Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 183
Тедии, за мен контактът и общуването със Сара бяха огромно удоволствие и чест! Тя е една малка златна мина и има страхотен потенциал. Simple Smile
Наведох се на някои размисли и ще ги поделя с вас...
Задавали ли сте си въпроса, защо повечето деца до 5 клас почти не изпитват проблеми с мат, напротив- предпочитат я пред БЕЛ.
Защото до 5 клас мат е изкл'чително земна и те я усещат..
 В 6 клас и нагоре тя става ве повече абстрактна, особено в 6 с тези отр. числа..
И доста деца, не че не са умни, разбитра се започват да изпитват затруднения.. За мен най- трудна е мат в 6, 7, 8 клас. Особено в 7 клас и особено геометрията.
Децата имат малък инструментариум, с който работят, а трябва да се справят със сложна геометрия. И на мен много пъти ми се случва, някоя зада по геом за 7 клас- хоп решавам я на ум за 10 сек с помощта да речем на 8 или 9 клас и... когато трябва да измисля 7класно решение... Embarassedстава интересно.
Вашите деца са герои!
И отново ХИП, ХИП, ХИП УРА! ЗА децата

# 676
  • София
  • Мнения: 5 183
Браво на децата, като чета резултатите - има за какво да се гордеете!
Моля ganis или някоя мама, която има познати учителки или в РИО - кога учителите ще разберат точките от НВО. Моят син в училище е между 4 и 5, а на теста има 58т., което е 5,57, което определено би натежало за крайна оценка. И се страхувам ако госпожата оформи оценката преди това, при нас са преклалено строги и като нищо ще остави 4, а знаете 1 единица колко голямо значение има!
Значи, ние ще проверяваме най- късно до събота, неделя.

# 677
  • София
  • Мнения: 5 183
.Та иначе казано, нямам основания да се оплаквам от детето.Трябва да се оплача от себе си за това, че й нямах достатъчно доверие. Embarassed
Днес срещата ни беше страхотна,скъпи мами! HugИскрено се надявам да я повторим след излизането на оценките. PeaceИ не само за да ровим в статистики и балове, а за да имаме възможността да си побъбрим вече не толкова обременени от пустите изпити! HugТолкова ми беше гот днес, че не ми се тръгваше. Wink

Днес на няколко пъти ми идваше да ти ударя едно круше, шегичка де:))
Ама, Сара като ти каза, че 1 модул го е спретнала за 15 мин и ти пощуря Laughing

# 678
  • Мнения: 188

Благодаря, това си го свалих но е за 2007/2008 г, а аз исках да видя миналогодишните, макар че тази година може да са съвсем разлчни .

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 1 583
Браво на децата, като чета резултатите - има за какво да се гордеете!
Моля ganis или някоя мама, която има познати учителки или в РИО - кога учителите ще разберат точките от НВО. Моят син в училище е между 4 и 5, а на теста има 58т., което е 5,57, което определено би натежало за крайна оценка. И се страхувам ако госпожата оформи оценката преди това, при нас са преклалено строги и като нищо ще остави 4, а знаете 1 единица колко голямо значение има!
Значи, ние ще проверяваме най- късно до събота, неделя.
Мерси, ganis  Hug

# 680
  • София
  • Мнения: 18 249
.Та иначе казано, нямам основания да се оплаквам от детето.Трябва да се оплача от себе си за това, че й нямах достатъчно доверие. Embarassed
Днес срещата ни беше страхотна,скъпи мами! HugИскрено се надявам да я повторим след излизането на оценките. PeaceИ не само за да ровим в статистики и балове, а за да имаме възможността да си побъбрим вече не толкова обременени от пустите изпити! HugТолкова ми беше гот днес, че не ми се тръгваше. Wink

Днес на няколко пъти ми идваше да ти ударя едно круше, шегичка де:))
Ама, Сара като ти каза, че 1 модул го е спретнала за 15 мин и ти пощуря Laughing
Joy hahaha
Признавам си без бой, така беше EmbarassedДа ми ги беше ударила тия крушета HugКато чух 15 минути,съзнанието ми нарисува картина в черни краски с х на брой грешки от бързане. Mr. Green

# 681
  • Мнения: 1 731
ganis ,още веднъж -БЛАГОДАРЯ!  bouquet

# 682
  • София
  • Мнения: 49
Много благодаря! Покрай тези тревоги с БЕЛ и математика моята щерка съвсем е забравила за другите изпити. Те и от един месец не са имали друго освен математика и български. Сядаме да преговаряме историята.
Остави го детето да почине.Вярно,че тази седмица беше полуинфарктна.
Моя синковец, въпреки че разчита на оценката от утрешното ВО по история (и госпожата му е казала,че ще го оцени за годината в зависимост от резултата му утре) хич и не поглежда да седне.
А и на мен сърце не ми дава да го накарам, като знам колко се изтормози днес.

И на мен ми е мъчно, ама няма начин - последния напън вече е настал...

# 683
  • Мнения: 135
  bouquet Благодаря ganis !
already, тази маймунка много ме кефи  Party
Моята госпожица обеща да попрехвърли историята и географията, пък да видим Thinking

# 684
  • София
  • Мнения: 5 183
  bouquet Благодаря ganis !
already, тази маймунка много ме кефи  Party
Моята госпожица обеща да попрехвърли историята и географията, пък да видим Thinking

Я, оставете децата да релаксират.  Confused Twisted Evil

# 685
  • София
  • Мнения: 18 249
Аз пък за да се реванширам за тормоза дотук Mr. Green я оставих да си почива, без да прави каквото и да е като подготовка за утрешната матура и за тази вдругиден.Каквото направи от наученото досега - това е! Crossing ArmsПък и да ви кажа, не съм съвсем убедена, че наистина тези матури ще имат някаква особена роля. newsm78 Децата са на училище до 15-ти, но оформянето на оценките следва да е факт поне няколко дни по-рано.Дали изобщо ще са ясни резултатите от тези оценявания в този период?Миналата година дори не разбрахме част от резултатите си на външните оценявания..Май ги бяха разлепили в училище за справка след приключването на учебната година.

# 686
  • Мнения: 1 123
Сега разбирам, че ganis е г-жа Симеонова, предполагам от един мат-форум, който посещавам когато дружно не можем да решим някоя задача. И двата пъти, в които сме имали задачка г-жата се е отзовавала много бързо. Peace bouquet


Браво на Сара на Алреди!  Heart Eyes

....И на всички борили се днес деца.  bouquet

ПП Аз все пак съм много доволна от резултата на младежа и дано е достатъчен за където е желанието му.

# 687
  • Мнения: 398
Ние по история и география учихме за почивка м/у задачите!Така че,сега е подготвен за утре,та дори и за сряда.Е,ще поучи още малко по химия,но не днес. Mr. Green

# 688
  • София
  • Мнения: 5 183
FireLite, я ми кажи ако не е тайна, кой е никът ви в мат10? Laughing

# 689
  • Мнения: 1 123
Еми чакай да проверя!? newsm78 ...секунда...elena1971
Два пъти съм питала за задачки, мисля единят миналата година по това време и един път тази година преди около месец...и двата пъти ти се отзова светкавично!

Общи условия

Активация на акаунт