В Зоната килцата намали и здравословно се храни!!- 2 част

  • 84 561
  • 516
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 0
 newsm10 , аз днес също лунувам  Simple Smile, успех на всички!

# 466
  • София
  • Мнения: 618
Хайде още една лунуваща на айрян  Grinning
При мен имаше 10 дневно задържане на килограмите, но вчера кантарчето отново мръдна  newsm44

# 467
  • Мнения: 0
Може ли да се прилага Зоната при бременност ?

Това е хубав въпрос!Знам,че може при кърмачки,предполагам,че и при бременни става,може би ще трябва да увеличиш блоковете.Ако някой го е чел някъде,моля да напише със сигурност,дали е така. Thanks! Hug

# 468
  • Мнения: 2
Здравейте момичета!!!!!!!
Аз също ви чета редовно,но пиша рядко.Днес се присъединявам към вас само на айрянче, за сега успешно  Heart Eyes

# 469
  • Мнения: 31
 Хапвали ли сте кебапчета или кюфтета и ако да - как си ги смятате?

# 470
  • Мнения: 493
Здравейте!
Каква съм патка...аз забравих за луната.
За кебапчета и кюфтаци ...незнам, немога да помогна.
Днес(пиша..нова съм да не бъркам)
Обяд - обез. кис.мляко - 1бр и 2 ч.л. семки - 2бл.
Следобяд - праскова - 200гр + 35гр сирене + 35гр кашкавал - 2бл.
Вечеря - огромна салата домати + краставици + 70гр сирене + 30-40 гр пържолка - 3бл
и на закуска имам един блок - общо -8бл

# 471
  • Мнения: 493
Моля за помощ..
Имам броколи..смятам да направя крем супа и естествено да е съобразена с Зоната, бихте ли помогнали с рецепта...гледах  я някъде..ама не мога да намеря рецептата.
Определяно, ще е полезно да има и тема само с рецепти..дано някои направи и каже някоя друга..

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 22:51 от Дандулина

# 472
  • Мнения: 50
Емиии кюфтаците и кепабчетата, ги смяташ на око Simple Smile.
2 от тях са ти 3 блока, поне аз преди така си ги смятах Simple Smile.

Днес съм на закуска 3,6 % Герма кисело мляко Simple Smile

Напоследък не съм въобще в Зоната, но имам яко притеснения и слабея главоломно. Вече съм към 51 кила и дрехите едвам ми седят, като на закачалка съм Simple Smile. Старите дрехи поне ми стават, набутах се във всичко, в което преди не можех и вече гледам да не слабея, че много ще ми стане.

Мисля обаче пак да съм си в зоната, но някакси да гледам да имам и П и В и М, без да определям точни блокове, или да меря, на око.
Решила съм ако не с друго със всяко ядене сирене, то върви на всичко Simple Smile.

Обаче трябва да ям повечеко, че не искам да слабея повече. Общо взето на шега, на майтап, си отслабнах почти 7 кила Simple Smile.

Успех на всички   bouquet.

# 473
  • Мнения: 493
 Jana d' Ark, за колко време ги свали и по колко блока си хапваш?

# 474
  • Мнения: 50
Еми към 2 месеца бях в Зоната, може и 3 да са били, и сега от месец някъде не съм в нея( или по скоро ту съм в нея, тъ не съм).....горе долу около 3,4 месеца и свалих 7 кила. Като се има на предвид, че аз на ясяко ядене и хляб си ядях и всички храни оцветени в червено Simple Smile, картофки и т.н.

# 475
  • Мнения: 493
Браво супер резултат!
На мен ми се отрзява добре Зоната, смятам да ми стане начин на живот(надявам се). И мъжа ми е на Зоната и ми е лесно, готвя и правя всичко Зонално и е по лесно...
Надявам се темичката да живне и да си споделяме резултатите, размислите и страстите Laughing
Закуска - 1фил. истински хляб с 4 зърна и 1 яйце - 1бл

# 476
  • Мнения: 248
моми4ета и аz съм тук , 4ета ви , но при мен няма нови реzултати, продължавам в zоната, макар 4е еи ме на седя и ям zдравословно корнфлеикс с 6околад Mr. Green, но коли4ествата са наистина малки, а и днеска 6те карам на кис.мляко маи, zабравих да си вzема кутииките с храната ooooh!, а около работата ми няма ни6то раzумно zа ядене #Cussing out

хаиде хубав ден  bouquet

# 477
  • Мнения: 2
Здравейте,момичета  Hug И аз съм от "старите" кучета,ако може така да се нарече,обаче и аз само чета,защото няма какво да кажа.Таа за 3 месеца какво да кажа за Зоната-в началото много се смеех като казваха,че глад не се усещало,защото аз все си бях гладна,обаче явно организмът първо трябва да се адаптира,защото сега когато имам дни на "незоналност" усещам адско стържене на стомаха и си викам "Нещо не е наред",а после се сещам,че не съм в Зоната  Laughing  Когато се храня както трябва ми е някак спокойно и аха- да огладнея и пак идва часът за манджааа Grinning .Та това,дето уж е глад,то е старият навик все да дъвчем нещо,с който и сега се боря Rolling Eyes  И това е,килограмите ми още са 50,няма смъкване,но ще се боря докрай,ако ще да ми отнеме една година  box

kokonito , Дандулина , zika , svetli4ka_al , много успехи и минусчета ви желая  bouquet
Jana d' Ark ,завиждам ти от сърце Simple Smile

# 478
  • Мнения: 493
Пиша си менюто...ама пишете и вашето та да взимам идейки Peace
Обяд - салата домат+краставица, сирене-35гр, шунка-28гр - 2бл
Вечеря - домати-450гр + 220броколи +35 сирене и риба на скара(херинга) около 80гр(мазнинка от рибата и сиренето) - много добре ми доиде
Общо за днес 6 бл ми се събират май newsm78 , може и да хапна преди лягаме 1/2 кис. мляко с семки

# 479
  • Мнения: 191
Поздрави и от мен .Днес много лошо ми се получи- цял ден на 2 блока  и чак преди 1 час   си хапнах още 4.Ама нямах възможност  за хапване . Така ми стана тежко и мързеливо и топло .....Иначе качените  2 кг .на морето вече си ги свалих - за 3 дни. Бравос  и  си пожелавам  все така !

Общи условия

Активация на акаунт