Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 18 136
FireLite, естествено, че ще си доволна. GrinningИван ще бъде приет по първо желание, нямай съмнения в това.Не се ядосвай за въпросната задача!И преди съм казвала тук,че в школата  той и Сара са в една група  и тя винаги се е впечатлявала от бързата му и логическа мисъл. PeaceТой си е роден за математика.

# 691
  • София
  • Мнения: 1 942
Ние по история и география учихме за почивка м/у задачите!Така че,сега е подготвен за утре,та дори и за сряда.Е,ще поучи още малко по химия,но не днес. Mr. Green

Абе, Одри, Ти си майка-змей!

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 185
Такааа да дам и аз отчет. Grinning
Няколко грешки на първи модул. Решени 26, 29 и 30.
Около 70 точки. Средна хубост според мен.
Оставам в очакване на оценките. Май ще има игра на нерви този месец...
На-много ми хареса изказването на баткото. Цитирам буквално " Вътре е"   Joy Joy Joy
Това момче винаги е твърдо убедено. Грам колебание няма.
Браво на децата! Издържаха геройски всички безумия.
За утре и за сряда - каквото сме научили до сега. Crossing Arms

# 693
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Браво на децата, като чета резултатите - има за какво да се гордеете!
Моля ganis или някоя мама, която има познати учителки или в РИО - кога учителите ще разберат точките от НВО. Моят син в училище е между 4 и 5, а на теста има 58т., което е 5,57, което определено би натежало за крайна оценка. И се страхувам ако госпожата оформи оценката преди това, при нас са преклалено строги и като нищо ще остави 4, а знаете 1 единица колко голямо значение има!
Значи, ние ще проверяваме най- късно до събота, неделя.

Дорис, да не те отчайвам, но тези оценки нямат много шанс да се знаят до оформянето на децата.
Защото след проверката се включва комисията по разсекретяване, което ще продължи най-рано до вторник вечер. Следва нанасяне на оценките, а оформянето на децата поне в нашето училище е до 10.06 най-най-късно.

При нас учителите си го казаха, че БЕЛ и математика няма да могат да се взимат предвид.

# 694
  • Мнения: 398
Ние по история и география учихме за почивка м/у задачите!Така че,сега е подготвен за утре,та дори и за сряда.Е,ще поучи още малко по химия,но не днес. Mr. Green

Абе, Одри, Ти си майка-змей!
Защо бе,добричка съм си! newsm48 Той се съгласи с това мое хрумване,така че вината е споделена.... Grinning  Embarassed

# 695
  • Мнения: 11 607
Изпуснах края на цялата тема, но днес много емоции има в нашата къща - малък батко е абитурент(изписване от ДГ) и от матурата трябваше да превключа на друга вълна........

Моя - каквото направил - направил. Много ми хареса един пост по-напред нещо от рода на това беше - не се знае никога кое е за добро и кое е за лошо....Та да се надявам,че е изкарал толкова колкото да го приемат в добра паралелка в добро училище........

Аз да питам - кафеджийките днес как си изкарахте?

already stubborn щерката ти е желязна. Да я поздравиш!!!!!!

Одри, вярно си майка-змей!

# 696
  • Мнения: 398
  Такова ангелче съм!   angel008   Просто му помогнах да извика добрата фея на оценките! Simple Smile babydust7

# 697
  • София
  • Мнения: 18 136
Цоцоланке,честит ти "абитуриент"!  bouquet
Не ми се иска да те дразня, ама няма как да не кажа, че срещата беше супер! Grinning Вече чакам следващата! JoyВ сладки приказки времето неусетно измина и притесненията ни се изместиха на заден план. Peace

# 698
  • София
  • Мнения: 2 361
И аз да благодаря на ГаниС за включването с основните задачи!
Като гледам вече има няколко форумски деца класирали се по първи желания.
Поздравления!

# 699
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Лора, къде четеш децата да обсъждат изпита днес? В кой форум?

# 700
  • София
  • Мнения: 1 942
@Zuri, недей да скромничиш, и твоята "е вътре", дет' се казва

Аз се притеснявам, защото човекът не си спомня всички свои отговори и не мога да гадая за точки, но се надявам и той да "е вътре", макар че много много не си даде зор.

# 701
  • Мнения: 135
Пиете кафе и не викате , а? Twisted Evil

# 702
  • София
  • Мнения: 1 942
 Аааа, без такива! Вчера го обявихме и широко обсъдихме кафето Flutter

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
Браво на децата, като чета резултатите - има за какво да се гордеете!
Моля ganis или някоя мама, която има познати учителки или в РИО - кога учителите ще разберат точките от НВО. Моят син в училище е между 4 и 5, а на теста има 58т., което е 5,57, което определено би натежало за крайна оценка. И се страхувам ако госпожата оформи оценката преди това, при нас са преклалено строги и като нищо ще остави 4, а знаете 1 единица колко голямо значение има!
Значи, ние ще проверяваме най- късно до събота, неделя.

Дорис, да не те отчайвам, но тези оценки нямат много шанс да се знаят до оформянето на децата.
Защото след проверката се включва комисията по разсекретяване, което ще продължи най-рано до вторник вечер. Следва нанасяне на оценките, а оформянето на децата поне в нашето училище е до 10.06 най-най-късно.

При нас учителите си го казаха, че БЕЛ и математика няма да могат да се взимат предвид.

Чипоноска, благодаря ти. Жалко ... Верно че 1-ви модул беше лесен, но и нашата г-жа много се престарава, не може иначе толкова фрапираща разлика - при нея 4, на изпита 5.57 . Само едно дете в класа ни има 6 за срока, но той е изявен математик от години и редовно се класира на челни места в математически състезания, а даже той през срока има по някоя 5ца!  И сега моето дете ще има с 1-2 единици по-нисък бал от много деца, които ще дойдат от другаде със 6-ци за срока и с по-малко знания Sad

# 704
  • Мнения: 135
Уф, нали нямаме нет при мама и съм пропуснала Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт