ОСМОКЛАСНИЦИ- последна випускна ІІ

  • 25 179
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 740
Успех на седмокласниците днес! Hug
Хайде, чакаме хвалбите!

Пиги, много е хубава Валя! Много късмет да има!

Нашите снимки още не са минали през цензурата, ама нищо - така по-дълго ще си имаме тема за забавление. Сашко е много щастлив от бала си. Първо бяха в Шератон, после класът се е разделил по интереси - в Син Сити и в Бар на края на велената, а накрая са се събрали на караоке. Аз ходих на изпращането в училище преди ресторанта - нямаше пияни, нямаше изцепки, напротив, децата бяха много ведри и въодушевени по един младежки и приятен начин. Дори и тоалетите не бяха много претенциозни - повечето момичета бяха с официални, но не претрупани рокли, младежите - в костюми без изхвърляния. Сашко беше със сако, дънки, риза без вратовръзка и шапка. Изцяло той си избра тоалета, дори обувките си купи вечерта преди бала (цитирам: "Е какво толкова ми даваш зор, обувки да искаш по магазините!"). Впрочем, кака му ни разказа, че не пропуснал да си направи шоуто в магазина - мерил, мерил, накрая си харесал един чифт и казал на продавачката: "Завийте ми две за вкъщи". Аз харесвам този празник, въпросът е да не се изхвърля човек и да не губи мярката. Сега като си направя сметката - около 400 лв. беше целият тоалет на младежа, 180 за ресторанта, около 300 - за гостите вкъщи (поканихме роднини и приятели, на коктейлен принцип с домашно приготвено меню, нямаше никакво напрежение и се получи много приятно - и времето се случи прекрасно, та бяхме предимно на двора). Ами май това е. Абитуриентът - щастлив, родителите - горди и доволни, какво повече. Не сме си ипотекирали жилището, за да се покажем каква голяма работа сме. То и кой ли обръща внимание в суматохата на всеобщата еуфория. Mr. Green

П.П. Темата за възрастта в мое присъствие е неприлично да се повдига! Ха, по този повод - една скорошна случка. Преди две седмици имам среща с млади читатели в Сливен. Едни второкласници - големи сладури! Питат едно, друго, трето - и по едно време една госпожица вдига ръка: "А Вие през коя година сте родена?"  hahaha "Ох, казвам, не питай! Някъде около средата на МИНАЛИЯ век!" Този път не ме питаха дали когато съм била малка, още е имало динозаври, но следващия път - като нищо.

# 61
  • Мнения: 413
КЪСМЕТ И УСПЕХ НА СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ!

# 62
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз искам да пожелая успех на седмокласниците и здрави нерви на майките им  Hug

# 63
  • България
  • Мнения: 2 164
Кабо Алма rotfImbo!

# 64
  • Мнения: 281
Късмет и успех на всички седмокласници. На мамите стискам палци за да устискат.

Е мами на абитюренти, как се чувствате сега? На мен ми беше тъжничко на бала на синчето. Тайничко си поплаках. Изведнъж го видях голям, пораснал, мъж. Ние нямахме гости на бала му. Той така поиска, а и не разполагахме много. Само племенника ми беше, но той си ми е третото бебе.

В началото и моето синче не искаше бал. Да ама не. Аз бях безкрайно против. Казах му да отиде, пък ако не му хареса татко му ще го вземе. Бала му беше на Боровец. От ресторанта през 1 - 1.5 ч се обеждаше да каже колко му е хубаво. Само фотото му откраднаха тогава и много съжаляваше за снимките, които са останали в апарата. Приятен или неприятен бала е един спомен и според мен всеки трябва да мине през такива спомени за да не съжалява.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 634
Кабо Алма, радвам се че сте изкарали толкова хубаво! Hug

И все пак,.. кажи на цензурата да побърза  Mr. Green

А последното изречение - П.П. - все едно не съм го прочела  Crossing Arms
 Stop Ти изглеждаш страхотно! Peace
Ама.. едно врабче ми каза, че тази сутрин си била в предаване по телевизията - май по канал 1? ..  Thinking Да или не?  Joy

