ОСМОКЛАСНИЦИ- последна випускна ІІ

  • 25 206
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 123
Беше жестоко, невероятно, нечовешко  dazzler1
Дъжд ни валя, град ни валя, но емоцията е незабравима   coolcool

Надявам се, че днес учениците ще се справят отлично с изпита Peace


Metallica са богове! Party  coolcool

Страшен концерт, мега як!  superuu superuu

По време на дъжда един тип се беше съблякъл чистак гол, по кубинки и подскачаше по терена, после се просна по гръб с разперени ръце и крака. Яд ме е, че не се сетих да го снимам.

Децата са харесали и Anthrax, Megadeth и Slayer, но Metallica са класика и са разбиващи!  superuu  superuu superuu  superuu

Довечера пак!  superuu superuu

Ще го видим днес ученика с изпита.  Mr. Green Сутринта му връчих една немска книжка и му разправям: " прочети няколка странички преди изпита да се настроиш на немска вълна" Mr. Green За Rammstein имам в предвид!

# 706
  • Мнения: 1 123
Ели, много здраве, щастие и късмет на малката ти принцеса!


 nbirthday

# 707
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 614
FireLite, видях го този гол фен в темата за концертите  Laughing http://eropampero.multiply.com/photos/album/3/#photo=1

Иначе публиката беше невероятна   superuu

Приятно изкарване довечера   superuu Аз нямам сили  Laughing

# 708
  • Мнения: 7 164
Хей, момичета, много ви се радвам за този концерт. Браво, че сте имали страхотно преживяване!  bouquet
Аз не се вписвам в такъв вид емоция- шум, тълпа и "куфеене" и добре, че никой от домашните не се напъва да ходи на подобни концерти.
Иначе музиката снощи се чуваше от нашия апартамент при затворена врата на терасата. Rolling Eyes
Живеем близо до Парк-хотел Москва.

Гледам, набижаваме "Последна випускна-3" тема. Laughing

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
FireLite, видях го този гол фен в темата за концертите  Laughing http://eropampero.multiply.com/photos/album/3/#photo=1

Скубиду, благодаря, че го сподели с нас!  hahaha
Можехме и ние миналата година след изпитите така да си покуфеем, ама кой да се сети!

# 710
  • Мнения: 1 123
FireLite, видях го този гол фен в темата за концертите  Laughing http://eropampero.multiply.com/photos/album/3/#photo=1

Иначе публиката беше невероятна   superuu

Приятно изкарване довечера   superuu Аз нямам сили  Laughing

След като дъждът спря, този тип си извади от едно пликче надлежно сгънати сухи дрешки и си се облече. smile3503

 smile3502 Отпред беше по-як!

Скубиду, аватара ти е маняшки!

# 711
  • Мнения: 324
Елица честит ви празник. Много усмивки в този дъждовен ден.


# 712
  • Мнения: 1 123
Хей, момичета, много ви се радвам за този концерт. Браво, че сте имали страхотно преживяване!  bouquet
Аз не се вписвам в такъв вид емоция- шум, тълпа и "куфеене" и добре, че никой от домашните не се напъва да ходи на подобни концерти.
Иначе музиката снощи се чуваше от нашия апартамент при затворена врата на терасата. Rolling Eyes
Живеем близо до Парк-хотел Москва.

Гледам, набижаваме "Последна випускна-3" тема. Laughing



Аз съм за убиване, но сега забелязвам, че най-малкото ти детенце е на три.


Млада, хубава - споко, имаш време! Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 7 164
Аз съм за убиване, но сега забелязвам, че най-малкото ти детенце е на три.

Ще куфея в предпенсионна възраст!
  superuu  superuu  superuu

# 714
  • Варна
  • Мнения: 262
 Синът ми се обади  сега те свършили теста по английски , каза направих го , не беше труден ,
съчинението е писал за лятната ваканция около 135 думи .
Той е доволен ще видим резултата после   Rolling Eyes


Сега почиват и после втора смяна са на училище   #Cussing out

# 715
  • Мнения: 475
Някое дете не се ли обади от това НВО /начално военно обучение  hahaha hahahahahaha/
Толкова пък да пишат newsm78
На изпита за прочутите Лайстунг /ще ме извините, ако съм го написала неправилно/ свършиха за 1-1.30ч  Thinking, а сега ............

# 716
  • Мнения: 475
Обади се, общо взето същите общи приказки.
Резултатът ще покаже!

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
И моето се обади, че са приключили. Коментарът е - Като излязат резултатите, ще стане ясно дали е бил лесен...

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 2 045
По какво се явяваха вашите деца?

# 719
  • Мнения: 475
Изпит по езика, който са изучавали цяла година

Общи условия

Активация на акаунт