КГБ = Клуб на готините баби - 97

  • 28 297
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10
Здравейте,момичета!

Аз от два дена съм по магазини,борси копуваме материали за ремонта.Още не съм си избрала модел и цвят на кухненското озавеждане newsm78
Голям студ е при нас Mr. Green

Танче,честита ти хлебопекарна със здраве да си я ползваш Peace

Да ви кажа за градинските соларни лампи.Аз ги имам от три години и съм много доволна,два комлекта по 6 броя.

Янче,единия комплект лампи синът ги купи в София от Практикер за 20лева,другият ни е подарък LaughingТака че не са скъпи Peace

Айша,въобще не събират комари защото светят слабо и светлината е неонова а не ярка Peace

Изнесох ви голяма лекция Joy

Ето ви снимки на лампите,вечер създават голяма красота на градината.
http://media.snimka.bg/6142/018540256.jpg
http://media.snimka.bg/6142/018540265.jpg

Желая ви приятна вечер!

# 676
  • София
  • Мнения: 4 179
Танче,честита ти хлебопекарна и от мен! Браво на теб - речено - сторено! Със здраве да си я ползваш и някой ден и нас да почерпиш. Макар и виртуално. Влез в темата за питките - какви красоти майсторят мамите, ума ми взимат.
Светле, смея се на вицовете. Тези не съм чувала  Joy
И тук е студ, но поне не вали. Моите са взели дъждобраните за концерта, след дъжд-качулка, ама нейсе. Айща, и мойте са такива-не слушат.

# 677
  • Мнения: 77
Айша, Наде, Римар, благодаря за пожеланията!
Още втасва хлебчето, има  цял час докато се види резултата! Друг път по от рано трябва да се заложи, за да стане навреме!
Много сме смешни, всеки ходи и наднича до къде е стигнал процеса! Joy

Наде, точно такива бяха лампите които видях. Значи от три години ги имате, а виж аз колко късно научих за тях!
Както писах, не че имам къде да ги поставя, ама........

Тази вечер нета е отврат, бавен, бавен......къса ми нервите!  #2gunfire

До после!



                                                                  Joy Joy Joy Joy Joy
                                                          



# 678
  • София
  • Мнения: 16 192
Римар, като измръзнат ще прочуват.
Ние тази вечер сме облечени дебело. Поне за това не се притеснявам.
Ако хване и предпоследното метро и се прибере бързо - ще спя спокойно.
А Аненце даже се е уредила да бъде охрана пред сцената. Та я хранят и поят и ще и платят по 30 лв. на ден. Оправно детенце  Laughing
Танита, бухвай ги лампите където ти хареса - няма смисъл да седят в гаража.

# 679
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 Танче, аз нали ти знам разположението,та наистина се замислих къде би могла да ги слажиш тези лампи.Може би съвсем в края на градинката ти. пък и долу край беседката може да откриеш по-светло местенце.Мерак да има! И честита ти хлебопекарна! Като ти дойда на гости (някога!) вече ще си й свикнала!
Наде, много добре стоят в градината! Може и аз да си взема.
Марсиииии, има ли в Русе Практикер? Знам,че има Технополис, ама Практикер newsm78 Трябва да питам Галена или зетчето.
Светле и аз се смях на глас на вицовете! Особено ми хареса първия Joy Joy Joy То бива,бива,ама чак пък толкоз Joy

# 680
  • София
  • Мнения: 1 755
    Здравейте,момичета!Днес  ми беше много студено,бях леко облечена.Сутринта валеше много силно,та взех един голям чадър.После цял ден ми пречеше.
    Танита,честита хлебопекарна! Ще и свикнеш,всеки път все по хубави питки ще прави.
    Светле,благодаря за вицовете,посмях се!
    Шпунц,свари си оризена вода!
    Гъбке,поздрав специално за теб-http://www.youtube.com/watch?v=CjhNWAo6DN8&feature=related
    Приятна и лека нощ!

# 681
  • Мнения: 77
Янче, Яге, благодаря за пожеланията!

Хляба стана разкошен, толкова втаса, че стигна до прозорчето, дори се пукна отгоре като кекс! Ама то не е хляб, а кифла! Почти го изядохме тримата, Бори, Дилянка и аз. Дядо Стефчо не вечеря толкова късно и отказа. Ядохме топлия хляб със сирене, с мерудия, със салам-закуска и с халва! Joy
Чудесен хляб!
Ще потърся рецепти, за други видове, но първо да се справя с обикновенния.


Л  Е  К  А      Н  О  Щ !

Заповядайте на топъл хляб от хлебопекарна и сирене

        

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 20:01 от Tani-ta

# 682
  • София
  • Мнения: 16 192
Танита, отличен 6  за първия хляб.
В готварския форум има цяла тема -  машина за хляб и рецепти.
Поглеждай там от време на време.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=503936.0

# 683
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327

 ДОБРО УТРООООООО!
Момичета, днес съм именичка та да почерпя.Да започна с кафето:

                                     

                                 

И за малко по-късно:




Аз днес ще ходя в Кубрат,че не съм си платила М-телския тел. и вчера ми го изключили. А майка си само от там я чувам и нали сега е в Троян - ще има да се чуди какво става и защо не се обаждам.Ама и тези от М-тел веднага пък изключват. #2gunfire От Глобул изключват поне само изходящите за определено време.Но като се върна по обед съм тук!

ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ, ако и да е дъждовен!

# 684
  • София
  • Мнения: 1 755
Янче,честит ти имен ден! Да си здрава и щастлива,да си носиш името с чест! Кое ти е на сърцето-да ти идва на главата!


     Момичета,честит Еньов ден! Да пийнеме чайче от лековити билки!

# 685
  • Мнения: 2 023

Добро утро !!! Hug Hug

ЯНЕ - ЧЕСТИТ ТИ ИМЕН ДЕН! ДА СИ ЗДРАВА  И КЪСМЕТЛИВА !!! Hug Hug Hug


Яжка - благодаря за поздрава Hug Hug Hug

При нас е мрачно и цяла нощ  ръмя. Сутринта също. Не повярвах на синоптиците и тръгнах пак по къс ръкав ,но днес май ще измръзне Grinning Grinning
Добре ,че тук на работа имам един елек,та него ще наметна ако видя зор Grinning Grinning Grinning

Танчеее - честита ти придобивка ! На вид първия хляб е разкошеееен ! Днес кажи как е  на вкус Hug Hug

Айша - ние двете ще сме май последни дето ще си купим хлебопекарни - аз най-вече  заради времето на приготвяне. като се върна от работа кой ще ме чака часове за топъл хляб?

Тези дни покрай мокрото време го ударих на релакс- в градината е кално Grinning Grinning Grinning
Довечера пак ще е такова. Тъкмо време да отида да се подстрижа,че много е пораснала косата ми. Аз си имам идна мярка - започна ли да я застъпвам косата си с дръжката на чантата  като я мятам на рамо - време и е Joy Joy
То чакаме днес и  заплати да преведат,че да платя и сметките,но дали ще е днес или утре - май за утре ги гласят - парите де.


Лек ден момичета !!!! Hug Hug Hug

# 686
  • София
  • Мнения: 1 529

Янке честит ти имен ден.

Хлебопекарната си е голямо удобство и хляба си е друг,истински.
 Вчера месих и тесто за пица и стана супер. Отначало мерех точно ,а сега слагам всичко на око и по добре става,също с жива мая е по вкусно.

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 09:14 от Шпунц

# 687
  • София
  • Мнения: 16 192
Добро утро.
Янке, честит имен ден с пожелания за здраве и сбъднати мечти   bouquet

Габката, чувала съм от колежки за хлебоп. с отложен старт. Може да си я програмираш кога да е готово печеното. Поинтересувай се, ако искаш.
Аз тая отпуска голям сън му дръпнах. Вече втори ден се будя към 9.00 ч. Даже Пламен сега се цупи, че не съм му навила тел. да върви на работа. Ами като не е казал.
Ани се прибра по малките часове, сега спи. После се приготвя и довечера заминава на море.
Дано поне там времето е по-добро.

# 688
  • Мнения: 7 472
               Привет,момичета!
               
ЯНЕ,ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И БЛАГОПОЛУЧИЕ!


              Танита,честита пекарна и със здраве да си я ползваш!
              Айша , на морето времето се е развалило от вчера след обяд.Нали там са Ран и Неда , а Цвети с Момчил утре ще ходят при тях за 2-3 дни , но синоптиците казват,че от днес след обяд времето ще се оправя.

               Лек и спокоен ден на всички!

# 689
  • Мнения: 77
Привет от мен и дъждовна и студена Варна!
ТВ- Черно море показва 14 градуса!

Янушка, Честит Имен Ден!
Да си здрава, здрава, здрава,
да си права, права, права,
да си красива, красива, красива,
да си щастлива, щастлива, щастлива,
да си обичана, обичана, обичана,
и каквато си чаровница,
и каквато си къщовница,
и както щедро се раздаваш,
така миличка и заслужаваш,
от всичко тройно да получаваш!
                     Наздраве!


                                          
             newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover

Днес съм за последен път този месец в Клуба, ще честваме родените през м.Юни, че вече сме във ваканция, нали бяхме абитуриентки!
Ама изобщо не ми се излиза в този студ и дъжд! Вчера вятъра ми обърна чадъра, счупи две спици, и е за боклука, имам още един, но нещо заяжда при отварянето, трябва да си купувам нови, тук са по 3-4 лева, ама не са качествени и от два, може да си и без един!

Хляба е страхотен, дори и дядо Стефчо какъвто е кусурлия, се произнесе тази сутрин, че е много по-вкусен от купения!
Като се прибера от Клуба, ще изпека за тази вечер.

Айша, къде ще почива Ани?
Гъбче, Дидия, благодаря за пожеланията, да ви се връща!

До обяд съм тук.
Приятен ден!

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 11:12 от Tani-ta

Общи условия

Активация на акаунт