За баловете - навремето майка ми събра около 80 човека на моя бал!  Laughing
Беше невероятно весело! Къщата гъмжеше от хора, всички стаи бяха превърнати на ресторантски - легла, мебели - всичко изнесено, само маси и столове (взети от съседите)  Laughing Голя, голям купон!  Изкарахме вълшебна вечер в японския! На сутринта - боси по тротоарите  hahaha
След бала - около 4,00 часа , доведох половината клас у нас! Майка ми тъкмо беше поприключила с миенето и подреждането  Simple Smile
Иначе тоалетите ми и за двете вечери бяха прилично официални и даже след това си ги обличах за по-официални случаи.

А за след 4 години - ще се съобразя с желанието на детето  Peace
Знам ли каква мода ще дойде?
Сега някои си правят екскурзии вместо да дават пари за скъпи куверти, аз съм за!
Живи и здрави да са всички!  Hug Ще му мислим като дойде!


# 66
  • Мнения: 310

 Лейди, това с екскурзиите много ми хареса ама кой ле ще ме пита. Наистина в тези интензивно променящи се времена и нрави кой знае какво ще бъде след 4 години.

# 67
  • Мнения: 7 162
Кабо Алма, децата все пак са били тактични и са те попитали за годината на раждане, а не за века? Joy
Надявам се, разбираш шегата ми. Peace

Успешно кандидатстване на абитуриентите. Предполагам, че предстои такова.
Ние сме с вас! Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 1 266
Ехо, 7-ми клас!!! Дайте отчет! Текста за преразказа е написан безобразно - в него има сегашно, сегашно историческо, минало свършено и минало несвършено време; паразитни думи и пунктуационна грешка. Фолклорният език е друга тема. Е, това ли можаха да изнамерят от МОН да дадат на децата? Аз съм сигурна, че те са разбрали смисъла и са го преразказали правилно, но не разбирам защо им дават такива безумно написани текстове. Успех!

# 69
  • Мнения: 910
какво да ви кажа ,теста е ужасен -забиват ги направо милите,сякаш си отмъщават за нещо ,а за този незнаен никому автор -не е вярно пак се е знаело в частно школо и случайно точно на този текст са правили преразказ ,как ли става това ,моля някой да ме светне ,щото и пликовете пред мен отвориха и организацията на изпитите видях съвсем отблизо ?!!?Значи инфото си тече и изтича независимо от усилията на квестори ,директори ,преподаватели ,от много по-високо ниво !!!

# 70
  • София
  • Мнения: 339
Здравейте момичета! Загубих ви напоследък. Нямам време и настроение, но това е временно. Успех на СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ! И поздрави на порасналите деца на Кабо Алма и Зла Гад. Момичето на Зла Гад е прекрасна - елегантна и секси.  Като знам моето гардже каква е суета, просто не ми се мисли....Но има време дотогава - за 4 години хората се променят, особено в тази възраст.

# 71
  • Мнения: 910
до всички осмокласни мами : помните ли миналата година,като излязоха резултатите от БЕЛ и Мат ,веднага ли излезе статистиката,днес от МОН обявиха ,че резултатите ще видим на 11.06 ,а общото класиране -да ,точно това бяха думите по БНР ,на 14.06 ?

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Статистиката излезе няколко часа след резултатите.
Класирането - поне седмица след резултатите.

# 73
  • България
  • Мнения: 2 164
След като излязоха оценките имаше 2-3 дни за подаване на документи за класиране и след това още няколко за класирането по училища. Не съм сигурна 100% /все пак пак не съм си пила Гинко прим Wink/ , но горе-долу така се движехме.

# 74
  • Мнения: 7 162
След като излязоха оценките имаше 2-3 дни за подаване на документи за класиране и след това още няколко за класирането по училища. Не съм сигурна 100% /все пак пак не съм си пила Гинко прим Wink/ , но горе-долу така се движехме.


Статистиката излезе няколко часа след резултатите.
Класирането - поне седмица след резултатите.

Малее, аз нищо не помня! ooooh!  bouquet
Явно е имало от кого да се информирам.

Общи условия

Активация на акаунт