Аранжиране на маса - тема 2

  • 202 298
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Русе
  • Мнения: 410
silviti, така ме развесели с тая твоя история, сега пиша и продължавам да се смея   Joy

Масата ти е много, много стилна  Peace
И честита нова придобивка! Наистина разкошен сервиз!

# 646
  • Мнения: 847
Аз пак закъснях с прибирането уж от покупките, но тази вечер поне успявам да се включа - специално да видя изстраданата маса на silviti . Е, заслужаваше си чакането! Simple Smile Разкошна маса и за мен - разкошна покривка! Shocked Flutter

# 647
  • Мнения: 494
След тежки и неравни сражения с различни житейски несгоди, дойде време и тази маса да види бял свят  sun








И дугите снимки ...

http://dimov.myphotoalbum.com/view_album.php?set_albumName=album38


Много красиво и стилно !Добро съчетаване на цветовете .Браво!

# 648
  • Мнения: 185
mama1+2, благодаря ти за оценката  Hug

Apr, кога ще видим покупките? Коледни декорации ли си накупи или нещо не съм разбрала? Виж, за покривката съм много съгласна с теб. Толкова много си я харесвам, че ме страх да я вадя и да я ползвам. Купих я от Йордания преди 7 годни. Беше на смешна цена, ма там има такова изобилие от подобни покривки, че ако тогава съм била на този акъл щях да купя поне 10...

titon4e, ти хубаво се записа в темата, а кога ще видим твоя дебют? Благодаря ти за комплимента Simple Smile

И сега... мързелива неделя, тежка скука у дома, какво да правя.... айде пак маса. Вдъхновена от веселите маси на леля Ог.







И другите снимки . . .

http://dimov.myphotoalbum.com/view_album.php?set_albumName=album39

# 649
  • Мнения: 847
silviti , много топла и весела детска маса! Аз пък тъкмо се чудих дали и покривката не е от онова магазинче, което беше препоръчала (не съм го мяркала, между другото newsm78). Да, накупих си коледни декорации от две магазинчета в The Mall и веднагически ги изтипосах до старите декорации, които бях решила да сложа и тази година. И на мен много ми се иска да покажа резултата, но ме беше страх да не ме подгоните с метлата  Embarassed. Какво ще кажете, имам ли оторизация? Praynig

# 650
  • Мнения: 185
Е как така с метлата! Защо? Не вярвам никой да се разсърди на една хубава коледна маса, още повече ще е първата!!!! Давай я без повече уговорки!  Simple Smile

# 651
  • Мнения: 774
И на мен много ми се иска да покажа резултата, но ме беше страх да не ме подгоните с метлата  Embarassed. Какво ще кажете, имам ли оторизация? Praynig

Давай бързо масата! Нямам търпение да я видя!  bouquet

Видях всичките ви маси. Очарована съм! Нямам време да пиша и аранжирам, но всичко виждам и не спирам да се възхищавам!  Wink

Ще коментирам с огромно удоволствие веднага, щом ми оставят малко време домашните любимци.  Grinning

# 652
  • Мнения: 4 351
здравейте,момичета! Hug
невероятна е темата и аранжировките в нея.  bouquet
ще ви разгледам от начало с огромно удоволствие!  bouquet  bouquet  bouquet

# 653
  • Мнения: 847
М-м, маса няма. no Имах предвид, че ме сърбят ръцете да ви покажа просто коледната си украса (на дома  Embarassed). При това съм нащракала вече снимки...

# 654
  • Мнения: 185
Apr, вече се изнервих  Mr. Green давай каквото имаш, всичко, което сметнеш, че си заслужава ванимание  Peace!

Ако някой сметне, че е спам, ще му се извиним  Blush

# 655
  • DE
  • Мнения: 971
Eхей момиченца, тук съм и аз Hug
Не ви изпускам от поглед и се радвам че има снимки и весели историйки
Силвити, прекрасна нова маса, и по- старата и другата и по- по- другата.
Деси, радвам се ,че си пак тук. Беше поизчезнала за незнам си какво време.
Апр, харесва ми че се завърташ честичко тук в темата. Хареса ми и как си направила  магданозно букетче в чашката. Пък с метлата май трябва да се почне от мен, Щото съм скрънза и не си купувам никакви работки за деко а пък сега магазините са пълни с джунжории Mr. Green
Дина, Дина при теб е толкова вълшебно и до безумие красиво. Потрепервам от удоволствие винаги кагато видя че си пуснала нови снимки.
Ягодка, ей тази орехово ябълкова маса ако може всеки ден да ми правиш няма да ми омръзне. Ама и си пасва на новата маса. Да знаеш че и на мен ми харесва без покривка повече когато има битова нотка.
Затрупа ни снега тук по немско и се поумълчахме. Гуш-гуш на малаката ягодка и баткото и да те оставят най после на мира. Маса, маса !!!
Л. Ог, хайде стига с тези торти и чудесии. Ха-МА-хА.
Който иска красива торта да си купи Twisted Evil
Бърzо се завръЩай пак тук при нас Praynig

Ох, по назад имаше и други маси, ама ако ви почна сега с коментарите та чак до утре.
Сега от мен една лоша и тъмна маса. Какво да правя като по светло все не мога да снимам за това и си трайкам.






