ОСМОКЛАСНИЦИ- последна випускна ІІ

  • 25 206
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 2 045
ДА знам моята се явява по италиански.

# 721
  • София
  • Мнения: 339
И моето е свършило - започнали са малко по-късно. Каза, че са правили подобни т.е. не е нещо стряскащо, но ще видим резултатите.

# 722
  • София
  • Мнения: 1 634
FireLite, видях го този гол фен в темата за концертите  Laughing http://eropampero.multiply.com/photos/album/3/#photo=1



 smile3502 Отпред беше по-як!


Опаа.. !
Момичета,  Wink  Много интересни снимки и коментари! Mr. Green

# 723
  • Мнения: 2 716
И Лили беше в скайп в 8.30 сутринта  newsm78 и каза, че излизала след 10 минути...
То важно нещо имало....

Пръдлииииииииииииииииииииииии няма тема за вас до края на 8-ми клас  smile3534

# 724
  • София
  • Мнения: 1 634

...... няма тема за вас до края на 8-ми клас  smile3534............

 hahaha Знаток, може да не е само една   Mr. Green
'айде не бъди скръндзЪ!
пУсни поне още една де!  Laughing

 Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 339
Най-после видях снимките от последната мини-среща. И изводите ми са: това са най-сериозните представителки на иначе многобройната ни група - а Зла Гад държи първенството щом и половинката е придумала; всички сте кат" осмокласнички; нахранили сте козичките - да не ги мислим; Знаток има фен-клуб в П-к (с това голо пъпче - даже са малко); тийн-групата е малко отегчена (може би) и "снахите" са малко; Дороти се е справила супер с фотото, Нощното пиле, дива и душко са пълен релакс . Това е на бърз поглед. По-подробни анализи-друг път.

Знаток, ти с туй детЕ само по скайп ли си говориш. Е това е модерна майка! smile3534

# 726
  • България
  • Мнения: 2 164
 Знато с теб мнооооого отдавна сме се разбрали, че не ти прилича да си лоша!  smile3533
 Мисли трета поредна тема, че за една седмица можем да изпишем и 20 страници  Joy Joy Joy

# 727
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Коментар на моя - лесно и успешно  Rolling Eyes .



Качените от мен снимки са от Знатока и мен общи.

# 728
  • България
  • Мнения: 2 164
 Моята беше излязла рано-рано. Каза, че дори се била забавила  newsm78
 Няма да се изненадам ако тестът действително е бил лесен. Забелязвам, че тази години МОМН се опитва да демонстрира, колко е цъфнала и вързала образователната система по време на новото правителство.... Mr. Green

# 729
  • София
  • Мнения: 1 634
......Забелязвам, че тази години МОМН се опитва да демонстрира, колко е цъфнала и вързала образователната система по време на новото правителство.... Mr. Green

 Peace +1  !

Имаше една интересна статия:"Седмокласниците изведнъж поумняха!" - съпоставка на резултатите от миналата година и тази ,..  ooooh!

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 2 045
Кажете кога трябва да излезнат резултатите от изпитите днес?Иначе вече тестовете ги има като и верните отговори в саита на МОН.И кой ще ги проверява?

# 731
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 614
Кажете кога трябва да излезнат резултатите от изпитите днес?Иначе вече тестовете ги има като и верните отговори в саита на МОН.И кой ще ги проверява?

Според информацията от ученичката, утре ще излязат резултатите.

# 732
  • София
  • Мнения: 1 634
slavei4e , в кое училище сте  Hug

Аз мисля, че в училището ще се проверяват  Thinking

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 2 045
А кой ще ги проверява?

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 2 045
ЕГ" ИВАН ВАЗОВ"-Пловдив

Общи условия

Активация на акаунт