Отговори
# 30
  • Мнения: 32
  bouquet Темата е страхотна. Дано всички сме тук докрая с много положителни емоции.

ideqiliana Hug съжалявам. Скоро ще видиш 2те чертички.

# 31
  • бургас
  • Мнения: 624
ideqiliana много съжалявам,знам че каквото и да ти кажа болката ще си остане затова само ще те  Hug и ще се  Praynig Praynig Praynig следващия път точицата да се превърне в едно малко сладко човече.

нощни очи темичката е страхотна и за протокола аз съм от бургас на 22 год.

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 18:47 от клеопатра.7

# 32
  • София
  • Мнения: 561
Пропуснах да кажа и аз - от София съм, на 27г. Wink

# 33
  • Мнения: 1 424
Нощни очи- тук още веднъж да ти благодаря за отделеното време и хубавата ни тема   bouquet

ideqiliana  Hug много ми стана тъжно, но ти пожелавам от все сърце много скоро  EFP

Мами, да споделя за гаденото, Доки ми даде една хранителна добавка -ЕМИЛ и ми се отразява доста добре  newsm10

# 34
  • Мнения: 93
ехо, готина е темата, разбира се, особено с това заглавие сладко!!!

ideqiliana освен една голяма  Hug за теб и скоро ни се похвали с добри новини EFP, само спокойно и с надежда напред!

borianna аз също се чудя за Зелената енергия, много ми я хвалиха и много приятелки я пиха по време на бременност, аз преди да забременея пих едни продукти на Аквасорс, но честно казано, не разбрах дали има ефект... (споменаването на фирма, да не се сметне сега пък за реклама???)

Нощни очи освен благодарности за темата, аз се чудя за термина  Laughing, че то нали божа работа. В зачатие ми изчислява към 15-ти януари, първата лекарка ми каза 17.ти, сега чакам другата седмица моята док, какво ще каже, а бебо сигурно ще изненада всички ни накрая  Grinning...

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 103
Нощни очи, страхотна тема! Много благодаря!

Аз днес бях на лекар, всичко е нормално.

ideqiliana, много съжалявам, дано скоро се похвалиш с добри новини.

# 36
  • Мнения: 488
ideqiliana, кураж , мила...
Много е тежко и трудно, но ти пожелавам сили да се справиш със загубата и скоро да ни се похвалиш с добри вести!
Здраве и късмет ти желая!
Успех!

# 37
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Нощни очи, благодаря за темата и вложения труд!

ideqiliana, кураж! Времето лекува. Следващия път всичко ще е наред!

Момичета при мен няма нищо интересно. Чак в петък съм на лекар. Иска ми се да имам време за повече почивка, но... нямам. Спя по 6-7 часа на нощ. Както и да е.
Аз мисля да си купя поддържащ колан за бременни, щото имам проблеми с кръста. Още не съм се разтърсила, но като намеря ще дам линк, ако някой се интересува.

# 38
  • Мнения: 1 098
За тези таблетки Емил и аз съм чувала, че са ефикасни.
Ще споделям за зелената енергия. По принцип водораслите, които съдържа са много полезни за всеки.

# 39
  • Мнения: 488
Искам да попитам мамите, които вече имат дете/деца...
Как подготвяте малчовците за идващото бебе?
Какво и как мислите да им кажете, да ги подготвите...?
Ще се радвам да споделите опит   bouquet

# 40
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Нощни очи освен благодарности за темата, аз се чудя за термина  Laughing, че то нали божа работа. В зачатие ми изчислява към 15-ти януари, първата лекарка ми каза 17.ти, сега чакам другата седмица моята док, какво ще каже, а бебо сигурно ще изненада всички ни накрая  Grinning...

Е, избираш си една средна дата и така. На мен различните калкулатори ми даваха за термин между 15ти и 18ти януари. Аз просто си избрах 16ти. Чисто ориентировъчно. А поне за сега смятам, че ще родя след термин, та мисля да си дам 3-5 дни бонус пред доки, за да не се разправям после с простотии.

# 41
  • Мнения: 205
ideqiliana Sad съжалявам мила. знам колко боли, но трябва да си силна и смела и да вярваш, че следващия път всичко ще е наред.
понякога просто се случва


# 42
  • Мнения: 6 443
ideqiliana, прегръщам те! Бъди силна!  Cry Hug

# 43
  • Варна
  • Мнения: 441
Нощни очи, поздравления и от мен за хубаво оформената темичка   bouquet.
ideqiliana,  spoko. Много мъчно ми стана  Cry.

# 44
  • Мнения: 13
ideqiliana  Hug Hug Hug
пожелавам ти скоро  EFP
 Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт