрос от мен.
Вчера гледах постната картинката на Exquisa 0,2 fitline
и беше тази
не успях да намеря точно същата newsm78
в нашата билла открих тази
Имали голяма разлика м/у двете?? На втората пише 20g - 12kcal < 1% GDA, и ми се наби на очи че съдържа обезмаслено сирене, сол, две Е-та и ЦИТРУСОВИ ФИБРИ newsm78 newsm78
Взех от нея, но ако не е подходяща да я слагам в хладилника в на децата и на мъжо рафта ()станахме като Биг Брадър Фемили - всики си има етаж, само още не съм ги надписала Laughing)

П.П. от кога м/увпрочем я вкарахте в менюто си?? Че "VIII. Обезмаслени млечни продукти - имат ограничение до 1 кг дневно!!!
кисело мляко 0,1%, извара и сирене Excuisa FitLine 0,2%
Важно: В България няма достатъчно обезмаслени сирене и кашкавал, затова не са позволени в първа и втора фаза!!!!
"  от първа страница мн ме озадачи

# 25
  • Мнения: 972
Вещи,  bouquet

Хайде да се похваля с новата си лентичка! reverance reverance

# 26
  • Мнения: 32
в хладилника в на децата и на мъжо рафта
И ние у дома уж имаме такова разделение, но често се оказва, че някой си хапва и от моето рафтче  Joy Joy Joy

Поздрави на всички   bouquet
Не винаги намирам време да пиша, но се старая да ви чета редовно .

# 27
  • Мнения: 52
 Здравейте дюканки. аз съм бивша такава. от днес почвам отново с Дюкан. преди 2 години бях 4 месеца стриктна с диетата и свалих 21 кила.бях много щастлива от факта че всяка парцалка ми ставаше и се чувствах страхотно. нямах воля да ги запазя и сега съм хипопотам с 75 кила живо тегло.УЖАС newsm45 newsm45 smile3514 smile3514 smile3514 ОХ, дано и сега ги смакна тия кила.

# 28
  • Мнения: 4
ОХ, дано и сега ги смакна тия кила.
То хубаво ще ги смъкнеш ама проблема не е да се смъкнат килцата а да се задържат. Щото с Дюкан всеки може да смъкне доста килограми, въпроса е обаче после дали ще ги задържи. Така че не мислете как ще смъквате килограми а мислете после как ще ги задържате... Имам чувството че 90% от хората тук не разбират че проблема не е в смъкването на килограми а в задържането им после. Ето защо всеки втори пост започва така....
Цитат
Здравейте дюканки. аз съм бивша такава. от днес почвам отново с Дюкан. преди 2 години бях 4 месеца стриктна с диетата и свалих 21 кила.бях много щастлива от факта че всяка парцалка ми ставаше и се чувствах страхотно. нямах воля да ги запазя и сега съм ....
и т.н. и т.н..... едно и също всеки път....
Колко пъти смятате че можете да сваляте, качвате, пак да сваляте и после пак да качвате ... едва ли е безкрай....

# 29
  • Мнения: 39
Здравейте  момичета,
да се похваля днес кантарчето ми регистрира -1кг.Много съм горда Grinning
Този уикенд имахме едно голямо събиране с тайфата и удържах на всички изкушения,нали си представяте какво имаше..... Joy
айде весела и успешна седмица,днес съм застанала  над котлоните и фурната,та всички да са доволни  chef

Общи условия

Активация на акаунт