Последна редакция: нд, 28 ное 2010, 19:28 от matze

# 656
  • Мнения: 774
Хайде сега да ви почвам...  smile3508

Меридит, да си жива и здрава! Много щастие и късмет ти пожелавам!   bouquet Жалко, че не си успяла с цветята, но и така масата се е получила. Естествено най-важното е хапването. А тортата е разкошна!  bouquet
Дина, твоята новогодишна сребърно-златна маса я видях още същия следобед, когато я публикува, но две толкова красиви маси в един ден са ми много за коментар! Прекрасна маса! Толкова изискана и нежна!  bouquet
Апр, коледната ти палачинкова маса е много идейна и вкусна! Най-много ми хареса как си поставила салфетката сред букетчето от рози. Айларипиевата-фонюената е супер!!!  Party Всичко си харесах по нея, всичко!!! И каренцето и камбанките, и чашките с бяло винце! Страхотно хрумване! Браво!  bouquet Чакам с нетърпение коледната украса! Давай снимките насаммм!
Силвити, много красиви 3 маси си направила. Не мога да реша коя от двете ябълкови маси ми харесва повече, но мога да кажа, че са чудесни, много стилни и топли. Специално внимание искам да отдам обаче на салфетките, както и на начина по който си поставила лъжицата на първата. Харесва ми много, че си голям ентусиаст, почти колкото мен! Mr. Green Hug За последната какво да кажа... СТРАХОТНА Е! Грабна ме изцяло от първия миг, в който я видях и час по час си я разглеждам!
Деси, медената маса е страшна!!! За мен е най-красивата маса, която си правила, даже и влюбената ти маса поставям на второ място след тази!  bouquet
Маце, пак за следобедното кафенце маса. Глезиш го твойто мъж и това е! То вярно се стъмва  в 4-ри часа, та зимното следобедно кафенце си е баш на свещи тук! Но както виждам,  въпреки снега и студа навън, при теб е топло, уютно и вкусно!   Hug
Л. О., липсваш ужасно, ужасно, ужасно много!  Sad Стига с тия торти, де!
Ивира, обеща още маси и пак се покри!
ina15, добре дошла!

От мен една текуща простичка маса:



И една Коледна. Да не си помислите, че това са чадъри, елхички трябва да са  Laughing:





# 657
  • Мнения: 43
меридит   bouquet  bouquet  bouquet
да си здрава и мнго твор4ески успехи ти пожелавам
силвити много ме разсмя.но си струваше 4акането масата е 4удна а оранжевата е приказна  ягодка няма нужда от пояснения елхи4ките се познават и масата е страхотна коледа запо4ва
дина не сам забравила итеб но просто нймам думи Tired
матце мерси за кафенцето и аз го оби4ам в 4ервени 4ашки
ина 15 4акам с нетърпение
деси мн вдъхновявща маса а коледната украса е 4удна 4акам и др снимки за си открадна идейки
За да не се вклюцвам без нищо една маса на една приятелка ходихме на гости и бях приятно изненадана

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 10:48 от hameleon2

# 658
  • Мнения: 847
matze, yagodka , страхотни маси!!! Вие отново сте ги представили скромно и леко самокритично, а аз - аз съм просто възхитена!   bouquet

Хайде, вдъхновена от страхотната коледна украса на Деси и окуражена от всички вас, показвам коледните си аранжировки:

Първо, на сивата стая (най-много нея си харесвам и с нея се гордея):

+ отделно елхата, която също е там:

На лилавата стая:

На синята стая (горе) и на коридора (долу) заедно, защото там са малко аранжировките:

Останаха и все още неукрасени помещения, така че ловът за аранжировки продължава. Mr. Green

# 659
  • Мнения: 185
Apr, снимките ти са като излезли от каталог!  Heart Eyes Сребристо-бялата тема, май и на мен най-много ми харесва. Сребърното и бялото цвете в купата ми е фаворит. И комплекта от купата и вазата в бяло, имитиращи клонки са много оригинални - те нови ли са ти?

Виж, лилавата деко е много смела, аз не бих се осмелила, щото съм тежка консерва, но наистина се е получило мноооого красиво. Кривият свещник е номер едно  Heart Eyes

Сега да разбирам, че всяка от показаните декорации и сложена в стая в съответния цвят, така ли? А права ли съм, ако предположа, че си новодомец? Щом още имаш мегдан да купуваш украси, значи....... сигурно Simple Smile

Аз тази година май нищо няма да купувам, толкова много съм насъбрала за последните 5-6 години, че две къщи мога да украся. И като започнах преди години в червено и само трупам в този цвят. До болка ми е омръзнало, така ми се иска да сменя в кафяво-оранжево-златни тонове, има невероятни красоти в тази гама, а и много повече ще ми отива на обзавеждането. Но ако тръгна да сменям всичко, трябва да похарча цяло състояние - мъжът ми ще ме убие с един удар  Sick А и какво да правя  с тоновете червени украси? Така че аз съм залостена в червената коледна деко, докато не ударя от тотото  ooooh!

yagodka, салфетките - елхи са страхотни! Не мога да разгадая как точно са направени! Много фино ни подхлъзваш към коледните маси, а!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт